Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
no mial do ciebie dzwonic
-
Spociki Łódzkie
:notworthy: doszedl sms ????
-
Spociki Łódzkie
a mnie kto zabierze :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
JAK DO 23 NIC SIE TU NIE ROZWINIE TO ROBIE JUTRO ZAWIAS I SPADAM NA DZIALE DO RODZINY NO SORKI ALE POWINISMY SIE ZGADAC PRZYNAJMNIEJ WCZORAJ :gwizdanie: A TU WIDZE TYLKO BARTASA I KRZYSKA- Spociki Łódzkie
Krzysiu a jest tam jakas chata zeby w razie np. sniegu sie shcowac ????- Spociki Łódzkie
no a co mam mu powiedziec zeby na ktora byl u mnie ????- Spociki Łódzkie
szczerze mam to chyba w d*pie nic nie ustalone,zero k**wa niczego jak cos to ja bede czekal na jakeiegos sms-a czy cus :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
no dobra pewnie Bart bedzie tutaj siedzial to go poinformujemy o naszym planie :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
ja jeszcze zadzwonie dzisiaj do Barta zeby przyjechal dylizansem do mnie i piojedziemy wszyscy- Spociki Łódzkie
garaz na ul. Judyma 15 (Teofilów) :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 21:12_________________________________________________chyba sie nikogo nie doczekamy :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
sam to bede robil I MOJ kompan tata + przegub + OIL= GRUBA NAPRAWA :kox:- Spociki Łódzkie
al rano jade zawias zmieniac o 9.00- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no trzeba poczekac az sie forum zapelni i co chlopki napisza co za kupami jakimis itd.- Spociki Łódzkie
z tego 3 pijace- Spociki Łódzkie
no a jak tu laski krecic jak sie zgadujemy k**wa 20 H przed impreza i do konca nie wiadomo gdzie czy tam jakis lokal jest- Spociki Łódzkie
pany tylko zeby nie bylo jutro ze blizej lodzi to wszyscy o godz. 22.00 do domciu tak jak bylo na stawach jak byl grill ja tam bynajmniej zostaje do niedzieli raem z Bartkiem 1605 kto chetny z nami balowac reka w gore teraz niech sie okresla osoby ktore jada samochodami co by mogly zabrac reszte biesiadnikow i mozna by bylo mowic sie np. na Piłsudskiego a zeby mozna zajechac do relala po jakies miecho,kielby itp. kto chetny reka w gore a jak zle mowie to prosze o komentarz dziekuje za uwage :>- Spociki Łódzkie
troche sie odmlodzil- Spociki Łódzkie
ejjj zauwayliscie ze adrenalina to nie Basiula tylko kolega Mariusz z Miasta Zgierza Mariano- Spociki Łódzkie
a jaka jest trona zeby grac na sztucznej gieldzie ????- Spociki Łódzkie
ty tak ladnie wladasz jez.angielskim- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie