Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klysek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klysek

  1. projekt 2 i 3 Seba dla mnie szt.1
  2. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no EO MISIE chca tancowac to jest juz nas 4+Bartas z Asia i Wito to juz 7 i mozna tancowac
  3. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 09:35_________________________________________________ ja sobie wypraszam
  4. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  5. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no jakos tak poogladalem na allegro i weny na rns dostalem
  6. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no wlasnie troszke poczytalem :gwizdanie: jak dla mnie czarna magia klysiu ja słyszałem ze zmieniasz auto, więc po co chcesz rns'a montować S4 teraz to sie zrobila daleka przyszlosc ;( a inne nie wchodzi w gre :gwizdanie: ;( to tak jak u mnie zaczynam też ciąć koszty
  7. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no wlasnie troszke poczytalem :gwizdanie: jak dla mnie czarna magia klysiu ja słyszałem ze zmieniasz auto, więc po co chcesz rns'a montować S4 teraz to sie zrobila daleka przyszlosc ;( a inne nie wchodzi w gre :gwizdanie:
  8. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no przeciez juz ci napisali ci co byli na forum kto zawita a kto nie
  9. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no wlasnie troszke poczytalem :gwizdanie: jak dla mnie czarna magia
  10. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zaproszenie na slub nie zajac nie ucieknie
  11. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no tak na grubosc ma ok 11,5 cm starczy ???? [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 18:08_________________________________________________ Ja chyba spasuje bo wieczorem lece do Tomaszowa do Tomaszowqa rzut beretem :gwizdanie:
  12. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kawał drogi i znowu o suchym pysku :gwizdanie: ja sie z toba zintegruje [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 18:03_________________________________________________Bart da sie do naszych B5 wrzucic RNS ????
  13. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie nie jak ja nie pije to nikt nie pije bo mnie delirka zlapie :polew:
  14. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie ma problemu bo i tak bym nie drinkowal w sobote szkola [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 17:54_________________________________________________ ciekawe ile rzezbienia :gwizdanie:
  15. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    juz po robocie,obiadku iw ogole gicior jest :decayed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 17:19_________________________________________________powiedzcie mi czy np. do mojej B5 mogl bym wrzucic RNS
  16. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    juz nabylem nowa baterie
  17. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobra idem spac bo jutro od nowa polska-ludowa
  18. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Spoko jest gitez majonez ogarnijcie z Sebą te naklejeczki :naughty: jakie naklejeczki
  19. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    MARIO szykuj na jutro kontakt z moto-marketem bo dzisiaj nie dotarlem do was typy moje bo bateria zakonczyla kariere na 100% ;(
  20. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i d*pa Audik nie kreci
  21. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema siema, ja będę na 18, mogę zostać dłużej, więc z drugą turą (Ci, co przyjadą na 19 też się zobaczę ) BTW, jestem już po pierwszej swojej rundzie ( ogólnie drugiej w tym roku, ale w pierwszej nie startowałem, zostało jeszcze 10 rund w 2011 ) Konkursu Zręczności Kierowców o Puchar Motodromu Automobilklubu Łódzkiego. Powiem tak - impreza super, jak na amatorskie jazdy na czas. Każdy miał jeden przejazd zapoznawczy oraz dwa przejazdy pomiarowe. Trasa nie była skomplikowana, ale ze względu na zalegający gdzieniegdzie lód oraz śnieg, a także na "wąskość" wymagała nieco uwagi. Startowałem w klasie 2. (samochody o pojemności od 1251 do 1800 ccm) - w sumie w tej klasie startowało 12 samochodów. Zająłem w niej 8. miejsce, jeden błąd (potrącenie pachołka) na drugim przejeździe kosztował mnie utratę 3. lub 4. miejsca w klasie (sędziowie doliczyli 5 sekund kary i to zepchnęło mnie na 8. pozycję :wallbash: :wallbash: ). Ogólnie wstydu nie było, miałem w obu przejazdach dość przyzwoite czasy (mniej więcej w środku stawki). Wobec startujących aut (w mojej klasie prawie same lekkie przednionapędówki w rodzaju Swifta, Golfa, Puga 106, Focusa, Accenta oraz tylnonapędowe BMW E30 ) moja Ada spisała się naprawdę nieźle, powiem więcej - w zakrętach była rewelacyjna, nawet niewielka utrata przyczepności dawała sie natychmiast skorygować delikatnym ujęciem gazu i Adziunia szła dalej jak po sznurku. Poniżej tabelka wyników (sorki za jakość, kierownictwo imprezy dopiero w tygodniu wrzuci oficjalne wyniki na stronę Automobilklubu). Generalnie załapałem "bakcyla" i był to mój pierwszy, ale na pewno nie ostatni start w imprezie motoryzacyjnej :naughty: :kox: :kox: Myślę, że modyfikacje Ady, które będę w niej stopniowo przeprowadzał, pozwolą mi w następnych startach zajmować coraz wyższe pozycje i powalczyć w dalszej części sezonu o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej. Na razie mam na koncie 1 punkt :decayed:prawdziwy Raikonen moze te sie wybiore z toba ktorejs pieknej niedzieli polatamy razem :gwizdanie:
  22. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    przy technikum spozywczym na franciszkanskiej
  23. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kurna nie wiem czy dolece na spota dzisiaj,bo nie wiem jak bateria mi potzryma[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 12:31_________________________________________________chyba ze mnie ktos zabierze co nie Pyton
  24. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  25. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tez bym dzisiaj sie nachlal ale jutro edukacja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.