Treść opublikowana przez skater69
-
3m look, czy są aż tak tragiczne?
m looki do bmw nie powinno sie mieszac marek:)
-
Syto, bez kitu...
lepiej plastidipem pomalowac:)
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
wow tez tak chce:)
-
A4 B6 lampy Dayline LED, co o nich myślicie ?
do bani sa niestety...
-
Zamykanie / opuszczanie szyby
dzisiaj jeszcze gorzej odpalil, niewiem od czego zaczac od pompowtryskow czy tandem pompa?
-
Naprawa przycisków podnoszenia szyb
na szybko bez wykrecania popsikalem przycisk i eureka znowu dziala
-
Zaworek przy pompie paliwa
kolego raffik a jakimi preparatami czyscic i jak to robic ? rozumiem ze wlewanie preparatu do paliwa daje gorszy efekt niz czysczenie po wyjeciu pompek? ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 07:21 ---------- dzisiaj bylo cieplo okolo 20 stopni i odpalil bez zarzutow czy mozliwe jest ze to jakis czujnik jest winny?
-
[ALL B6] Sterowanie elektryczne szyb i lusterke padło od mrozu ?
U mnie przycisk wystarczylo popsikac i usterka z glowy.
-
Zamykanie / opuszczanie szyby
Brawo kolego otomsono ! niemialem kontaktu wiec tak na szybko odchylajac przycisk do gory i na dol w szczeliny zapodalem wd 40 i stal sie cud sterowanie szyba pasazera wrocilo do normy jeszcze raz dzieki:)
-
Ospojlerowanie hofele - zmiana lamp na A5.
fajne te Hofele tyle ze troche sie cenia
-
Jak zdjąć rączkę z hamulce ręcznego i gdzie dostać guzik...
Trzeba dosc mocno szarpnac
-
Zamykanie / opuszczanie szyby
Panowie mam taki problem niedziala mi sterowanie szyba pasazera w drzwiach kierowcy przyczym sterowanie ta szyba w drzwiach pasazera dzial normalnie. Sprawdzilem wszystkie wiazki w obu drzwiach i wyglada ok. Gdzie jeszcze powinnienem sprawdzic aby to wkoncy dzialalo. Musze zauwazyc ze ktoregos dnia nagle sterowanie wrocilo ale po kilku godzinach znowoz wysiadlo. Z gory dzieki.
-
Zaworek przy pompie paliwa
czy sparwdzajac vagiem da sie ustalic ze to pompowtryski? VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM chcialbym dodac ze po wymianie zaworka przy filtrze paliwa jest troche lepiej tzn mniej rzuca buda.
-
Wymiana zwykłych zarówek na zestaw HID
mialem 10 tys k wlozone wtedy to byl kosmos:)
-
Przerywa, kopci i szumi. Logi statyczne i dynamiczne
ja zamowilem z niemiec LADELUFTSCHLAUCH VERBINDUNGSSCHLAUCH ANSCHLUSSSCHLAUCH AUDI A4 A6 1.9 TDI | eBay
-
Zaworek przy pompie paliwa
Witam kolegow ostatnio borykam sie z cofajacym sie paliwem, po dluzszym postaju po odpaleniu silnik pracuje nierowno. Wymienilem juz zaworek przy filtrze paliwa - byl troche zapchany. Mechanik mowi ze powinnien byc jeszcze jeden - czy znajduje sie on przy pompie paliwa? Czy zamontowac poprostu dodatkowy pod maska? Z gory dziekuje.
-
Przerywa, kopci i szumi. Logi statyczne i dynamiczne
to samo mialem... poszla rura kolanko wychodzaca od turbiny, auto niemialo doladowania i przerywalo.
-
Wymiana zwykłych zarówek na zestaw HID
ja w swojej mam 8000K i jestem zadowolony:)
-
halogeny wypiaskowane - czym spolerowac
ja swoje lampki papierem 1000, 1500, i oddalem do znajomego lakiernika zeby pomalowal lakierem i wygladaja na nowki:)
-
Cofające się paliwo
Panowie od kilku miesiecy silniczek AVF nierowno pracuje przez kilka sekund po odpaleniu na zimnym. Mechanik mowi ze przyczyna moze byc cofajace sie paliwo... Czy wiecie w jakim kierunku mam dzialac dalej przyznam ze jest corac gorzej?
-
Sprzegielko od klimy
witam sprzegielko od klimy chyba wysiada bo slychac je bardzo co dziwne klima jeszcze pracuje. Pytanie czy kupywac orginalne lub czy jest jakis zamiennik jesli tak to gdzie go szukac z gory dzieki.
-
Problem z IMMO?
tak mialem tak kilka razy ze samochod gasl po odpaleniu ale od jakiegos czasu ten problem znikl sprawdze jak poprawic petle moze to rozwiaze problem
-
Problem z IMMO?
Panowie wywalilo mi takie bledyz czego odrazu mowie ze baterie w kluczyku wymienilem: 00474 - Control Module for Immobilizer 49-10 - No Communications - Intermittent 01176 - Key 07-10 - Signal too Low - Intermittent Czy wiecie co to moze byc ? Czy to ze zamienilem mile na kilometry na liczniku moze miec na to jakis wplyw? Dzieki
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
witam mam wymieniony modul BD koduje go do wartosci 7903 problem w tym ze podczas otwierania auto daje sygnal swietlny a powinno byc chyba na odwrot... tzn powinno zablysnac podczas zamykania czy wiecie moze co robie zle?
-
Tylne lampy z allegro?
Moja ma kolor jak z pierwszego filmiku i chyba lepiej bedzie jak je przydymie troche bo te jasne wstawki na gorze lampy za bardzo sie wyrozniaja, a wogole to jak to jest z tymi swiatelkami chodzi mi o to czy moge kierunkowskazy wymienic na led czy musza sie swiecic na zolto tak jak w orginale?