Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
jutro dam ci znac bo moze znajdzie sie u znajomego lamap do ciebie i nie bylo by drogo albo jak bys chcial mogl bys sie z nim zamienic tylko jutro sprawdzi bo nie pamieta czy jej nie sprzedal c**j niech bedzie sobota tylko ja jak cos to na 19 dopiero sciagne
-
Spociki Łódzkie
no wypadalo by tyle z teraz robi sie poniej ciemno to moze umowimy sie na 19 w niedziele i ile by nas nie bylo pojedziemy poprtazac kielbe a dojechal jesz\cze ktos na tego tulipana dzisiaj czy to bylo wszytsko ?????
-
Spociki Łódzkie
nie no nie ma co wkrecac skladek nie ma bynajmniej nie u nas tylko flacha wkupnego na grilu
-
Spociki Łódzkie
narazie tylko sobie ogladam i bujam w oblokach pomyslimy na zime :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 22:25_________________________________________________ no właśnie, tak myślałem, że to się inaczej odmienia wiec na al. włókniarzy. ta niedziela odpada ale następna czemu nie są jakieś składki na klub? jak to wszystko wygląda? no chyba jako nowy uzytkownik to na nastepnego grilla jakas flachaq musi byc co Bartki o tym sadza :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
to sprzedamy i wrocimy do 1.6 ADP
-
Spociki Łódzkie
ale podoba mi sie nieziemsko jak bym mial pare groszy to niem wiem czy bym nie polecial ogladac jej bo widac ze na pierwszy rzut oka godna uwagi
-
Spociki Łódzkie
albo przez 6 mieisecy rent wogole nie dostarczac nie no ja szukam bede szukal czegos takiego http://allegro.pl/item1048793985_audi_s4_2_7_biturbo_1999_sedan_polecam.html
-
Spociki Łódzkie
tylko cena troche przekracza moj budzet nawet troche bardzo :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ale o czym mówisz bo nie rozumiem na sprzedaż ?????
-
Spociki Łódzkie
nie na Tulipanie w czwartki o 18 sa spoty Audi ogolnie a w niedziele tez ok 18 to sie juz dogadujemy na forum spotuja sie same A4
-
Spociki Łódzkie
bede zmienial samochod mam taki plan przelecilaem sie dzisiaj S4 2.8 Pb Qattro no po prostu bajka jak to zap....dala :drool: i bede szukac czegos takiego moze do przyszlego roku nabede takie cudo :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
pany leci jutro jeszcze ktos na tulipana oprocz Mariusza "MISIA"
-
Spociki Łódzkie
:gwizdanie: ja tez lece narazie
-
Spociki Łódzkie
to jest nasz Łódzki serwisant A4
-
Spociki Łódzkie
na 12 elementow bylo uszkodzonych 13
-
Spociki Łódzkie
no i gitarra ja bede na 100%
-
Spociki Łódzkie
lampy to nie wymowka
-
Spociki Łódzkie
ja sie ywbieram na TULIPANA
-
Spociki Łódzkie
no jak bedzie padac przeciez mowie [br]Dopisany: 17 Maj 2010, 22:14_________________________________________________a k**wa nie napiaslem jjak bedzie padac .....
-
Spociki Łódzkie
no to juz wiemy gdzie bedziemy sie spykac na grillu
-
Spociki Łódzkie
aaaaa to tam na rudzkiej no to gitarra ale mozna tam normalnie bez problemu grilowac czy jakas oplata jest pobierana ????
-
Spociki Łódzkie
mmmmm milusio a gdzie to jest tak ladnie europejsko
-
Spociki Łódzkie
a gdzie ta miejscowka ???? dokrecaj z sila 3KN (kiloniotonow) tongue4
-
Spociki Łódzkie
a gdzie ta miejscowka ???? dokrecaj z sila 3KN (kiloniotonow)
-
Spociki Łódzkie
no gdzies zajechac gdzie bedzie wiecej osob niz 3