Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
nie mów że ty o tej godzinie robisz jakąś robotę :confused4: [br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:29_________________________________________________to ja do CIebie chciałem na kielicha lecieć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:30_________________________________________________i jeszcze klysia chciałem wziąć :gwizdanie: :gwizdanie: za ile i gdzie mam sie stawiac
-
Spociki Łódzkie
Sterowanie od ogrzewania postojowego (chyba już kiedyś widziałem jakiś wątek na temat tego i tam też rozkminiali co to za ustrojstwo ) Teee spece od A4 to jest sterowanie nawigacją w zegarach :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
ładna suka ty tez jestes ladna suka :drool:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
http://maps.google.pl/maps?um=1&hl=pl&biw=1366&bih=576&q=wola%20cyrusowa%20mapa&ie=UTF-8&sa=N&tab=il Tomek to jest ta pieczara co mamy jechać w sobotę :mysli: :mysli: :przebiegly:
-
Spociki Łódzkie
znaleziliscie jakas prostytjutke
-
Spociki Łódzkie
z czym sie myli
-
Spociki Łódzkie
:decayed:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 14:42_________________________________________________no i znowu cisza na morzu :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Już wypaliłem musze przytwierdzic ta wlepe co Wito dawal ostanio na grilu
-
Spociki Łódzkie
Kimiasz to wypalisz mi cd
-
Spociki Łódzkie
byl bym wdzieczny
-
Spociki Łódzkie
Będę :wink4: Ada jest uświniona jak nigdy, ale na razie myjkę odpuszczam, więc jak ktoś się obawia, że tylko jego Audiczka będzie uwalona, to niech się już nie obawia no tylko ja jeszcze swojej nie mylem od ostatniego grilla [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 11:49_________________________________________________ma ktos w domu xp+ do tego ETKE :gwizdanie: na pozyczke do przyszlego tygodnia Mogę mieć, tylko muszę wypalić XP-ka na płytkę :wink4: :notworthy:
-
Spociki Łódzkie
Będę :wink4: Ada jest uświniona jak nigdy, ale na razie myjkę odpuszczam, więc jak ktoś się obawia, że tylko jego Audiczka będzie uwalona, to niech się już nie obawia no tylko ja jeszcze swojej nie mylem od ostatniego grilla [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 11:49_________________________________________________ma ktos w domu xp+ do tego ETKE :gwizdanie: na pozyczke do przyszlego tygodnia
-
Spociki Łódzkie
Kimiasz bedzie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
musze jechac auto umyc i zalac LPG :gwizdanie: [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 11:15_________________________________________________ no ta dzisiaj myjki zamkniete
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
czyli dzien jak co dzien- Spociki Łódzkie
co tam slychac w wiekim siwecie panie Bartku- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ci znowu zaczynaja klotnie i znowu statystyki poszly w ruch- Spociki Łódzkie
Siema ty stary rowerze :decayed: spocik w niedzielę jest tylko nie wszyscy zapewne dotrą - na 100% nie ma mnie i Seby z resztą nie wiadomo :no: ale możesz podjechać zapewne ktoś podjedzie - podejrzewam, że okaże się to wszystko w sobotę wieczorem :cool1: czyli niedziele jak kazda inna ktos bedzie na pewno ale wsyztski nie :tongue4: a ja dzisiaj jak wracalem z roboty Kache spotkalem na Sterlinga przy szpitalu- Spociki Łódzkie
Witam wszystkich posiadaczy a4 z łodzi smiley, jestem tutaj nowy. Mam pytanie , czy w najbliższą niedzielę też organizujecie gdzieś spota, bo bardzo chętnie bym przyjecha tyle czasu mnie nie bylo ze warto sie zapytac stare rowery- Spociki Łódzkie
no ja tez lece i tez ZYCZE WAM ZDROWYCH WESOLYCH SWIAT I MOKREGO DYNGUSA- Spociki Łódzkie
nie no ja chlopak z blokowiska to do kamienic sie nie chce pchac tym bardziej ogrzewanie gazem co ja zyd zeby sie do gazu pchac [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 23:30_________________________________________________