Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
i w takich papilotach
-
Spociki Łódzkie
albo apaszke [br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 14:40_________________________________________________wlasnie ciocia tez niech sie troche odkryje
-
Spociki Łódzkie
a ktory ci wyglada na listonosza
-
Spociki Łódzkie
jak to ktory ten najpiekniejszy i najwiekszy
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
hehehe kochana jeszcze wiele ciekawych sie o mnie rzeczy dowiesz w niedlugim czasie [br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 14:27_________________________________________________o kolejny rym : uwaga!!!! Edzio pedzio a gupiemu radosc cos nie wyszlo
-
Spociki Łódzkie
nie ladna rymowaneczka
-
Spociki Łódzkie
wcale ci przelecialem na czerwonym ewentualnie na poznej jesieni a teraz rymowanka: " Ciocia klocia, wujo tygrs cioci kloci pi....de wygryz
-
Spociki Łódzkie
no i git dell tez zaliczony chlopaki troche poupalali
-
Spociki Łódzkie
http://www.youtube.com/watch?v=KFxPvd10Ikw&feature=player_embedded#! sluchajcie co on wogole gada :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 17:00_________________________________________________ ![br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 17:01_________________________________________________
-
Czy wiecie coś o tym sklepie ??!?!?
"Kamoka" kolejny sklpe malych zwinnych chińskich rączek jak nie maja tam choinek zapachowych to ja osobiscie nie polecam
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
ale na spocie byles 2 razy i uciekles
-
Spociki Łódzkie
nie nie ja jestem
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
pewnie w srode przyleci to w czwartek wolne tzreba brac i rezac od rana- Spociki Łódzkie
dalem ogloszenie w dziale kupie i typek sam sie zglosil- Spociki Łódzkie
no to gitez majonez- Spociki Łódzkie
ale zalozyles juz nowe?- Spociki Łódzkie
jestem jesetm [br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 21:49_________________________________________________zamowiel ta wtyczke za 20 zl- [B5 ALG] Duży wyciek
ja tez mialem podobny wyciek tyle mi lalo sie od strony kierowcy i mialem zalna cala lewa strone i trszke zasmarkana prawa co sie okzalo ze w czujniku cisnienia oleju spraciala mu uszczelka po wymianiejak reka odjal moze to tez wlasnie warto sprawdzic- [ADP B5] CB radio
no to d*pa teraz nie wiadomo kogo sluchac a Midland Alan 101 za 80 zl warto lyknac ????- Spociki Łódzkie
niedziel jak najbardziej tak- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
to juz nie jest zwykla degustacja to juz alkoholizm sie zaczyna robic- Spociki Łódzkie
kurczaki zaspalem do pracy wczoraj troche za duzo bylo :gwizdanie: - Spociki Łódzkie