-
[ALL B5] Problem z silnikiem
Jedz do zaufanego mechanika w ck - zostaw go na noc niech postoi i on ci powie jak odpali...
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
2000r 1,9tdi 115KM i ma ponad 230tys km i jak nowka wyglada.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Moj dal rade,ale musialem go pomeczyc troche hehe... ciekawe jak bedzie dzis :/ az sie boje
-
[B5 ATJ] Kopcenie i nierówna praca silnika
Dzieki. Dzis pojade do znajomego to podepnie pod kompa. [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 11:03_________________________________________________mechanik powiedzial, ze sprawdzal swiece i sa dobre. Pod kompa podpinam sie w sobote wiec zobaczymy co wynajdzie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
test korb?? ktos mi powie co to znaczy ?? hehee
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Siema. Tez jestem w sumie nowy. Postaram sie do was zawitac w poniedzialek. pzdr
-
[B5 ATJ] Kopcenie i nierówna praca silnika
Problem polega na tym, ze przy porannym odpaleniu silnik nierowno chodzi, a z rury wydechowej wydaje mi sie ze kopci na siwo. Mialem wymieniane wtryski niedawno wraz z popychaczami oraz uszczelke pod glowica. Po ok. minucie wszystko jest ok. Przy przejechaniu kawalka drogi i zgaszeniu silnik odpala bardzo ladnie i nic sie nie dzieje. Dodam tez, ze temperatura mi nie rosnie powyzej 65stopni a w srodku jest cieplo.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
mam na imie marcin i jezdze b5 1,9tdi 115KM
arizona
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta