Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
wujek c**jek a gupiemu radosc
-
Spociki Łódzkie
tak jest wujku dobranoc
-
Spociki Łódzkie
ja ci moge polecic firme OKEY na wydawniczej sie znajduja
-
[B5 AVG] Klima - wymiana czynnika
a ja tez sie o cos was zapytam jak pojezdze na klimie i pozniej zgasze autko i jest glucha cisza w nim i wokol niego to slychac tak jak by cos sie w podszybiu przelewalo takie charczenie jka nie raz w domu w rurach daje co to moze byc ??? mysli
-
Spociki Łódzkie
tak mowia wszyscy fachowcy co sa od wszystkiego i od niczego "panie nie bedziesz pan zalowal-bedziesz pan zadowolony"
-
Spociki Łódzkie
eeeee lepiej panie rezyseze
-
[ALL B5] Jaki koszt przedniej szyby plus montażu ?
w Łodzi cena szyby sredniej jakosci z tego co mowil ten mily pan 180 PLN + 90 PLN = 270 PLN
-
[B5 AVG] Klima - wymiana czynnika
ile w tym prawdy szczerze nie wiem :gwizdanie: ale wiem ze powinno sie wymienic czynnik jak klima nie bedzie sie chciala wlaczac ja w poprzednim samochodzie 2 lata nie nabjialem i nic ze sprezarka sie nie stalo wiec chyba piperdoly ci opowiada
-
[ALL B5] Pocenie się przewodów....
najwyzsza pora musisz ja odgrzybic i smrod zniknie [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 15:08_________________________________________________a ja tez sie o cos was zapytam jak pojezdze na klimie i pozniej zgasze autko i jest glucha cisza w nim i wokol niego to slychac tak jak by cos sie w podszybiu przelewalo takie charczenie jka nie raz w domu w rurach daje co to moze byc ???
-
Spociki Łódzkie
rem1k cos z tymi stilo klubem gadal ze moze cos sie wykmini
-
[ALL] Chromowane obramówki okien
ja tez moge powiedziec ze te chromy po zimie wygladaja tak ze ..... nie warto zawracac sobie tym glowy
-
Spociki Łódzkie
dzialo poczekaj do czwartku sluch o nich zaginie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
pewnie za miesiac znowu sie cos ruczy z nalepkami
-
Spociki Łódzkie
tylko na spota nie zapomni wpasc [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 23:23_________________________________________________chlopaki ja lece w kokon dobrej nocki zycze :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
slabo sie starales
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no powiem ci ze mi bynajmniej zaimponowales
-
Spociki Łódzkie
ale to autko masz popitasne
-
Spociki Łódzkie
oj chlopoki ale sie nam problem stworzyl
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
a masz jakies dojscie do tych gosci ????- Spociki Łódzkie
poczekaj co powiedz z tymi srebrnymi a jak nie to niech sie kazdy okresli i sobie zobaczy na miarce czy te wymiary co mowiles beda na 100% zaduze mi jak cos odpowiadaja- Spociki Łódzkie
no trudno chyba mazaczkiem sobie sami namalujemy- Spociki Łódzkie
no i bylo juz tak blisko ;( ale biednemu to zawsze wiatr w oczy i c**j w dupe- Spociki Łódzkie
ja wyrazam zgode na duza wcale nie bedzie tak zle taka jest moja opinia - Spociki Łódzkie