Treść opublikowana przez szybki-ens
-
Spoty Olsztyńskie
nie opony, nawet quattro w zimie zawiedzie ;P Ja dziś takiego pirueta wywaliłem, że masakra. Wpadłem w poślizg obróciło mnie z 3 razy, spadłem z małej skarpy, przeleciałem obok dwóch drzew i zatrzymałem się przy trzecim prawie że na styk. Jakieś 20-30 cm :] O dziwo? Auto całe haha ja na szczęście też Są samochody i jest Audi
-
Spoty Olsztyńskie
dziś nie podjechałem bo nie było mnie w Olsztynie. Ale raczej nikt nie tęsknił hehe pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
i ja mam dość Wiosnyyyyyyyyyyyyy
-
Spoty Olsztyńskie
autka poodpalały ?? aj rano zimno było jak wyjeżdżałem. Kilka sąsiadów nie dało rady ruszyć swoich bryczek. Ale to już ostatnia tak mroźna noc. Powoli ocieplenie idzie
-
Spoty Olsztyńskie
Wczoraj jak się spotkaliśmy w tym serwisie to właśnie nie byłem pewny czy to ty. Dopiero jak potem podszedłeś to byłem pewien. W czapce wyglądałeś inaczej hehe Dzięki jeszcze raz Bo męczyłem się z tym paleniem kilka dobrych miesięcy wywalając pieniądze na niepotrzebne naprawy i wymiany różnych części by tylko wyeliminować ten problem :/
-
Spoty Olsztyńskie
Dzięki panowie za polecenie wtedy na spocie "Serwisu u Piotra". Tanio, szybko i sprawnie naprawił wadę, którą stworzyli mi "kiepscy mechanicy" przy wymianie rozrządu. Problem z odpalaniem mego auta zniknął. Jeszcze nigdy nie słyszałem, żeby mój samochód tak dobrze jak dziś, przy -16, odpalił. Jedno podgrzanie świec i zakręcił jak na ciepłym silniku. Dosłownie niemalże od pierwszego strzała. Dzięki Pawle jeszcze raz za zdiagnozowanie usterki w mojej A6. Pozdrawiam!!
-
Spoty Olsztyńskie
hyhy na zdjęciu moje auto jakie czyste :] Fajnie zobaczyć tyle audiczek na raz
-
Spoty Olsztyńskie
"szybki-ensie" sam się odezwij Tak tak to ja szybki-ens w srebrnej A6 lub Kamil jak kto woli hehe Pozdrawiam miło było poznać
-
Spoty Olsztyńskie
Fajnie by było tą inspekcje skasować. Niby nie przeszkadza niczemu ale wkurza jak mruga ;P hehe Pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
a to tobie mam zobaczyć serwice vaginą? Grzegorz? tak to zapewne o mnie chodzi
-
Spoty Olsztyńskie
to i ja jako nowy postaram się jutro zawitać jeśli noc za bardzo dziś nie pochłonie Co prawda nie A4 ale też Audi Pozdrawiam Pawła, który dziś naprowadził mnie na dobrą ścieżkę zmagań z problemami mego auta Liczę na miłe przyjęcie srebrnego A6 pozdrawiam Kamil
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witajcie Co prawda nie mam Audi A4 ale poruszam się A6 a szukam tu nowych wskazówek co do użytkowania auta