Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam do podnajęcia z 15-20 m2- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ubezpieczenie mam, a raczej miałem do 14.08 w Hestii. Byłem tam dzisiaj, powiedziałem kobicie jaka jest sytuacja i właśnie doadzała mi żebym zrobił tak jak wy piszecie, czyli wykupił ubezpieczenie tam gdzie można rozłożyć płatność na wiele rat i z tym sprzedał samochód nowemu nabywcy. Nic mi nie wspominała o odsetkach za przegapienie końca terminu ubezpieczenia no to i tak musisz zrobić już teraz kontynuację w Hestii, a tam na dwie raty maks można rozbić nie ma żadnych odsetek na przegapienie końca terminu ubezpieczenia wyślij mi na pw nr polisy i pesel to powiem Ci ile wychodzi pozdro- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mogę maksymalnie na 4 dlatego tak napisałem a będąc precyzyjnym nie we wszystkich directach możesz na 12 rat z prostej przyczyny -> problem ze ściąganiem kasy od klientów directy działające jako dodatek do konta osobistego, gdzie w każdej chwili ściągną kasę mogą sobie pozwolić na rozłożenie na 12 rat directów zresztą nie mam z wiadomych przyczyn nabywca może od razu wypowiedzieć umowę nie czekając do 30 dni i zawrzeć nową już na siebie imelvis gdzie masz ubezpieczenie ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak Ci się skończyło to i automatycznie przedłużyło na kolejny rok i to już od kupującego zależy czy do końca będzie jeździł na Twoim ubezpieczeniu czy nie, jeśli je wypowie do 30 dni od daty zakupu, część składki wróci Ci na konto a OC maksymalnie można na 4 raty rozłożyć pozdrawiam [br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 15:47_________________________________________________ to słuchaj dalej- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [ALL] Weryfikacja UFG
trzeba będzie dopłacić różnicę niektóre ubezpieczalnie dodatkowo mogą nałożyć też karę- [ALL] Weryfikacja UFG
Witam, powoli ale wielkimi krokami zbliża się moment, że każdy klient będzie weryfikowany w UFG, gdzie zapisana jest jego szkodowość, już w tym momencie wpisując Imię, Nazwisko oraz PESEL w ciągu parunastu sekund mam podgląd szkodowości klienta także skończy się niestety "Panie, full zniżek mam" bo już miałem takie sytuacje np. Audi A8 2006r. klient mówi że bezszkodowy no to jedziemy w Warcie w sumie dobrze wychodzi bo 3100 zł za pakiet no to klient chce go, ok ale muszę sprawdzić Pana w UFG, cyk i wychodzą szkody z OC i AC, program przelicza jeszcze raz i 9600 zł do zapłaty zrobiłem go gdzie indziej jeszcze, ale za niedługo bez tej weryfikacji nie zawrzemy ubezpieczenia pozdrawiam- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
właśnie miałem ci proponować brąz porsche i BMW ma teraz kozacki ten kolor http://www.google.pl/search?q=Sepang+Bronze&hl=pl&client=firefox-a&hs=HOE&rls=org.mozilla:pl:official&prmd=ivnsfd&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ygJEToOmMM7dsgb3geXUBw&ved=0CCYQsAQ&biw=1260&bih=672 http://www.google.pl/search?q=Sepang+Bronze&hl=pl&client=firefox-a&hs=HOE&rls=org.mozilla:pl:official&prmd=ivnsfd&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ygJEToOmMM7dsgb3geXUBw&ved=0CCYQsAQ&biw=1260&bih=672#hl=pl&client=firefox-a&hs=hOE&rls=org.mozilla:pl%3Aofficial&tbm=isch&sa=1&q=Macadamia+Metallic&pbx=1&oq=Macadamia+Metallic&aq=f&aqi=g1&aql=&gs_sm=e&gs_upl=56623l56623l0l57261l1l1l0l0l0l0l544l544l5-1l1l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=8c9b74ea59fb4b32&biw=1260&bih=672- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
w sumie fajne to TT- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie było Cię stać na lepsze wakacje ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
BO ? bo Poziek przyjeżdża- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to ja nie jadę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie a czym ?? i o której Pablo musi być Ty się zastanawiasz czym ? czy ja mam ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak jest dzisiaj kiełbaska to chętnie podskoczę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam szanowne grono- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba ciut przeterminowane :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ogarnia ktoś niemiecki na tyle żeby mi pomóc w napisaniu ogłoszenia ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [ALL] Prośba o pomoc w wyborze opcji ubezpieczenia i Towarzystwa
odpowiedz mi na moje pytanie to Ci powiem ile i gdzie wychodzi bo PZU i MTU też mam bo może uda się zrobić mniejsze kwoty MTU jest ok, grupa ERGO Hestii minicasco w MTU ma szkodę całkowitą z naszej winy i całą resztę ( rożni się od pełnego praktycznie tym że nie ma szkód częściowych) minicasco w PZU -> przede wszystkim kradzież i żywioły, szkoda całkowita też jest ale musi być z nie naszej winy Uwaga w minicasco w PZU jest udział własny w szkodzie -> 20%, można go wykupić- [ALL] Prośba o pomoc w wyborze opcji ubezpieczenia i Towarzystwa
platanowicz, trochę więcej danych bo nie wiem ile masz w końcu lat, podaj też kod pocztowy masz sam jakieś zniżki ? i ile ma Twój tata, 60 w oc i miał w AC 40% do tej pory + szkoda w ostatnim roku tak ? minicasco w PZU jest nie tylko od kradzieży [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 20:19_________________________________________________przyjąłem sobie kod poznański 61-607 na współwłaściciela Twój tata jego zniżki to 60 w OC i 20 w AC + Ty współwłaściciel rocznik 86 wartość samochodu 24680 zł wariant kosztorysowy jakbyś wykupił ubezpieczenie w pakiecie Hestia7 (mieszkanie, NNW, OC )ze składką 250 zł to OC+AC+NNW można zrobić za 2958 zł- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.