Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

IKMA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez IKMA

  1. Witam. Mam takie radyjko w swoim audi: Beta CC Autoreverse. Moje pytanie do osób które posiadają lub posiadały w/w radio. Czy ono działa na 4 głośniki czy tylko na 2?? Fabryczne 2 głośniki w drzwiach działają lecz podpięte dodatkowe 2 tylne nie działają?? Z radia niby jest wyjście na 4 głośniki lecz mierzone miernikiem (opór/napięcie) wskazania są tylko na 2 a te pozostałe 2 brak jakichkolwiek wskazań. Tak jakby prąd w ogóle z radia nie był podawany. Czy to wina radia?? Podejrzewam końcówkę mocy no chyba, że jest gdzieś w tym radiu regulacja fader/balance zmieniająca tył - przód lecz ja tego nie znalazłem:(. Dzięki z góry za odpowiedzi. pozdrawiam.[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 16:13_________________________________________________Wyświetleń 10 i nikt nie wie czy w tym radiu mają grać 4 głośniki czy tylko 2??
  2. Ok dzieki. Sprawdziłem co i jak i jest ok. Lecz problem z "nietrzymaniem kodu" nadal istnieje. Możliwe, że radio szwankuje. Jest jakiś opis naprawy tego problemu czy po prostu nowe radio?? Bo to radio niby jest z A3 może jest jakieś inne połączenie w A3 niż w A4??[br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 18:55_________________________________________________Temat do zamknięcia:). Problem rozwiązałem. Zamieniłem plusy z pin 7 na 4 i wszystko działa. Wcześniej jak ktoś montował w/w radio popełnił błąd. Dzięki za pomoc i pozdrawiam
  3. Witam. Niedawno zakupiłem A4 z zamontowanym radiem Audi Beta Autoreverse (z Audi A3). Niby wszystko jest podpięte ok ale radio tak jakby nie miało podtrzymania. Za każdym razem po włączeniu stacyjki trzeba wpisywać kod. I moje pytanie czy mógłby mi ktoś napisać jaki kolor przewodu ma być podłączony do którego wejścia w kostce?? Chodzi mi jaki kolor przewodu z wiązki Audi do jakiego gniazda w radiu. (np biały do pin 5 itd.). No chyba że z radiem jest coś nie tak ale wtedy jak to sprawdzić?? Bardzo mi na tym zależy. Audi A4 z '96 r. 90 KM. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
  4. Witam. Kupiłem A4 2 dni temu i potrzebuję pomocy i zapoznania się dokładniej z tym autkiem. Więc stwierdziłem, że mi tutaj ktoś pomoże. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.