Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
ja wlasnie zabukowalem miejscowe sobie na urlopik
-
Spociki Łódzkie
co tu taka cisza przez caly dzien
-
Spociki Łódzkie
Bartosz za zlota zaliczke wplacaj :bicz3: :ranting1:
-
Spociki Łódzkie
juz daj spokoj z ta trumna zbji z desek cos takiego pokoloruj i bedzie git
-
Spociki Łódzkie
myslalem ze juz roznosicie bo wczoraj byl dzien sortowania
-
Spociki Łódzkie
wszyscy na weekend wymarli
-
Spociki Łódzkie
skonczylem remont
-
Spociki Łódzkie
:oklaski: lubu dubu niech nam zyje prezes naszego klubu niech zyje nam !!!!!!
-
Spociki Łódzkie
ciekawe czy jerzyk przywiezie flaszke z pepkowego co byl w zeszlym tygodniu
-
Spociki Łódzkie
to napisz do mnie tylko jakis taki milosny i kase za zlota w koncu wplac [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 22:30_________________________________________________ nie spac pracowac
-
Spociki Łódzkie
fakt bardzo mily prezencik [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 22:16_________________________________________________spita czy co jest z wami
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Bart sprawdz mi w etce jak masz jaki mamy nr tasmy do poduchy
-
Spociki Łódzkie
przywitam go chlebem i sloa tak postaropolsku chyba ze woli po łódzku to mu cos z samochodu bedziemy musieli ukrasc
-
Spociki Łódzkie
a pan prezes bedzie mial dla nas jakjies prezenty jako ze jestemy nizej w szczeblu niz on
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
jestem taki mlody ;( i jestem dziewica chcialem z tym jeszcze poczekac ale jak jest tylu fachowcow w tym temacie ze chyba juz sie nie bede wachal
-
Spociki Łódzkie
macie jakis romamsik na boku
-
Spociki Łódzkie
teraz jestem po pracy [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 11:02_________________________________________________pan Bartek stawi sie jutro na godzine 18 pod realem
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
gitarra tez bede moim przyciemnionym furgonem- Spociki Łódzkie
podpisuję się - tylko gdzie i o której a będę na 100% jak zwykle zwarty i gotowy- Spociki Łódzkie
no mi tylko powiedzcie slowo o ktorej i juz jestem "Łubu dubu łubu dubu niech nam zyje prezes naszego klubu niech zyje nam !!!!! " to ja śpiewałem Kłysek89- Spociki Łódzkie
brawurowa jazda Fiatem cinqcento- Spociki Łódzkie
chłopaki to są w agencjach towrzyskich a my jesteśmy młode wilki- Spociki Łódzkie
eeeetam w sam rzik delikatnie i suby=telnie sie prezentuje znam ten bol narzie trzymaj sie [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 22:58_________________________________________________dobra pany lece tez w kokon narazie - Spociki Łódzkie