Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
Papa Roach-Last resort ni pytaj tez ich nie znalem ale dzisiaj slyszalem ta nute i mi sie spodobala
-
Spociki Łódzkie
no zrobilem ten filmik do szkoly ale banie mialem niesamowita jak jutro go zgram na komputra swojego to wam pokaze :gwizdanie: temat oczywiscie
-
Spociki Łódzkie
tak dziekuje ci bardzo za pomoc
-
Spociki Łódzkie
mozna wstawiac zdjecia w movie makerze ale ze mnie szpilberg
-
Spociki Łódzkie
no ok ale wierze w ciebie bardzo [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 15:09_________________________________________________kurwa sam zrobie ten film
-
Spociki Łódzkie
nir no meloddyjke chyba mozna.....
-
Spociki Łódzkie
no wiec pani producent co nastepuje dalej....
-
Spociki Łódzkie
piekne przemowienie :oklaski:
-
Spociki Łódzkie
Seba mowi ze sie nie da fot makerze wstawiac to jak sie nie da to niech n ie bedzie juz nie bede taki wymagajacy
-
Spociki Łódzkie
no musi sie otworzyc w movie makerze
-
Spociki Łódzkie
to bedzie moja bogini
-
Spociki Łódzkie
no najlepiej do piatku tak do 17 no kawalek jakiego wstawionego filmiku,jakies fotki takie wstawki i w tle zeby cos brzeczalo jak melodyjka tylko jeszcze jest myk tego typu ze musze to miec zrobione w windows movie maker :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
nie nie musze miec nic swojego teamtyka jest wolna tylko tyle zeby dlugosc nie przekroczyla 3 min a nie byla mniejsza niz 1 min
-
Spociki Łódzkie
no i jak to mozna przerobic????
-
Spociki Łódzkie
szczerze to chyba jeszcz troche za malo ;( za***ie mnie ta baba jak jej tego nie dam musze cos wykminic
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
seba podrzucisz mi ten film co woczrja mowiels???? w jakim on jest formacie????
-
Spociki Łódzkie
to dawaj ten film z tej imprezy moze przejdzie
-
Spociki Łódzkie
nie bedzie pytac wogole bo ja mam jej to oddac na pendrive i gra gitarra
-
Spociki Łódzkie
UŁ pani mgr.Mudent a jestem na kierunku Pedagogika resocjalizacyjna a film obojetnie o czym zeby tylko zeby mial 2min. dlugosci jakas muzyczka w tle jakies fotki i kwalek jakiegos filmiku i chodzi zeby to zlepic w calosc zeby mialo rece i nogi
-
Spociki Łódzkie
a no to lipa myslalem ze ktos mi pomoze(zrobi) ladna prace na zaliczenie do szkoly bo szczerze ja o takich sprawach to nie mam zielonego pojecia :gwizdanie: ja moge taj pani mgr. powiedziec jak wyjac licznik z Audi A4
-
Spociki Łódzkie
seba ty jestes grafikiem a ja mam maly problem mam windowsa 7 a na nim nie ma WINDOWS MOVIE MAKER a potrzebuje skrecic jakis filmik w tym moze ty masz XP i moglk bys mi skrecic taki filmik na 2 min. tematyka dowolna moze byc o Audi :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no nie do wiezli listow jeszcze dzisiaj mam labe
-
Spociki Łódzkie
a ja leze w domu
- Spociki Łódzkie