Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
jutro slyszalem za ma byc od nowa 15 st. nie no narazie nic nie bede rezal tylko podpatrzec jak to wyglada i jak sie do tego zabrac
-
[ALL] Metoda na miły zapach - może komuś przypadnie do gustu.
no to jeszcze dzisiaj kupie i zobaczymy
-
[ALL] Metoda na miły zapach - może komuś przypadnie do gustu.
ŁADNIE TO PANICHNIE ????
-
Spociki Łódzkie
a ja teraz czytam i ogladam jak wyglada podswietlanie klamek bo moze bym sie na to porwal :gwizdanie:
-
[ALL] Metoda na miły zapach - może komuś przypadnie do gustu.
no pieknie nareszcie nie bede musial wydawac dziesiatek PLN zeby mi pachniuchowalo kadzidelka waniliowe chyb sa nie???
-
Spociki Łódzkie
ale dzisiaj pogoda do listonoszowania z d*py :confused4: wy jak tam pracujecie sobie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
"Pozdrowienia od Rosyjskich fantykow"
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
nie chyba jednak nie bede tego rezal narazie :gwizdanie: moze z czasem sie wezme za to
-
Spociki Łódzkie
ale dzisiaj jestescie rozmowni
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
no to czekamy
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
no to cykni fotke i pokaz jak to wyszlo,jak swieci w ciemnosci
-
[B5 AVV] Wskaznik temperatury i paliwa
najlepiej sprawdz vag-iem albo podepni inny licznik jak masz taka mozliwosc
-
[ALL B5] Problem ze wzmacniaczem ori
jak wyzej koncowka mocy na 95%
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
to moze wez ty pykni jakies foty i wrzuc moze jak popatrze u ciebie najdzie mnie ochota
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
przepraszam bardzo czytalem wszstko tylko mi gdzies ten link umknal [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 14:25_________________________________________________ale szczerze to mi sie to bardzo nie podoba moze troche przez te fotki bo sa takie nie wyrazne
-
[B5 AKN] Klimatyzacja mały problem
przewody nie powinny byc zeszronione tylko co najwyzej lekko zwilgocone sprawdz spre\arke od klimy
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
a ma ktos moze fotki jak to wyglada wewnatzr juz po zamontowaniu???? bo moze tez bym sie o takie cudo pokusil
-
Spociki Łódzkie
sypnie jak kozie z d*py
-
Spociki Łódzkie
snieg zeby nie zaczal padac
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
prosze sie nie denerwowac po prostu szybko chodze- Spociki Łódzkie
oglaszam koniec pracy na dzisiaj :gwizdanie: :gwizdanie:do klimatrnica dostaniesz sie jak wyjmiesz radio bo pod radiem masz dwie srubki a dlaej na kombinatoryke to robilem- Spociki Łódzkie
ale napewno nie jurne byczki- [ALL B6] Które głośniki wybrać
Ja osobiscie polecam glosniki Hertza bardzo mile mam wspomnienia z ta firma i tymi glosnikami jak i zarowno wzmakiem - Spociki Łódzkie