Treść opublikowana przez klysek
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
czyli wpinam -poducha -poducha - klakson i jeden pin zostaje wolny tak ???[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 22:31_________________________________________________napisz mi tao jak takiemu prymitywowi w ktory pin co wpinac po kolei
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ciocia ktore barc wachacze Febi czy Lemfordery ???
-
Spociki Łódzkie
rozwalic to sam sobie dam rade
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
http://www.a4-klub.pl/smf/all_ranking_wahaczy-t11963.0.html juz patrzylem tyylko hcodzi mi czy te ceny sa tego warte czy nie drogo
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
no pytam bo do 21 musze dac odpowiedz ktore biore
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
chlopaki mam problem pewnie zaraz bedzie cie na mnie krzyczec ze w tym watku sie o tym nie mowi ale widze ze sami fachowcy sa w jednym fdziale wie moje pytanie brzmi musz kupic wachacze gorne przednie i teraz ktore wziasc lamforder 150 zl szt. czy febi 120 zl szt. tylko nie krzyczcie
-
Spociki Łódzkie
kto chce ze mna podjac walke z wymiana wachaczy bo boje sie dotknasc tych amortyzatorow
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
nie masz moze taego sachamtu bo w sparawach elektryka i lutowanie kabli jestem zielone jak las a mam juz wszytsko tylko niechce tych kabli pomieszac
-
Spociki Łódzkie
pierwsze lepsze co znalzem bo szukam wachaczy
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 14:56_________________________________________________http://www.gokarty.yoyo.pl/Tory.htm
-
Spociki Łódzkie
wiem ze na m1 t :decayed:z jest tor lae nie mampewnosciu czy jest czynny
-
Spociki Łódzkie
oglaszam fajrant
-
Spociki Łódzkie
dp roboty a nie spicie
-
Spociki Łódzkie
narka chlopaki i pan polerka tez nich idzie juz w kokon bo dorobpty sie spozni jeszcze
-
Spociki Łódzkie
pany ja chyba do 500 nie dociagne lece spac tylko swiatlo zgascie bo jak prezes zobaczy rachunek za prad to nam jaja urwie [br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 23:01_________________________________________________ja walem 500
-
Spociki Łódzkie
i mi gwiazdka zniknie
-
Spociki Łódzkie
i to jest profesjonalne podjescie :oklaski: :oklaski:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ale wiesz co bedziew glownym tematu fotek :gwizdanie: [br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 22:46_________________________________________________jak peknie 500 to ide spac
-
Spociki Łódzkie
czujesz nutke podniecenia
-
Spociki Łódzkie
no kaska zaplacona teraz czekac na wysylke mysle ze w przyszlym tygodniu bedzie juz z nimi latac [br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 22:38_________________________________________________bo napisane jest ze pierwsza wysylka jest planowana na 17 lipca
-
Spociki Łódzkie
podobno mamy :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
towarzych zwinęło się już lulu czy[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 22:14_________________________________________________ towarzych zwinęło się już lulu czy lub juz po wszystkich wyzej wymienionych czynnosciach ruchowo-sprawnosciowych javascript:void(0);
-
Spociki Łódzkie
no dzisiaj caly dzien piszemy jak by byly nagrody za bysmy mieli chyba wiecej niz 1 miejsce