Treść opublikowana przez IKMA
-
[ALL] Instalacja Vag Com - problem
Nie ma mowy o wirusie. Więc pozostaje mi tylko polski vag albo ver 2.08:).
-
[ALL] Instalacja Vag Com - problem
Witam. Od pewnego czasu mam problem z vag com 4.09 i 3.11 otóż program jakby "zamulał" kompa. Wolno się uruchamia skakanie między funkcjami programu też strasznie wolno chodzi. Dodam, ze Polski VAG i vag com 2.08 działają idealnie. Miał ktoś taki problem?? Może wiecie jak to rozwiązać?? Przeinstalowywałem program, kabel na nowo i dalej to samo. Win xp
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Klasa skoczka i tyle:) Jest po prostu dobry:)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
haha jeden post:)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
900??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kiedy to 900??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Powiedz kumplowi, jak mądry to ją zostawi a wtedy z czystym sumieniem będziesz mógł
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co do kierowców z Żywca to na blachach SBI też niektórzy są ciekawi. Wczoraj jechałem Punto II do pracy. I też znalazł się młody gniewny w audi:) 4.5l koni pewnie z 300 ale cóż raz praktycznie wbił mi się pod maskę (zdążyłem wyhamować) ale od michałowicza aż pod fiata musiał się ciągnąć prawym pasem heheh bo nie potrafił sobie ze mną poradzić. I po co szybkie, mocne auta?? Jak 60KM zatrzymało tego potwora:). Nie sztuką jest jechać 300km/h na prostej drodze ale łatwo i szybko przejechać zakorkowane miasto:).
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czy ktoś ma coś do kierowców z Żywca??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam:). Ktoś mi doradzi jakie świece żarowe kupić do mojego autka?? Chcę wymienić i nie wiem jakie wybrać?? Ma ktoś jakieś sprawdzone i w miarę niedrogie?? A druga sprawa to jest gdzieś jakaś strona gdzie są podane numery części?? tak żeby nie trzeba było sprawdzać tego w samochodzie?? Z góry dziękuję za pomoc:)
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
dzisiaj godzina 11 zielona butelka SBI VU62 z naklejką klubu miejscowość Pewel Mała (droga Żywiec-Korbielów). Kto to?? Jechałem za nim i mi uciekł
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dziadek mróz zostawił ci prezent:)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki moicz-->godzic za naklejeczkę.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
heheh ok:)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A moja naklejka??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jedną może dwie naklejki bym wziął na swoje auto:)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam. Chciałem zapytać czy ktoś z Bielska lub Żywca ma może naklejki klubowe na tył lub emblemat na grill'a?? Pytam bo po co zamawiać jak na miejscu mógłbym od kogoś kupić. Jestem codziennie w BB (pracuje w Fiacie:)) więc z dostawą nie było by problemu. Ps. Jeśli napisałem w złym miejscu to przepraszam. Pozdrawiam.
-
IV Urodziny Audi A4 Klub Polska :)
- [ALL B5] Błąd 17978
ok. skasowałem zobaczę jak będzie. Dzięki wielkie- [ALL B5] Błąd 17978
17978 Moduł sterujący zablokowany brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY dzisiaj sprawdzałem błędy programem Polski Vag dałem na silnik i błędy. Występuje jeden ten w/w. Co oznacza?? tzn co jest przyczyną tego błędu??\Wie może ktoś??- [ALL B5] Pomoc z radiem Beta CC Autoreverse.
Dzięki wielkie za pomoc. Jeśli daje się tu jakieś punkty za pomoc to chętnie przydzielę. Jeszcze raz dzięki. Temat można close.- [ALL B5] Pomoc z radiem Beta CC Autoreverse.
Sorry za jeszcze jedno pytanko.. Te ramki są osobno czy z tym zestawem co się do środka wkłada żeby radio pasowało??- [ALL B5] Pomoc z radiem Beta CC Autoreverse.
No to wzmacniacza nie mam:(. Dzisiaj to sprawdziłem dokładnie ktoś wymontował głośniki oryginalne i zamontował jakieś Pionieera i bez wzmacniacza. Podłączył je pod te dwa skrajne piny i mu nie grały i zostawił. A radio jest jednak dwu-kanałowe. Więc już wszystko wiem:). Teraz moje pytanie robi ktoś na forum ramki maskujące tak żeby wbudować jakieś radio niestandardowe?? Bo wsad do środka to widziałem na allegro ale znowu na brzegach jest lipa i czymś to trzeba zakryć. Kupie to gdzieś czy ktoś się tym bawi??- [ALL B5] Pomoc z radiem Beta CC Autoreverse.
A sygnał do tego wzmacniacza?? Musi iść z radia tylko czy akurat tymi pinami??- [ALL B5] Pomoc z radiem Beta CC Autoreverse.
tzn. Możliwe bo sygnał jest tylko na dwa środkowe piny tzn. tylko dwa głośniki a dwa skrajne nie emitują żadnego sygnału. Tylko teraz pytanie gdzie jest ta kostka lub jakieś przewody . wszystkie przewody które wychodzą z wiązki samochodu są podpięte. Tzn. dwa głośniki plus komplet zasilania. Na moje oko do radia doprowadzone są tylko głośniki w przednich drzwiach ale chyba tylko te na dole. Bo drugie koło klamki (wysoko-tonowe) nie wiem gdzie są podpięte. Może bezpośrednio do tych dolnych. I więcej kabli nie ma. Więc albo coś gdzieś jest jeszcze schowane albo ktoś tak rozwalił instalacje. Bo jeśli fabrycznie jest tak zrobione to gdzie jest ta kostka od tylnych głośników?? - [ALL B5] Błąd 17978