Treść opublikowana przez klysek
-
[ALL] Zestaw HID - przetwornica a różnica światła
kolego a [powiedz mi jak to sie montuje te zestawy hid ???? gdzie co i jak sie podlacza z gory dzieki [mod] użyj opcji szukaj a znajdziesz odpowiedź!!!! [/mod]
-
[B5 ADP] Halogeny
czy duzo jest rezania zeby zalozyc takie haloghany u mnie w wersji przedliftowej B5 ???????
-
Spociki Łódzkie
:bicz3: prosze sie budzic i brac sie do roboty dzisiaj bylem 8 h kierownikiem odzialu takze mam teraz krew przywodcy
- Spociki Łódzkie
-
[B5 ADP] Głośnik lewy tył buczy
kolego to nie jest wzmacniacz tylko ekran przeciw zakolceniowy ale zabji mnie nie umiem ci wytlumaczyc do czego to sluzy ale wiem ze to jest to bo kolego ktory sie orientuje w car-audio mi powiedzial co to jest bo tez bylem ciekawy
-
Spociki Łódzkie
to oni gdzies sluchali ale nie wiadomo w jakim stanie byli moze pod wplywem jakis dziwnych wynalazkow :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 12:11_________________________________________________a my z Mariuszem zamawiamy sobie wreszcie ramki klubowe
-
Spociki Łódzkie
no chłopaki na tym forum o zlocie mowili z e wradiu zapowiadlai ze zlot Audi A4 letni bedzie bezalkoholowy :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no ja tez nie pije a jak juz to na lepsza prace nerek :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
a myslelm ze moge zrobic jakis wlasny trunek a tu finka nie wiem czy finasowo pocisne na ten wyjazd znowu jakis biedny emeryt bedzie mnie musial zasponsorowac zeby zaspokoic wasze alkoholwe popedy
-
Spociki Łódzkie
Bartek jest tylko koneserem trunkow nie z jednego pieca musi chleba sprobowac
-
Spociki Łódzkie
mysle ze sie dobrze przygotuje
-
Spociki Łódzkie
a to jak sie ustwiales ????? ja dostalem prv ze jako swiezy musze przytargac duzo prowiantu :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 08:51_________________________________________________spotujmy sie co niedziela bo ja nie moge bez was zyc
-
Spociki Łódzkie
spotkalismy sie o 18 ja tez mam juz to gdzies 3 dni pisalem czy komus o 19 pasi zero odezwy to wiec postanowilem jechac o 18 jak co spot no ale trudno jak sie bedziemy na siebie gniewac i pyskowac to juz wogole to wszytsko w lodzi upadnie wiec pokoj milosc tolerancja dziekuje bardzo za wysluchanie mojego oredzia P.S jak wam pasuje to przeciez kto jest zainteresowany wlepami mozemy sie umowic w tygodniu i kazdy moze odebrac jak bedzie nam pasowac tylko sie dogadajmy na 100%[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 21:53_________________________________________________ czyli juz sie obrazilisice :bicz3:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Bartek1605 jak bedziesz lecial na spota nie zapomnij mi wziasc etk-i- Spociki Łódzkie
no i gitarra [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 16:51_________________________________________________a widzaile ze mariusz na ogolniaka cisniesz do Jarosławca- Spociki Łódzkie
no to juz jest nas dwoch [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 16:34_________________________________________________nic ja tam podjade na 18 zobacze moze ktos sie zjawi :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
halooooooooooo czy dzisiaj mam sie wybierac na tego reala czy nie ???????- Spociki Łódzkie
lece sie edukowac wiec prosze o jakis tekefon eska o ktorej na realu ?????- Spociki Łódzkie
czyli co o 19 ????- Spociki Łódzkie
ja sie nie wypowiadam bo nie wiem o ktorej sie umowimy- Spociki Łódzkie
zalezy o ktorej bedziemy sie pocic ????- Spociki Łódzkie
jupi to moze jutro spocimy sie wieczorkiem zeby tak nie grzalo np. 19 ???????- Spociki Łódzkie
ten sklep sie nazywa "DUO" :tongue4:i prosze dla chcacego nic trudnego 5 i 4 pocisnieta- Spociki Łódzkie
ja lece do szkoly ostatni weekend trzymajcie kciuki bo jak nie zalicze dzisiaj to casly rok jak psu w dupe - Spociki Łódzkie