Treść opublikowana przez IKMA
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam Panowie. Chciałem zapyta czy z tych moich wypocin da się coś odczyta?? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d3fcf1a4f8c4289c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e89bef9f6ac19ec0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4af50bf9a10b02ce.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f58531127cb32262.html wiem, że to nie w tym dziale i nie na temat ale to moje pierwsze logi i chciałem zapyta czy idę w dobrym kierunku:) Ewentualnie jeśli coś się da odczytac?? Dzięki i przepraszam za OT.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hahahahahahaha
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
1000??
-
[B5 AFN] Koło dwumasowe dwumas, poduszki, czy coś jeszcze?
Witam. Jeśli mogę Ci w czymś pomóc to chciałem tylko powiedzieć abyś nie kupował czegoś takiego. Może i wygląda fajnie i załatwia za jednym zamachem plecionkę i katalizator ale właśnie objawy Ci nie znikną. Dlaczego?? Jakość wykonania plecionki jest taka, że gdy się tylko wydech rozgrzeje będziesz miał drgania tak jak miałeś. Kup plecionkę ori a katalizator rozpruj i wspawaj rurę do środka. Znajomy to kupił i teraz będzie reklamował bo plecionka jest kiepska. Tzn wygląda bardzo dobrze ale gdy się tylko rozgrzeje to masakra. Pozdrawiam.
-
[B5 1Z] Dziwny dzwięk 1800-2000obr/min 4 i 5 bieg ??
hehehhe niestety nic nowego. Zobaczymy co Cinol powie jak wyczyści nastawnik.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ma ktoś może jakieś radio ori do audi?? Gdzieś stare jakieś?? Ktoś tu miał chyba wzmacniacz bosse czy coś w tym stylu?? W dobrej cenie bym kupił. A co pendriva to ja dałem najwięcej:)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
15zł
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to już to znalazłem:L) dzięki:)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ktoś z forum może się tym zajmuje?? Tylko ktoś z Bielska bo do Wotkace:) troszkę daleko. I ewentualnie jaki koszt takiego czyszczenia i ile czasu to zajmuje:)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Odpowiedz w sprawie nastawnika??
-
[B5 1Z] Dziwny dzwięk 1800-2000obr/min 4 i 5 bieg ??
Medman mógłbyś pokazać jakieś umiejscowienie tego wężyka?? Jakieś foto lub na jakimś rysunku?? Było by to pomocne dla tzw. "mniej-zorientowanych":).
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pany eksperci ktoś w Bielsku wyczyści nastawnik?? Jest jakiś dobry fachowiec??
-
[B5 1Z] Dziwny dzwięk 1800-2000obr/min 4 i 5 bieg ??
Kolego Franek 84 twój problem jest inny więc bardzo proszę o założenie nowego tematu bo twój wątek odbiega od obecnego który nie został jeszcze rozwiązany.
-
[B5 1Z] Dziwny dzwięk 1800-2000obr/min 4 i 5 bieg ??
Witam. Mam ten sam problem i nie potrafię sobie z tym poradzić. Poduszki silnik/skrzynia ok. Czas sprawdzić kat i plecionkę. Swoją drogą objawy występują podczas przeciążania silnika. Bieg 4 i 5 na 1800-2000 bo powyżej wszystko zanika i jest już ok. Kolego cinol135 szukaj przyczyny:) może będą te same to szybciej naprawimy:). Ktoś ma jeszcze jakieś rady??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie zawsze. Ciekawe tylko ile wcześniej gościu "tępak" jeździł na takim oleju i jak mocno wstawiał mu w pipke :mysli: podejrzewam, że ok 5 lat czyli od 2004 aż do teraz. I z tego co rozmawiałem to nie miał ciężkiej nogi więc silnika nie obciążał. Ale to można tylko się domyślać. Podsumowując lać ten sam olej czy zmienić??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pany odnośnie mojego pytania o olej to tylko jedna odpowiedź?? wojtekce daj jakąś dobrą rade:) Post strona wcześniej:)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Cześć. Mam pytanko małe:). Szykuje mi się wymiana oleju i poprzedni właściciel zalał Mobil 1 10W40. Mam wlać to samo czy już full syntetyk?? Może coś takiego http://www.allegro.pl/item932028594_motul_8100_x_cess_5w40_5l_faktura_paragon.html czy macie jeszcze jakieś inne oleje godne polecenia?? Bo autko moje ma już ok 300 000 i nie wiem jaki olej teraz już mu wlać. Za pomoc przyjadę i odwdzięczę się na którymś spocie. pozdrawiam
-
[ALL] Instalacja Vag Com - problem
Zrobiłem wszystko i nadal nic. Chyba trzeba będzie używać tylko polskiego vaga albo ver 2.08. Ale dzięki wielkie za pomoc i chęci:). Bo ja nie wiem już co z tym fantem zrobić[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 11:49_________________________________________________Chyba, że ktoś zapoda program na maila albo wyśle na jakiś serwer i poda linka na pw bo może moja wersja jest coś nie tego??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie no aż taki lewy nie jestem żeby coś zepsuć. Rejestr czyściłem za każdym razem także z tym nie ma problemu. Podejrzewam jeszcze, że akurat coś instalka będzie zj***na. ma ktoś może coś działającego??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tylko problem tez jest w tym, że program nie ma ikony uninstal. Nie widzą go programy typu ccleaner ani windosowski w panelu sterowania.
-
[ALL] Instalacja Vag Com - problem
Program po zainstalowaniu nie widzi vag coma:) żadnej wersji. Zainstalowałem vag'a od nowa i nadal go nie widzi:).
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag/all_instalacja_vag_com_problem-t119062.0.html;new może ktoś z was zna odpowiedź na mój problem?? Pomóżcie:)
-
[ALL] Instalacja Vag Com - problem
tak mi się wydaje. Ale czemu innym działa dobrze i tylko ja mam taki problem?? Nawet kumpel od którego mam 3.11 to nie ma takiego problemu. Jeszcze reinstal systemu pozostaje ale to w ostateczności:)