Treść opublikowana przez klysek
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
projekt 2 i 3 Seba dla mnie szt.1
-
Spociki Łódzkie
no EO MISIE chca tancowac to jest juz nas 4+Bartas z Asia i Wito to juz 7 i mozna tancowac
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 09:35_________________________________________________ ja sobie wypraszam
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no jakos tak poogladalem na allegro i weny na rns dostalem- Spociki Łódzkie
no wlasnie troszke poczytalem :gwizdanie: jak dla mnie czarna magia klysiu ja słyszałem ze zmieniasz auto, więc po co chcesz rns'a montować S4 teraz to sie zrobila daleka przyszlosc ;( a inne nie wchodzi w gre :gwizdanie: ;( to tak jak u mnie zaczynam też ciąć koszty- Spociki Łódzkie
no wlasnie troszke poczytalem :gwizdanie: jak dla mnie czarna magia klysiu ja słyszałem ze zmieniasz auto, więc po co chcesz rns'a montować S4 teraz to sie zrobila daleka przyszlosc ;( a inne nie wchodzi w gre :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
no przeciez juz ci napisali ci co byli na forum kto zawita a kto nie- Spociki Łódzkie
no wlasnie troszke poczytalem :gwizdanie: jak dla mnie czarna magia- Spociki Łódzkie
zaproszenie na slub nie zajac nie ucieknie- Spociki Łódzkie
no tak na grubosc ma ok 11,5 cm starczy ???? [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 18:08_________________________________________________ Ja chyba spasuje bo wieczorem lece do Tomaszowa do Tomaszowqa rzut beretem :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
kawał drogi i znowu o suchym pysku :gwizdanie: ja sie z toba zintegruje [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 18:03_________________________________________________Bart da sie do naszych B5 wrzucic RNS ????- Spociki Łódzkie
nie nie jak ja nie pije to nikt nie pije bo mnie delirka zlapie :polew:- Spociki Łódzkie
nie ma problemu bo i tak bym nie drinkowal w sobote szkola [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 17:54_________________________________________________ ciekawe ile rzezbienia :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
juz po robocie,obiadku iw ogole gicior jest :decayed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 17:19_________________________________________________powiedzcie mi czy np. do mojej B5 mogl bym wrzucic RNS- Spociki Łódzkie
juz nabylem nowa baterie- Spociki Łódzkie
dobra idem spac bo jutro od nowa polska-ludowa- Spociki Łódzkie
Spoko jest gitez majonez ogarnijcie z Sebą te naklejeczki :naughty: jakie naklejeczki- Spociki Łódzkie
MARIO szykuj na jutro kontakt z moto-marketem bo dzisiaj nie dotarlem do was typy moje bo bateria zakonczyla kariere na 100% ;(- Spociki Łódzkie
i d*pa Audik nie kreci- Spociki Łódzkie
Siema siema, ja będę na 18, mogę zostać dłużej, więc z drugą turą (Ci, co przyjadą na 19 też się zobaczę ) BTW, jestem już po pierwszej swojej rundzie ( ogólnie drugiej w tym roku, ale w pierwszej nie startowałem, zostało jeszcze 10 rund w 2011 ) Konkursu Zręczności Kierowców o Puchar Motodromu Automobilklubu Łódzkiego. Powiem tak - impreza super, jak na amatorskie jazdy na czas. Każdy miał jeden przejazd zapoznawczy oraz dwa przejazdy pomiarowe. Trasa nie była skomplikowana, ale ze względu na zalegający gdzieniegdzie lód oraz śnieg, a także na "wąskość" wymagała nieco uwagi. Startowałem w klasie 2. (samochody o pojemności od 1251 do 1800 ccm) - w sumie w tej klasie startowało 12 samochodów. Zająłem w niej 8. miejsce, jeden błąd (potrącenie pachołka) na drugim przejeździe kosztował mnie utratę 3. lub 4. miejsca w klasie (sędziowie doliczyli 5 sekund kary i to zepchnęło mnie na 8. pozycję :wallbash: :wallbash: ). Ogólnie wstydu nie było, miałem w obu przejazdach dość przyzwoite czasy (mniej więcej w środku stawki). Wobec startujących aut (w mojej klasie prawie same lekkie przednionapędówki w rodzaju Swifta, Golfa, Puga 106, Focusa, Accenta oraz tylnonapędowe BMW E30 ) moja Ada spisała się naprawdę nieźle, powiem więcej - w zakrętach była rewelacyjna, nawet niewielka utrata przyczepności dawała sie natychmiast skorygować delikatnym ujęciem gazu i Adziunia szła dalej jak po sznurku. Poniżej tabelka wyników (sorki za jakość, kierownictwo imprezy dopiero w tygodniu wrzuci oficjalne wyniki na stronę Automobilklubu). Generalnie załapałem "bakcyla" i był to mój pierwszy, ale na pewno nie ostatni start w imprezie motoryzacyjnej :naughty: :kox: :kox: Myślę, że modyfikacje Ady, które będę w niej stopniowo przeprowadzał, pozwolą mi w następnych startach zajmować coraz wyższe pozycje i powalczyć w dalszej części sezonu o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej. Na razie mam na koncie 1 punkt :decayed:prawdziwy Raikonen moze te sie wybiore z toba ktorejs pieknej niedzieli polatamy razem :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
przy technikum spozywczym na franciszkanskiej- Spociki Łódzkie
kurna nie wiem czy dolece na spota dzisiaj,bo nie wiem jak bateria mi potzryma[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 12:31_________________________________________________chyba ze mnie ktos zabierze co nie Pyton- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie