Treść opublikowana przez IKMA
-
[ALL] Spray na aucie
Panowie dzięki za pomoc. Poszło benzyną ekstrakcyjną. Bałem się o lakier ale nie ma ani śladu. Temat można zamknąć. Pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czyżbyś komuś podpadł? A bo ja wiem może:). Nie mam pojęcia kto to mógł być bo już dawno nie miałem z nikim spięcia. Podejrzewam, że jakieś gnojki w Żywcu szły i się bawiły farbą. A na dodatek żeby było śmieszniej to uderzyli puszką w klapę i jest wgięcie. Więc muszę to jakoś usunąć bo nie uśmiecha mi się malowanie całej klapy.
-
[ALL] Spray na aucie
Tak mocniej zapylone bez zacieków. ktoś się spieszył i szybko machnął.
-
[ALL] Spray na aucie
Dajcie nazwę jakiejś pasty którą bym mógł to uczynić?? A nitrem albo ekstrakcyjną nie da rady? Zniszczy lakier??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie wypowiedzcie się bardzo proszę o pomoc:) http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167196.0
-
[ALL] Spray na aucie
Panowie pytanko czym usunąć farbę w sprayu z auta?? Ktoś mi w nocy przejechał tylną klapę czarnym sprayem. Ślad od błotnika po klapie do błotnika. Czym to mogę usunąć tak żeby nie zniszczyć lakieru?? To będzie zwykły spray na pewno więc mam wielką nadzieję, że nie będzie z tym problemu. Dzięki za pomoc i pozdrawiam.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
[B5 1Z] Dziwny dzwięk 1800-2000obr/min 4 i 5 bieg ??
Więc Kolego francus84 napisałem, że Twój problem jest inny ponieważ (jak sam możesz sprawdzić) napisałeś że masz problem z mocą, skaczą Ci obroty i telepie budą. U nas obroty są ok nie telepie budą lecz czuć metaliczny dźwięk i mrowienie. Widać to po lusterkach. Nie chciałem Cię urazić lub co gorsza skrytykować. Jeśli poczułeś się urażony to przepraszam najmocniej. Nie chodziło mi o jakieś tam osądy.A więc jeszcze raz przepraszam. Więc teraz pytanie ile zapłaciłeś za przegub i robociznę??
-
Metaliczny dźwięk z tłumika przy 1500obr./min w A4 B5 1.9TDI
Nie możemy gdybać. temat znany lecz jeszcze nierozwiązany. Jednemu pomaga wymiana tłumika, drugiemu wymiana plecionki, trzeciemu wieszaki, następnemu skrzyni lub koła i sprzęgła. Musisz szukać i próbować po kolei:)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
OK Panowie tylko myślałem, że wiecie coś na temat właśnie tych kolesi:). Ewentualnie zaryzykuje i zobaczymy co z tego będzie. Koszt to 800zł. Dla mnie dużo ze względu na ilość PS uzyskanych. Ale btw dzięki wielkie za zainteresowanie:)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a maja hamownie ? czy wirtualnie Ci zrobią 120 km Nie mają. Mówił, że mają sprawdzony program na innych zeciorach i taki wgrywaja.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam. Wiecie może coś na temat tej firmy?? www.autochip.pl ?? Słyszałem, że nawet dobrze podkręcają auta?? Dzwoniłem i dowiedziałem się, że niedrogo mogą mi zrobić programem 120 KM tylko nie wiem czy faktycznie robią dobrze czy to jakieś machery:). To Wasze tereny a dokładniej Kozy więc może ktoś coś słyszał?? Bo nie wiem czy dawać auto w ich ręce?? Dzięki wielkie i pozdrawiam. Ps. Sorry jak nie w tym temacie miałęm napisać
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
dziś godz 14:15 Godzic koło prezydenta ---> plus 2 samice:)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ma ktoś może numer telefonu do Andrzej88 ?? Bo potrzebuje się z nim pilnie skontaktować? Można prosić na pw?? dzieki:)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
15". Silnik 1.9 awx 130km a więcej informacji to napiszcie gdzie szukać żeby odczytać rozstaw lub długość śrub. Ewentualnie na pw
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ma ktoś może felgi stalowe do sprzedania?? Do a4 b6 2003r??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie ma ktoś może do sprzedania zacisk cały z tłoczkiem i ośką do mojego auta na prawy tył?? Wżery mam na ośce i muszę wymienić całość. Jeśli ktoś ma to bym kupił. No chyba że pozostanie mi kupić nowy. Bardzo proszę o wiadomości na PW.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie małe pytanie mam chodzi mi o wymiary albo numer części z mojego 1z chodzi o plecionkę. Bo chce wymienić i nie wiem jaką zamówić. Dzięki wielkie i pozdrawiam.":)
-
Sprzęt do Paintball’a, co kupić??
Witam. Powiem tak. Kupcie sobie zestawy np z allegro. Marker(pistolet), maska, butla i magazynek. Są gotowe już przygotowane za 1000zł to już się pobawicie. Firma Tippman. Dla amatorów idealna ponieważ markery niezawodne i nawet zalane będą strzelać. Co najważniejsze mało awaryje.Ewentualnie jakiś sklep gdzie można wszystko na żywo obejrzeć i dopasować co wygodnie leży w dłoni. Kwestia druga to jaka broń Was interesuje czy repliki broni tzn M4A1, M16 czy AK-47. Moim zdaniem dla Was wystarczą zwykłe markery biorąc pod uwagę teren w jakim będziecie się strzelać to repliki są cięższe i człowiek się męczy po dłuższej grze. Sprawa czy automat czy nie. Automat raz naciskasz spust i trzymasz kulki lecą. Półautomat jak szybko naciskasz tak szybko lecą. Najlepsza druga opcja nie powoduje ścinania kulek i blokady markera. Maska - tutaj wybór indywidualny bo dochodzi kwestia parującej szyby z którą trzeba sobie radzić. Są maski które mają już specjalne elektryczne wentylatory zasilane bateriami. Sprawują się dobrze lecz do tego dochodzi wymiana baterii (czasem podczas gry). Lecz są dobre płyny którymi się przeciera szybkę i bez wiatraków tez nie paruje:). Magazynek - elektroniczy lub "grawitacyjny". ten pierwszy napędzany elektrycznie podaje kule do markera nie zależnie od pozycji markera. Strzela nawet do góry nogami:). Ten drugi zasada działania kulki same wpadają do markera - grawitacyjnie:). Wada często kulki się blokują i marker musi być podczas strzelania prosto ustawiony bo w tym przypadku kulka z góry (z magazynka) musi spać na dól do markera. Elektroniczny minus że jeśli się zablokuje trudniej usuwa się usterke. Także pewne sprawy musicie sami pod siebie dopasować. Ja mam wiele markerów różnych ale najlepiej gra mi się tymi prostymi bez elektroniki.
-
[B5 1Z] Problem z olejem nad pokrywą zaworów
Samych tych uszczelek nie kupisz. Tylko komplet z uszczelką pokrywy. Więc będzie Ci leżeć. A koszt 16 zł płaciłem więc wymień i miej spokój:).
-
[PC] Call Of Duty 4 MW2 ...::::22:00 START::::...
to koło 21:30. edit:\ coś słabo z organizacją składu:). Graliśmy z Wojkiem'ce ale zniknął i zostałem sam:)
-
[PC] Call Of Duty 4 MW2 ...::::22:00 START::::...
IKMA ps: dodałem biały, trzeniu wojtekce i aju na steam:) dzisiaj wieczorkiem można pograć do późnej nocy
-
[PC] Call Of Duty 4 MW2 ...::::22:00 START::::...
ja też chętnie z wami zagram.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ok. skorzystam z porad i w wolnej chwili zrobię poprawnie logi. Jeszcze raz dzięki za wskazówki. Ps: Proton pisałeś, że może EGR nieczynny. Jeśli tak się okaże to szukać używki na wymiane, regenerować czy po prostu zaślepić??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ok dzięki za porady:). Spróbuje zrobić je lepiej. A tzw. "komplet" to jakie grupy standardowo logować i jak normalnie w blokach mierzonych czy w BS?? Bo tu na forum jest podane mniej więcej co i jak ale od Was fachmanów można by się dowiedzieć co i jak żeby jakaś ogólna informacja była i żeby niepotrzebnej roboty nie robić??