Treść opublikowana przez skater69
-
prosze on numer czesci
czy ten waz bedzie pasowac do mojej AVF B6? Rura wąz intercoolera turbo Audi A4 B6 TDI (2336954154) - motoAllegro czy kupywac uzywke czy lepiej nowy?
-
prosze on numer czesci
u dilera za ta rurke zabili mnie cena! na internecie okolo 100 euro. niewiem czy warto kupywac uzywke? dlaczego wogole ta rura mogla peknac?
-
prosze on numer czesci
czyli czesci numer 5 z koncowka AR i M sa takie same? ---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ---------- czy ta bedzie pasowac? LADELUFTSCHLAUCH VERBINDUNGSSCHLAUCH ANSCHLUSSSCHLAUCH AUDI A4 A6 1.9 TDI | eBay
-
prosze on numer czesci
niezabardzo z tego obrazka moge odczytac ale wydaje mi sie ze wyglada to tak http://dieselpower.cz/forum/userpix/12_PICT0052_1.jpg ---------- Post dopisany 30-05-2012 at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2012 at 23:45 ---------- a z tego obrazka to raczej czesc numer 5 Vehicle- spare parts for AUDI Audi A4/S4/Avant quattro 2005
-
prosze on numer czesci
chodzi i o rure / waz ktora idzie od dolu turbo do IC. moj silnik to AVF rocznik 2004. dzieki
-
Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?
a czy gość 30-40-paro letni z rodziną kupił by takie auto?, albo ktoś poważny widząc taki "bodykit"? pomyślał by, ze auto jest ostro dojeżdżane i nie kupił by tego nikt poważny... właśnie to podnosi atrakcyjność auta i większą szanse na uzyskanie dobrej ceny-szrota do zrobienia, czy zezłomowania chcesz sprzedać? widzisz mam czasami bujna hehe dlatego zycie nauczylo mnie sie pytac i dowiadywac co inni o tym mysla, auto nie obraz ktory maluje artysta i moze sobie pozwolic na wszystko, chociaz sa tacy ktorzy robia szopke z auta. udanego weekendu!!! ---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ---------- a jak teraz wyglada? grill poszedl na czarno i swiatla lekko przydymione....
-
Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?
hmmm troche jest z tym jeb.... ale napewno efekt murowany. zaslepe ktos mi zawinal pod tesco niemoge dostac ma ktos moze? ---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ---------- trzaśnij środek lamp na czarno , gdzie zaślepa? hmmm troche jest z tym jeb.... ale napewno efekt murowany. zaslepe ktos mi zawinal pod tesco niemoge dostac ma ktos moze?mi zawinal pod tesco niemoge dostac ma ktos moze?
-
Drgania silnika na biegu jałowym
sluchajcie rzeczywiscie jakby drgania troche ustawaly, zrobilem tak samo jak ty wlalem caly preparat na 50 litrow, zauwazylem rowniez ze jak wlanczam klimatyzacje to drgania ustaja i sa wyczuwalne mnimalnie , mechanik mowi ze sie czepiam ale tak mam poprostu chce miec wszystko idealnie...
-
Drgania silnika na biegu jałowym
dziwne bo turbine mialem regenerowana w zeszlym roku.... ale nic zrobie logi dynamiczne ---------- Post dopisany 24-05-2012 at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2012 at 15:53 ---------- przestal dzisiaj mulic, mozliwe ze to preparat do wtryskiwaczy to spowodowal, drgania na jalowym nie ustaly. Poduszki silnika w mojej a4 maja czujniki wiec powinno wykryc czy sa uszkodzone lecz vag nic nie pokazuje. Jak to jest z tymi poduszkami ? Boje sie ze jak wymienie wtopie sporo kasy drgania nieustana... Ile kosztuja orginalne nowe poduszki w Pl? Bo tu w irlandii z 200 euro. Mechanik powiedzial ze on by tego nieruszal - kolysanie na jalowyl jeszcze ujdzie, najgorsze ze telepie calym autkiem podczas gaszenia silnika.
-
Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?
oto jest audi a4 adi.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
-
Drgania silnika na biegu jałowym
sytuacja wyglada tak ze mechanik mowi ze poduszki na pierwszy rzut oka musze podjechac do niego i sprawdzi na podnosniku, wlalem preparat roznicy nie ma, za to pojawila sie kolejna rzecz auto zaczelo mulic tzn turbo sie zalancza , cisne mu i w oklolicach 2 tys obrotow do 2,2 obrotow muli i pozniej juz dobrze idze.... co to moze byc?
-
Proszę o sprawdzenie logów
Dzieki bardzo, bylem u znajomego sprawdzil i jedna poduszka ponoc sie konczy, czy kupywac nowa czy uzywana i czy lepeij odrazu wymieniac dwie?
-
Proszę o sprawdzenie logów
witam wszystkich prosze o sprawdzenie logow gdyz probuje dojsc dlaczego kolysa mi autkiem na biegu jalowym dzieki oto linki: Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/skater1081_85384.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/skater1081_85385.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/skater1081_85386.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/skater1081_85387.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/skater1081_85388.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/skater1081_85389.html
-
Drgania silnika na biegu jałowym
dobra jutro robie logi i wlewam preparat do wtryskow...
-
Drgania silnika na biegu jałowym
Jezeli mam silnik AVF to sa pompo wtryskiwacze czyli nie loguje basic settings tylko normalnie tak?
-
Drgania silnika na biegu jałowym
czyli zrobic pojedynczo logi przez minute tak? czy silnik musi byc rozgrzany czy musi byc zimny? dzieki aha jeszcze jedno te logi to maja byc statyczne tak?
-
Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?
dobra a w jakim dziale wrzucic fotki?
-
Drgania silnika na biegu jałowym
dwumas i sprzeglo bym wykluczyl gdyz zostaly wymienione w zeszlym roku takze obstawial bym poduszki no ale niebede gdybac. wrzuce wiecej logow i wtedy bedziemy rozkminiac dalej. ---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ---------- drganie te pojawiaja sie na biegu jalowym i wystepuje co 2-3 sekundy zakolysze cala buda. musze przyznac ze nasilaja sie coraz bardziej. ---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ---------- na samym poczatku chcialbym wykluczyc pompowtryski gdyz moge to sprawdzic sam za pomoca logow ?
-
Drgania silnika na biegu jałowym
prosze o sprawdzenie logow gdyz na biegu jalowym kolysze calym autkiem z gory dziekuje http://vaglog.rtnet.pl/skater1081_85046.html
-
Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?
dobra s - line zalozony jutro zapodam fotki calkiem calkiem
-
Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?
zakupilem s- line bodykit i wlasnie jest w malowaniu:) duzego grilla niebedzie i zobaczymy jak bedzie prezentowac sie calosc
-
Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?
http://www.tuningshop.co.uk/acatalog/Audi_A4_8E.html a co myslicie o tym zderzaku?
-
Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?
wybiliscie mi z glowy ten pomysl:) hehe dobrze ze nie zakupilem wtedy to byscie mnie tu zajechali hehe dlatego zawsze lepiej sie pytac , czy jest jeszcze jakas inna opcja zeby miec duzy grill bez zmiany auta? moze przekladka z b7?
-
Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?
dzieki za opinie:) czyli zostaje przy serii...
-
Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?
tu jest link z zamontowanym juz bodykitem ! jak dla mnie to kozak ale opinia publiki tez sie liczy:) http://ameblo.jp/euro-spec/image-11123993223-11709557392.html