Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
powrocilem z dalekiej wyprawy sorki za weekend ale m mialem wyjazd
-
Spociki Łódzkie
:hi:skonczylem bardzo ciekawy weekend
-
Spociki Łódzkie
pany no co wy spicie ja :tongue4:jutro sie deklaorowalem ale nie wiem czy zdaze bo aktulanie jestem na palnym sponanie w mjescowosci Chodecz kolo Poznania i nie wiem czhy dotre na jutro bo jest zm,na duz asortyment :drunk: :drunk: i ztrudm to mi sie piesze jak cos to soeki bardzo amam nadzieje ze w niedziele cos bedzie kolorowych snow bo ja ide plynac dalej :drunk: :drunk: :JC_fan: :radocha: :beach: :pali: :pali: :banan3: ale mnie ponisolo
-
Spociki Łódzkie
no to ja tez biere taka koszulinde jak cos [br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 15:43_________________________________________________tylko powiedz czy to jest duze w jakiej czesci koszulki i ile taka przyjemnosc i dlaczego tak drogo
-
Spociki Łódzkie
no raczej chyba ktos sie chetny znajdzie
-
Spociki Łódzkie
zadnego warna juz nie bedzie ja jutro tez sie moge stawic
-
Spociki Łódzkie
co tu teraz takie pustki :confused4:nareszcie weelend
-
Spociki Łódzkie
papa[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 23:00_________________________________________________ja wstepnie na ten piknik tez sie zglaszam ale potwierdze jutro
-
Spociki Łódzkie
no fakt z kolega zdzisiem radzilismy komus zeby dospawal do samochodu szyny kolejowe
-
Spociki Łódzkie
czyli ze co .......
-
Spociki Łódzkie
co to k**wa jest OT ???? nie chce miec zadnej kropki ;( to wyglada nie estetycznie
-
Spociki Łódzkie
no tu mysle ze trzeba lo;czekac na reszte glosow
-
[ALL] Aluminiowe zawieszenie
pisze się crasch testów :polew: no gdzies po drodze zgubilem "s" poprostu trafił ci sie jakiś wybrakowany :naughty: :naughty: albo do crach testow [br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 20:38_________________________________________________no chyba że chodzi ci o krach na giełdzie to pisze się przez k :polew: sprecyzuj o co kaman :> [br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 21:49_________________________________________________no gdzies po drodze zgubilem "s"
-
Spociki Łódzkie
jak to jak w sobote mysle zeby takie cusik zorganizowac co wy na to ??????
-
[ALL] Aluminiowe zawieszenie
ale tylko kolejowe bo od tramwajowych sa cizesze o 55 kg OT w dziale technicznym
-
[ALL] Aluminiowe zawieszenie
poprostu trafił ci sie jakiś wybrakowany :naughty: :naughty: albo do crach testow
-
Spociki Łódzkie
nie my tylko probujemy sprawic zeby ciotka sie nie zastala na starosc
-
Spociki Łódzkie
jak na ciocie przystalo
-
Spociki Łódzkie
tylko w czolko ;(
-
Spociki Łódzkie
my zawsze jestesmy grzeczni i sluchamy sie mamy i taty i ladnie zjadamy posilki nic nie zostawiamy
-
Spociki Łódzkie
nom ja tez :> juz myslalem ze nas przestajesz lubic bo cos malo aktywna sie ciotka zrobila
-
Spociki Łódzkie
ciocia Barbulinka
-
Spociki Łódzkie
a gdzie czekolada [br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 15:48_________________________________________________na piknik ja jestem chetny
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
jak dobrze ci zestroja radio do anteny to szumow nie powinienes miec na tym zestawie :> oki już kupione zestaw 2 no i gitez majonez bedziesz zadowolony
-
[ALL] Aluminiowe zawieszenie
własnie , i nikt nie konstuował tego zawiasu na drogi na wschód od Odry :polew: :polew: u nas sie wymienia co rok/dwa , na zachodzie NIGDY :polew: poczekaj jeszcze 60 lat i moze tez nie bedziemy wymieniac nigdy