Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
ja grill jak najbradziej przyjedzmy w sobote o 18 i jak bedzie we dwojke to pojedziemy tylko we 2
-
Spociki Łódzkie
jak bedzie padac to co..... a jak bedzie sloneczko to co...... a jak bedzie snieg to co.....
-
Spociki Łódzkie
to prosze o deklaracje czy ktos bedzie chetny na osbote i czy darade tylko zeby nie mial sraczki,dziecko zeby nie musialo miec przeszczepu palca itp. :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
a jak my mamy naszego lokalnego pana listonosza to nie ma jakiś zniżek? nic z tych rzeczy piekny kawalerze
-
Spociki Łódzkie
piatek jak kazdy inny czasu cos zmienic
-
Spociki Łódzkie
to mysle zspota ogarniemy w sobote co wy na to ?????
-
Spociki Łódzkie
spoko mysle ze jak damy po 1,50 bedzie jeszcze zostanie na napiwek dla listonosza
-
Spociki Łódzkie
ja mam kubki plastikowe i kieliszki tez
-
Spociki Łódzkie
w audi jest wszytsko co tzreba
-
Spociki Łódzkie
no i gitarra a karta mozna u ciebie placic
-
Spociki Łódzkie
pojechali na grzyby :gwizdanie: ja caly czas czekam na jakis znak sygnal typu jedziemy na spota ale tu to klapa jak
-
Spociki Łódzkie
no i ze mna [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 12:03_________________________________________________Brtek nagrales mi moze ETKe ???
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Karczma Bazyliszek potanczysz zjesz i napic sie tez napijesz i to wszytsko za rozsadne pieniadze ja ci moge smialo polecic ludzie w roznym wieku
-
[ALL] Zostawianie samochodu na skręconych kołach
no ja tez to slyszalem ze zima czy latem jak sie zostawi samochod na skreconych kolach to te wszytskie gumy ZIMA robia sie sztywne i moga popekac ale LATEM ponoc sie pod wplywem ciepla moge rozciagac i uszkoadzac gumy i inne podzespolu ale ile jest w tym prawdy to ci nie powiem tylko takie teorie slyszalem
-
[ALL B5] Słabe podświetlanie licznika po przekręceniu zapłonu
no jak cos to bede sie dalej stral pomoc jka to nie to ale mysle ze to moze byc przyczyna
-
[ALL B5] Słabe podświetlanie licznika po przekręceniu zapłonu
nie no jak bedzie skrecone to czy na postojowkach czy na zaplonie bedzie swiecic tak samo bynajmniej jest tak u mnie :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ta nie jak jeszcze z nim pisalem i sam sie smiales ze w strykowie nie ma miasta
-
Spociki Łódzkie
przeciez to wy nie przybyliscie
-
Spociki Łódzkie
ale ty mowisz do mnie ze jestm pipa ;(
-
Spociki Łódzkie
no ta tydzien mial wolny to moze aktulanie nawet nie wie jak ma na imie i ze ma samochod
-
[ALL B5] Słabe podświetlanie licznika po przekręceniu zapłonu
nie no jak bys mial skrecone podswietlenie to czy na zaploie czy na zapalonym swiecilo by tak samo jak cos i bys nie wiedzial to regulacja podswietlenia jest przy obrotomierzu tam gdzie zegarek
-
Spociki Łódzkie
nom mi tez zaczyna walic prawy ale mam nowy jak kupowalem dostalem od tego goscia to nie ma jeszcze tak zle [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 22:11_________________________________________________od bartsa wez on cos kiedys napominale ze ma
-
Spociki Łódzkie
no ja jestem wybrancem jak Harry Potter jutro sie biore za robie mycie, odkurzanie ,woskowanie naprawiem klimatronika ta listwe co sie zaczela odkleiac czyszczenie pylu z klockow na felgach tak ja wypucuje ze bedzie warta z 5 tys wiecej