Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 08:26_________________________________________________ide pracowac dalej zajrze ok 12
-
Spociki Łódzkie
ale musi byc bardziej pikantny bylby czad
-
Spociki Łódzkie
A CO BEDZIEMY ROBIC
-
Spociki Łódzkie
to z jakiegos poradnika dla mezczyzn
-
Spociki Łódzkie
u mnie swieci slonce
-
Spociki Łódzkie
a ja jako pan z biura siedza przy komputaerze tez moge teraz byc online
-
Spociki Łódzkie
dasz rade ja wlasnie sie ubieram i spadam na parking i jade na reala do zobaczyska
-
Spociki Łódzkie
pakuj sie na spota a nie przez komputer gadasz
-
Spociki Łódzkie
:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
Spociki Łódzkie
Rozmowa KOBIET o BMW - to się dogadały! ;-)
-
Spociki Łódzkie
dawaj dawno cie u nas nie bylo a spoty ruszy pelna para juz nie ma 3 aut jak na poczatku
-
Spociki Łódzkie
siema Endrike wybierasz sie do nas z mista Kruszowa
-
Spociki Łódzkie
ta bedziesz w zeszlym tygodniu tez mialas byc
-
Spociki Łódzkie
STARGARD SZCZECIŃSKI
-
Spociki Łódzkie
lepiej bym tego nie ujal pewnie ze jest
-
Spociki Łódzkie
oj tam oj tam :gwizdanie: troche mi nie pyklo
-
Spociki Łódzkie
dla mnie to byla juz ciemna noc
-
Spociki Łódzkie
bo chyba bylem juz w innym wymiarze
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 11:57_________________________________________________ na rodeo byles :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
zjadlem na sniadanie bochenek chleba chyba mam tasemca
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
u to wyprawa na bogato
-
Spociki Łódzkie
musze dzisiaj zaplcic ubezpieczenia za pazdziocha
-
Spociki Łódzkie
typy ale pogoda z d*py dzisiaj
-
Spociki Łódzkie
dobra tez lece w kokon :lazy: