Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę o sprawdzenie logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich prosze o sprawdzenie logow gdyz probuje dojsc dlaczego kolysa mi autkiem na biegu jalowym dzieki

oto linki:

Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/skater1081_85384.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/skater1081_85385.html

Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/skater1081_85386.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/skater1081_85387.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/skater1081_85388.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/skater1081_85389.html

Opublikowano

W logach OK.

Poduszki silnika do sprawdzenia

Opublikowano

też miałem takie małe poprawki na wtryskach i mi dostawał drgawek, przeczyściłem wtryski Liqui Moly OCZYSZCZACZ WTRYSKIWACZY 2666 od czasu do czasu leje miksol do paliwa i paru tankowaniach uspokoiło się.

Opublikowano
W logach OK.

Poduszki silnika do sprawdzenia

W której grupie i po czym można poznać, że z poduszkami silnika coś nie tak? Czy można to poznać np po "skokach" obrotów na biegu jałowym?

Opublikowano
  • Autor

Dzieki bardzo, bylem u znajomego sprawdzil i jedna poduszka ponoc sie konczy, czy kupywac nowa czy uzywana i czy lepeij odrazu wymieniac dwie?

Opublikowano
W logach OK.

Poduszki silnika do sprawdzenia

W której grupie i po czym można poznać, że z poduszkami silnika coś nie tak? Czy można to poznać np po "skokach" obrotów na biegu jałowym?

Skoro w logach OK to szukamy innych przyczyn....:-)

Nowa to nowa... wiadomo

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kolejna sprawa ze po wlaniu srodka do wtryskow auto zaczelo mulic w okolicach 2 - 2,2 tys obrotow co to moze byc? dzieki

---------- Post dopisany 03-06-2012 at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2012 at 22:14 ----------

wiem co jest! rura - intercooler dziurawa... kupywac nowke czy uzywke?

Opublikowano

rura to rura, jak cała to dobra :decayed:

:hi:

Opublikowano

ale rura czy wąż bo węże tanie nie są;) czasem taniej zrobić dolot w kwasie:)

Opublikowano

też mi pękł ten wąż w serwisie 700PLN chcieli doraźna naprawa to dopasować rurkę w środek i ścisnąć na opaski ja tak pojeździłem z 8-10 miesięcy i pękło dalej.

Opublikowano
  • Autor

czyli brac lepeij nowke ta z linku wyzej bo jak ma pekac to dajcie spokoj;)

Opublikowano

albo pokombinować coś na sylikonach z FMIC.pl np

Opublikowano
  • Autor
albo pokombinować coś na sylikonach z FMIC.pl np

a kolega jak rozkminil problem? nowka , uzywka czy jeszcze jakos inaczej...?

Opublikowano
  • Autor

to ile kolega po takim modzie planuje pod maska?

Opublikowano

zobaczymy ile wyjdzie będę szczęśliwy jak będzie 2 z przodu w mocy:)

Opublikowano
  • Autor

ja zmienilem program plus sprzeglo i dwumas i mam 180 km i 380 niutkow nie narzekam:)

Opublikowano
  • Autor

dzieki dzieki ale zapodalem juz ta z niemieckiej strony w sumie z przesylka tyle samo by mi wyszlo:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.