Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
chlopaki jak cos to napiszcie mi sms-a a lbo zadzwonicie o ktorej sie widzimy bo bede bez internetu caly dzien i dopiero wieczorem zjade na lodz
-
Spociki Łódzkie
nie spac zwiedzac ale dzisiaj bedzie skwar
-
Spociki Łódzkie
skonczylem remont u tesciowej part 2 2dni bez was ale sie stesknielm przyszly wszytskie czesci do Audi jutro zaczynam
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ja mam 2 dni wolonego teraz i chyba najwyzsza pora jechac zobaczyc czy wtyczka nie przyszal i odebrtac wachacze i do roobty krolu zloty :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ide chyba w kokon dobrej nocki- Spociki Łódzkie
odpowiedz jest krotka- Spociki Łódzkie
ale bedziemy ci modzic silnik ???- Spociki Łódzkie
nie dosc ze te wachacze bede robil to jeszcze ochacze przegub i jak jutro dotrze ta kostak to kiere bede rezal jutro bedzie w strykowie serwis Audi jak cos to wpdajcie to wam tez cosik ponaprawiam albo wyrezam- Spociki Łódzkie
no nie ma problemu- Spociki Łódzkie
ok a co to takiego bedzie ??- Spociki Łódzkie
no tam na rudzkiej gdzie dales nr. tel i adres- Spociki Łódzkie
no co ty jutro jade o 12 odebrac i bede modzil- Spociki Łódzkie
juz kupilem w Łódzi w tych samych pieniadzach- Spociki Łódzkie
do d*py z nia az sie rzygac chce jak sie patrzy na ich robote zamista pracowac to nic ty :sick3:ko sie opie......dalaja- Spociki Łódzkie
najgorsze jest to ze jutro chcialem wreszcie wlaczyc z ta kiera a tu wtyczka jeszcze nie doleciala do lodzi wogoole :wallbash:- Spociki Łódzkie
nie to szkoda zawracanie tobie i kurierowi glowy poradze sobie jakos- Spociki Łódzkie
no chyab do 18[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 12:33_________________________________________________kurierem nie wiem ile no ale jak masz zapylac na drugi koniec to nie bede ci glowy zawracl- Spociki Łódzkie
Bemowo ul.Wrocałwska 4- Spociki Łódzkie
seba odbierzesz mi wachacze ze stolicy ????- Spociki Łódzkie
te marne pare PLN i wymowicie ze to duza kasiura- [ALL] Nawigacja inaczej - w nawiewach:)
najlepsza jest izloacja wokol tej navi- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no kazdy mi tak radzi to chyba sie skusze tylko teraz wez i to wymien jak czytam na foru mjak sie za to zabrac to chyba bede zmienial ze 2 dni - Spociki Łódzkie