Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
no wyszlo gitarra koszt caly tyl 250 zl za avanta mysle ze ok 380 by wzial bo da sie z nim troche potargowac na paczke fajek urwie [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 22:43_________________________________________________ ale za to nalepeczke juz na klapie woze to moge ruszac juz
-
Spociki Łódzkie
Mariusz jak na złość nie moge dorwac ramek nikt nie ma
-
Spociki Łódzkie
musisz sie zglosic z tym problemem do zwierzaczka z zoo co ma 3 lapki :polew:
-
Spociki Łódzkie
jak to do jutra
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
nie no pani byla calkie mila i znala bardzo ladne slowa "nie ma" "nie ma" "nie ma" :polew:- Spociki Łódzkie
kielba byla ze swiat wielkanocnych chleb tak samo kotlet sachabowy z wyglady przypominal pieroga a karczek wygladal jak bodeszwa ubrudzona w blocie :polew: ale za to jakie towarzystwo- Spociki Łódzkie
jak wam idzie w pracusi ?????- Spociki Łódzkie
a co nam szkodzi nie bedzie musimy byc na biezaco co kto robi- Spociki Łódzkie
ta kielbasa tez byla ze swieconki wielkanocnej tak jak ten chleb- Spociki Łódzkie
no i slynny listonosz Pat tez bedzie- Spociki Łódzkie
k**wa tez bym polecial jak bym przeczytal wczesniej- Spociki Łódzkie
my mozemy im pokazac nasze napewno sa ladniejsze- Spociki Łódzkie
albo jestem glupi albo nie widomy bo znacznej roznicy nie widze- Spociki Łódzkie
o galerii tez nie slyszalem [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 09:41_________________________________________________czym sie roznia tylnie lampy przedliftowe a poliftowe ????- Spociki Łódzkie
jakie pokazy ja slyszalem o jutrzejszym jakims motorszow na puszkina tam gdzie gielda- Spociki Łódzkie
tym co nie musza- Spociki Łódzkie
ja juz dzisiaj odpadlem od 13 tankuje juz dosyc mam konczymy dzien na dzisiaj :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
na zbyciu :bicz3: gamulo- Spociki Łódzkie
no niestety takich gadzetow nie posiadam- Spociki Łódzkie
a co konkretnie- Spociki Łódzkie
trzeba bylo sie uczyc tez byscie mieli lekko a jutro bede mial sciemke a teraz jade umyc- Spociki Łódzkie
jakie 8 jakie 6 weekend juz sie zaczal dla nie ktorych- Spociki Łódzkie
a no widzisz dobra Bart spadam w kimono bo juz po dobranocce ;( - Spociki Łódzkie