Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
nareszcie w domu i cala majowka skonczyla sie przepierdzianym tlumikiem i teraz chodzi jak bym mial 6,5 L HEMI od amerykanca
-
Spociki Łódzkie
emeryci sa spoko codzienenie z nimi przebywam a jacy bogaci sa hohoho
-
Spociki Łódzkie
konczymy na dzisiaj PSTRYK grzecznie mi isc spac byczki jedne
-
Spociki Łódzkie
ja caly czas w wyrku leze nawet nie mam zamiaru nigdzie wychodzic
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
chyba nie bedzie stawiania dzisiaj
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ale jakos tak sie zanioslo u nas chmurami [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 17:12_________________________________________________dobra lece sobie toszke :beer1: do uslyszenie- Spociki Łódzkie
bedzie dzisiaj padac ?????- Spociki Łódzkie
eeeeeeeeeeeeeee....... co wy gadcie- Spociki Łódzkie
no nie narzekam na godziny pracy- Spociki Łódzkie
nie po prostu skonczylem prace o 12- Spociki Łódzkie
ja juz rozpoczalem weekend 3 piwka juz poszly a na 18 na grilla- Spociki Łódzkie
nie no chyba nie nie mam biletu dla siebie i malej to primo , ultimo jutro rano jade na dzilke stawiac komin i nie wiem o ktorej skoncze :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
na ta hale Atlas????- [B5 AFN] Wskaźnik temperatury (niestabilne zachowanie)
u nas w Łodzi kolega przyjezadzjacy na spoty mial taki sam problem wymienil termostat i nic podlaczyl drugi licznik i zaczal dzialac i niesty musil wymienic cala szafe- Spociki Łódzkie
o to ja takie 2 koszulki bym poprosil tylko musisz mi powiedziec jaki koszt- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
godz. 16 za wczesnie no chyba ze bedziemy prazyc jakies miecho- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
zrob ogloszenie parafialne kiedy i o ktorej- Spociki Łódzkie
no ja tez juz nie wiem o jakim dniu mowicie- Spociki Łódzkie
jak z flipa i flapa [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 22:51_________________________________________________ale kiedy w poniedzialek ???????- Spociki Łódzkie
i bach..... nie ma problemu tyle ze nie wiem czy bede juz w Łodzi w poniedzialek ale jak cos to- Spociki Łódzkie
no to moze tak jak jak cos w jutro jestem chetny i niech reszta sie wypowie a pozniej ustalimy co dalej - Spociki Łódzkie