Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
kurwaaaaaaaaaaaa dziala mi vag dzieki wielkie PYTONKU :notworthy: [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 22:49_________________________________________________teraz szybki kurs vaga jak kasowac bledy :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
jestem za d*py plaza i smazona rybka nie ma nic piekniejszego
-
Spociki Łódzkie
Pyton a pozniej na tym virtualu vaga instalowac ???
-
Spociki Łódzkie
pyton wgrywam xp na virtuala [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 22:08_________________________________________________ No cóż, jak to mówią - są sprawy ważne i ważniejsze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: no Kimiasz gratki
-
Spociki Łódzkie
dobra poddaje sie
-
Spociki Łódzkie
ulitamte a vag-com jest c**ja nie lata prtzelecialem kazdy po kolei
-
Spociki Łódzkie
ale jest problem ze ja go potzrebuje na jutro siedze i zaraz wylewu dostane przed tym kompem
-
Spociki Łódzkie
a wiec u stawiam tryb zgodnosci z xp i c**j jakas pikseloza mi sie robi caly ekran robi sie rozowy w czarne kropki a jak wezme print screen to robi sie normalny a machina wogole wyskauje jakies blad i c**j koniec imprezy
-
Spociki Łódzkie
instalkę.... kłysiu instalkę.... :gwizdanie: [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 18:20_________________________________________________chyba, że Sebek miał na myśli uruchomienie zainstalowanego programu w tzw. trybie zgodności to wtedy na program/skrót do niego.... tak o to mi chodzi dokladnie sprawdz ze wszystkimi trybami powinnoi pojsc a win 7 jest jednym z tych bardziej udanych systemow i u mnei wszsystko bangla bez zajagniecia slowem u mnie c**ja chodzi nie wiem jak to zrobic zupelnie ciemna masa ;(
-
Spociki Łódzkie
no nie ma co tu wklejac robi sie wszystko rozmyte a jak robie print screen to wraca normalnie [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 18:33_________________________________________________lipa jest b o jak bym chcial dograc xp to juz jest lipa bo zey to wszystko dobrze hulao to najpierw instalka xp a pozniej 7 a u mnie bylo na odwrot [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 18:35_________________________________________________miala byc jutro w pracy zabawagiem a tu c**j.....[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 18:35_________________________________________________c**j jutro wypierdalam 7 ja de na xp :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ja pier**le jakas pikseloza mi sie robi jak robie zgodnosc z win xp nigdy nie ogarne na tej windzie zajebnaej
-
Spociki Łódzkie
Seba ale exe klikam na ikonie vaga ???
-
Spociki Łódzkie
zacne bale sa najlepsze
-
Spociki Łódzkie
to ja zaczalem wyczytywac na forum passata i typ napisal : zainstaluj virtual pc z powyższej strony, zainstaluje XPMode (czyli faktycznie wirtualkę z XPkiem, dostarczoną również na powyższej stronie), odpal XPMode (czyli odpal wirtualkę z XP), zainstaluj na tej wirtualce VAG-COMa, dodaj skrót do menu start dla All Users i ubij wirtualkę. Od tej pory możesz odpalać VAGCOMa bezpośrednio ze swojego menu start -> wchodzisz w XP Mode Application i masz dostępnego VAG COMa. Uruchomi się w osobnym oknie (już bez otoczki maszyny wirtualnej) - tak, jakbyś go odpalił na swoim windows 7 (chociaż faktycznie będzie w tle działał pod XP). teraz pozostanie problem przekierowania portu USB. O ile da się to robić bezpośrednio z wirtualki (po podłączeniu kabla wybierasz z menu w maszynie wirtualnej USB - konkretne urządzenie), to nie wiem jak to osiągnąć w przypadku, gdy odpalisz tylko samą aplikację (musisz pokombinować). Na pewno jakoś się da
-
Spociki Łódzkie
aaaaaaaaaaaa do tego wlasnie juz doszedlem i zasysam virtual machine
-
Spociki Łódzkie
Mariano zabalowal troszeczke napewno [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 17:46_________________________________________________ tzn.
-
Spociki Łódzkie
ej typy jak chce skasowac przez vag-a ESP to jak krok po kroku to skasowac bo jestem zielony ;([br]Dopisany: 31 Maj 2011, 17:04_________________________________________________nastepne pytanie typu kto ma vag-a ktory bedzie banglal na win 7
-
Spociki Łódzkie
a u mnie c**jnia z bryndza droga pyndza szkoda zawracania d*py :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no ja na byciu listonoszem sie dorobilem B5
-
Spociki Łódzkie
na listonosza [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 13:06_________________________________________________ no jak chcesz byc listonoszem to zapraszam jutro pomiedzy godz.10-14
-
Spociki Łódzkie
masakra z tymi ludzmi jest wiecej juz nie podejme rekrutacji matoly ze hej
-
Spociki Łódzkie
NO MIAL WPISANE
-
Spociki Łódzkie
k**wa prowadzenie rozmow o prace mnie ro***erdala uwaga cyt" WIE PAN MAM JUZ PRAWO JAZDY 3 LATA I NAJECHALEM NA NI ZE 170.000 TYŚ KM WIĘC JEST SIE CZYM POCHWALIC " :polew:
-
Spociki Łódzkie
a rozdupcyla sie dlatgo ze ciagnal nie szybciej niz 15 km/h
- Spociki Łódzkie