Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
no to przeciez fabrycznie masz 15 %
-
Spociki Łódzkie
no ja sie naqd porzodem zastanawialem ale po ostatniej akcji u kolezki w samochodzie dalem sobie spokoj bo jadac sobie do opoczna zatrzymaly nas psy :gwizdanie: i doj**aly sie o przednie szyby i trza bylo zrywac
-
Spociki Łódzkie
na pojezierskiej mi krzykneli u jednych 290pln a brame obok 300 pln najdrozej gdzie znalzlem
-
Spociki Łódzkie
http://www.przyciemnianie.auto.pl/ przod nie wiem ja narzie wale sam tyl a ajde tam w sobote na 15.30
-
Spociki Łódzkie
nie olewa nie olewa wszystko czytam ale nie bede sie zamienial
-
Spociki Łódzkie
ale w niedziel bedzie w gotowosci na spota
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
zebys jakiegos obcokrajowca nie trafil
-
Spociki Łódzkie
ale krajoznawczo-poruchawcza [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 18:33_________________________________________________ siemanko, gdzie robisz tą ściemkę szybek ??? pod zgierz kolo stacji nowa gdynia jedziemy razem bedzie rabat
-
Spociki Łódzkie
juz koniec teraz bede juz o 12 konczyl prace wszytsko powraca do normy :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 17:41_________________________________________________w sobote jade na scieme szybek
-
Spociki Łódzkie
takiemu to sie powodzi
-
Spociki Łódzkie
nom przejebane jest po calosci najbardziej to plecy dostaja w dupe ale rzezba po tym 1 klasa
-
Spociki Łódzkie
bo mam teraz Telekomunikacje(za tel. domowe) i nosze codziennie od poniedzialku po 1500 szt dzienie ale juz jutro ostatni dzien iz nowu bedziecie mnie mogli zastac o 12-13 na forum
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
poleciala @ zobaczymy co powie na ta chwile lece w kokon narka- Spociki Łódzkie
o k**wa droga impreza to nic innego sie nie znajdzie tanszego ????- Spociki Łódzkie
a gdzie tego typa z kutna zorganizowac ????- Spociki Łódzkie
yhym a nie orientujesz sie w cenie ?????- Spociki Łódzkie
czyli co ..... lampy ??????[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 22:20_________________________________________________aha czyli Hid-a- Spociki Łódzkie
powiedzcie moze bedziecie wiedziec lepiej do lamp kupic ten zestaw HID czy cale lampy ???? [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 22:16_________________________________________________ tak czy inaczej czeka cię rzeźba spoko spoko- Spociki Łódzkie
jedziesz do austrii ????? to kupi czekolado Toblerone- Spociki Łódzkie
nie za zlot zaplacilem bo wypaltka przybila na konto wszytsko na legalu zarobion powiedzcie moze bedziecie wiedziec lepiej do lamp kupic ten zestaw HID czy cale lampy ????- Spociki Łódzkie
seba ty lampy masz xenon czy soczewki ????- Spociki Łódzkie
juz wrocilem zimno tam ze c**j- [B5 ADP] Halogeny
dzieki chlopaki musze sie teraz zastanowic - Spociki Łódzkie