Treść opublikowana przez IKMA
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Ja go akurat miałem tak jak kolega na fotce tylko chyba był innego koloru.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zdrowych i Wesołych:)
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
slepy jakiś układ trzeba dołożyć chyba. gdzieś do wiązki kabli i potem wszystkie lampki w te kable. Gdzieś czytałem na forum chyba tutaj o czymś takim. Jakbyś coś wiedział to daj cynk bo też tak chcę zrobić a jak ja to też dam cynka:)
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Powinno się dać ale trzeba dużo kabli bo praktycznie wszystko trzeba podpiąć pod jedną kostkę. Każdą lampkę (podsufitka, przód, tył).
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Właśnie napisałem pw do pawlo w tej sprawie ale może tutaj nam odpisać
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Nic nie kombinuj z żadnymi diodami Tu masz foto i podłącz jak chcesz http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=18425f9c7d55b2d5 Masz dokładnie pokazane kiedy lampka zaświeci czy wszystkie drzwi czy tylko kierowcy. Od strony pasażera masz tak samo analogicznie. Nie będziesz miał z tym żadnych problemów. Nie lutuj od razu kabli tylko wetknij je w te piny (obok kabla włóż ten od lampki) zobaczysz efekt i sam wybierzesz kiedy ma lampka świecić. Ja dałem każdą lampkę osobno. A lampka podsufitki i tak zaświeci niezależnie jak zamontujesz te lampki. Jakby były problemy pisz na pw
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/gigantyczny-karambol-57-pojazdow-jedna-osoba-zgine,1,4019370,region-wiadomosc.html Słyszeliście??- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale od dworca do Vieny to fajną macie drogę. Koło zamku to się bokiem jedzie bo tyle śniegu:) oj Q by się przydało:)- [ALL B5] Oświetlenie tylne słupki
A orientuje się ktoś gdzie to jest podpięte w oryginale?? Dołem progami czy z tyłu jest jakaś kostka??- [ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
Dzięki leszek82:) dobra robota:)- [ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
Ja nie wiem . Slepy weź to rozbierz:) wtedy i ja będę wiedział czy mam żarówki czy diody:).- [ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
Z tego co się tu doczytałem to trzeba chyba rozebrać.- [ALL B5] Oświetlenie tylne słupki
Witam. Chciałbym sobie zamontować w tylne słupki lampki. Nie mam ori, lampki kupiłem i teraz w którą kostkę się wpiąć?? Ciągnąć kable gdzieś na przód?? Zasilanie po kluczyku czy na stałe gdzieś z tyłu do instalacji lamp się podpiąć?? Ma ktoś może schemat elektryczny gdzie są one wpięte w oryginale?? Bo zamierzam to zrobić w tym tygodniu o ile lampki dojdą i waham się gdzie się wpiąć. Tak samo jaką dobrać grubość przewodu żeby się ewentualnie nie stopił 1 mm czy np 0.75 mm. Chętnie wykonam fotostory aby było dla potomnych tylko potrzebuje schematu albo info gdzie się najlepiej wpiąć. Dzięki i pozdrawiam.- [ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
A ja mam pytanie dla mnie zasadnicze. Jakiej grubości kabelki użyć do tej instalacji podświetlenia nóg?? 1mm czy 0.75mm. Albo jakiej grubości Wy użyliście??- [ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
Chodzi mi o fotostory bo nie wiem jakie były te zdjęcia żeby wiedzieć co gdzie odkręcić- [ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
Da radę odświeżyć zdjęcia z pierwszego postu?? Czy tylko mi się one nie wyświetlają??- [ALL B5] Cieknący szyberdach
ok dzieki- Sieć serwerów Counter Strike
jak ns to i haxy się znajdą . Jak ktoś gra na czero to dam info odnośnie mojego serwa:)- [ALL B5] Cieknący szyberdach
A gdzie ten wąż odprowadzający się znajduje??- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Faktycznie zapomniałem o tej Waszej płycie:). Poszukam po południu może już coś się ruszyło w temacie:)- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://psp-team.pl/forumpsp/index.php?showforum=110 tu i tu http://psp-team.pl/forumpsp/index.php?showtopic=30053 Jakby były problemy a nie powinno to po południu będę.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie opłaca się kupować. A przerobienie to 10 min. Zależy jaką masz serie 1000,2000 czy 3000:). Jak coś to poradnik gdzieś miałem- [B5 AFN] Metaliczny dzwięk
Plecionkę i kata zostaw w spokoju. Po wymianie nic się nie zmieni. Sprawdź przeguby wewnętrzne bo tylko jeszcze to nie było wymieniane. Bo na ten problem jest kilka już tematów i wielu ludzi wymieniło dużo części. Jednoznacznego rozwiązania nadal nie ma.- [ALL] Spray na aucie
Panowie usunąłem benzyną powtarzam. Lakier ori , twardy więc obyło się nawet bez polerki. - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu