Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,9902,iTime,3,iSort,2
-
Spociki Łódzkie
http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,155234,iTime,3,iSort,2
-
Spociki Łódzkie
jak latwo ci dogodzic
-
Spociki Łódzkie
no a tam na mazurach blizej ruskich to tajga ze sie w pale nie miesci :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
powaznie wam mowie az sie dopytywalem na CB czy im tez tyle pokazuje bo myslalem ze cos sie pojebalo w tym samochodzie ale mowili ze tez im tyle pokazuje
-
Spociki Łódzkie
w nocy jak jaechalem i bylem jakies 50 km od Olsztyna bylo -25
-
Spociki Łódzkie
bo bylem dzisiaj na mazurach
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
a mi bateria sie skonczyla- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 20:40_________________________________________________ siema podpadziocho :angry: dlaczego podpadziocho- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 20:38_________________________________________________Kimi rajdowiec- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no jak mial bym mozliowsc gdzie indziej isc do roboty to z chjecia bym zmienil :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
pykasz siostre kłysek...... nu nu.... to aż tak źle? no dobrze nie jest ale da sie zniesc- Spociki Łódzkie
no to lece Tomcio nie gniewaj sie to mial byc taki zarcik :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
pykasz siostre Nieeee no, to już było niesmaczne :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
dobra mykam jutro znowu pora ruszac w droge ;( az mnie nosi jak mam isc do tej pracy- Spociki Łódzkie
no wlasnie ;( ale juz w nastepny weekned bede na 100% nie ma takiej opcji zebym przepuscil- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
dobra siostra nie jest zla- Spociki Łódzkie
to teraz cenowo jest jest podobny do B5 :gwizdanie: zamieniamy sie [br]Dopisany: 20 Luty 2011, 21:42_________________________________________________a tak wogole ile autek bylo- Spociki Łódzkie
teraz juz obity z kazdej strony bardziej malowany niz moj- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie