Treść opublikowana przez klysek
-
[B5 ADR] Zmiana kierownicy na nowszą
kolego ja w sobote rezalem kiere u siebie a wiec jak masz kierownice z poducha to muisz jeszcze dokupic przejsciowke z malego wiloklinu na duzy(15 zl) tasme tzw. duza nr. seryjny nie ma znaczenia ( 80 zl) nowa obudowe zeby manetki pasowaly (40 zl) no i jeszcze dodtkowa kostke do podlaczenie jaska i klaksonu (20 zl) jak bedziesz mial pytania jeszcze kiejes pisz na prv
-
[ALL B5] Problem z licznikiem
no dobra tak tylko glosno myslalem sobie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
przejzyj sobie na forum dzial moje A4 tam jest palno niuniek na takich laczkach a tak na marginesie co ty robisz na ul.Lisciastej 50 A
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
troche sie jada rozne pychoty w barach ale specjaslista najwiekszym jest bartek z nim o tym pogadaj- [ALL] Wybór anteny do CB-Radia
jak dobrze ci zestroja radio do anteny to szumow nie powinienes miec na tym zestawie :>- [ALL] Aluminiowe zawieszenie
od 94r a z czym masz problem????- [ALL B5] Hamulce tyl pytanko
moge ci powiedziecc na pyt. 1 da rade i nie bedzie zadnego problemu a poza tym po co dawac maechanikowi samochodu do zmiany tarcz i klockow jak to zrobic i bierz sie sam szkoda pompowac kasy w mechaniora- [B6 AWX] Pytanie o górny tylni wahacz stuki
raczej tak bo nawet jak popada to pod ta gume wchodzi ci woda i rozpiepsza ci ta galke ta woda i bedzie stukac ja ostatnio juz to przerabialem wymienilem wszyskie gorne i jak reka odjal- Spociki Łódzkie
7UP takie piciucho co wtedy ta pani sie tak na mnie dziwnie spojrzala jak zamawialem go do kartofli z wody :polew: + boczek i czosnek- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
nie chce wnikac co to jest :shocked: :blink: przeciez Ty masz kobiete !!!! hmm chyba ze jeste Bee to przepraszam :polew: :gwizdanie: kita bacy jest to potrawa w knajpie na rudzkiej gorze nie jest to nic zwiazane z zadnymi organami plociowymi- Spociki Łódzkie
to za to jak pojedziemy do knajpy na rudzkiej chce kite bacy :polew:- [ALL] Wybór anteny do CB-Radia
ja mam antene presidenta 180 cm i na tylniej klapie wcale nie wsytaje duzo ponad daqch albo mi sie tak wydaje ja bym wizal ten drugio zestaw[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 13:22_________________________________________________i do bagaznika tez wchodzi- [ALL B5] Problem z licznikiem
ale na co ci nowy licznik niech bedzie ten polatsz nim ze 2 lata i sprzedaz z takim samym przebiegiem :decayed: jak kupiles- Spociki Łódzkie
rent k**wa i emerytur nie bedzie :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
jak to k**wa nie ma czekolady :rant:- Spociki Łódzkie
gowno rozumiem co oni tam pisza- Spociki Łódzkie
radio zalaczylem tylko nie moge znalezc o tym bledzie- Spociki Łódzkie
:polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 11:59_________________________________________________my i nasze cenne rady zawsze pomozemy i sluzymy fachowa rada- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
wszem i wobec oglaszam fajrant a ugrzalem sie tak ze wy przez caly dzien sie tak nie spociacie jak ja przez 5,5 h- Spociki Łódzkie
rozbierz je na czesci pierwsze i przeczyc sobie sikodlo itp. i pozkladaj do kupy :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
a ja nareszcie wyrezalem kiere- Spociki Łódzkie
nom na spocie bylem ja i bartek - Spociki Łódzkie