Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne lampy z allegro?


skater69

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te co mlody podał są najlepsze... jakbyś chciał sprzedać swoje ori lampki to chetnie odkupie jak sa ladne i w dobrej kasie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej daj te z linku od mlody_drog auto nie będzie wyglądało na wiejski tuning tylko najbardziej zbliżone do ori i ledy będziesz miał ale wszystko rzecz gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avanta b6?

---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ----------

2403442242

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam może ktoś ma fotkę jak te lampy podane przez mlody_drog

LAMPY DIODOWE AUDI A4 B6 SEDAN 00-04 RED WHITE LED (2393771016) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wyglądają na aucie ?

Widziałem jeszcze na allegro wersję z dymioną górą tych lamp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie przymierzam się do wymiany tylnych, przeszykałem całe allegro :) i net i jedyne najrozsądniejsze ledowe to właśnie te co podał Tommy01, jeśłi chodzi o wygląd na aucie to masz tutaj poniżej link:

tylko niestety nie ma pokazanego jak się świecą, natomiast jeszcze myślałem nad tymi:

Lampy tylne Audi A4 B6 8E Red White LED Diodowe FK (2375948772) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i świecą tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo biore chyba te ktore zaproponowal tommy ewentualnie lekko bym je przydymil

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

a ta audica z pierwszego filmiku to niezla bajera z tymi ledami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz fajne zdjęcie srebrnej A4 z ledami dymionymi, i też się naprawdę fajnie prezentuje, Ja mam teraz dylemat między tymi dymionymi a tymi na tej granatowej w pierwszym linku, Ja mam kolor swoje audiolki grafitowy i te dymione fajnie by się komponowały:

8E/B6 Seitenschweller... CSR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma kolor jak z pierwszego filmiku i chyba lepiej bedzie jak je przydymie troche bo te jasne wstawki na gorze lampy za bardzo sie wyrozniaja, a wogole to jak to jest z tymi swiatelkami chodzi mi o to czy moge kierunkowskazy wymienic na led czy musza sie swiecic na zolto tak jak w orginale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o kierunki w pierwszej lampie na tej niebieskiej A4 to są to zwykłe żarówki PY21W ( a więc kierunki nie są ledowe) możesz kupić takie żaróweczki na allegro koloru srebrnego lub jak kto woli chromowane wtedy ładnie to wygląda na lampie a świecą też na pomarańczowo.

---------- Post dopisany 26-06-2012 at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2012 at 10:52 ----------

tutaj jest dobry filmik z tymi ledami, i mam dylemat teraz które wybrać :)

---------- Post dopisany 29-06-2012 at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2012 at 18:51 ----------

zakupiłem dzisiaj lampy tylne do swojej A4, po długich dywagacjach i rozkminkach między dwoma rodzajami ledów wybór padł na:

LAMPY AUDI A4 (B6) 2000-04 LED RED NOWE (2407072241) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i moje pytanko panowie bo kupiłem je od razu z myślą aby je troszkę zmodyfikować żeby wyglądały:

Free shipping on DEPO LED Tail Lights @ USP!!!!

(trzeba zjechać suwakiem na połowę strony i chodzi mi o tą czarną)

lub tak:

depo tails/smoked

chodzi mi o tą czerwoną niunie na samym dole

chce je tak przyciemnić tzn warstę białą pomalować lakierem do lamp czarnym, nałożyć jedną warstwę, myślicie że uzyskam podobny efekt??

druga opcja to:

Im thinking of these L.E.D. tails.

te srebrna na dole i ta poniżej srebrnej, ta opcja też jest kozak, i jeśli chodzi o tą wersję to trzeba by było pomalować lakierem czerwonym do lamp ranty górne żeby uzyskać ten efekt. Co o tym myślicie??

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

zakupiłem dzisiaj lampy tylne do swojej A4, po długich dywagacjach i rozkminkach między dwoma rodzajami ledów wybór padł na:

LAMPY AUDI A4 (B6) 2000-04 LED RED NOWE (2407072241) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i moje pytanko panowie bo kupiłem je od razu z myślą aby je troszkę zmodyfikować żeby wyglądały:

Free shipping on DEPO LED Tail Lights @ USP!!!!

(trzeba zjechać suwakiem na połowę strony i chodzi mi o tą czarną)

lub tak:

depo tails/smoked

chodzi mi o tą czerwoną niunie na samym dole

chce je tak przyciemnić tzn warstę białą pomalować lakierem do lamp czarnym, nałożyć jedną warstwę, myślicie że uzyskam podobny efekt??

druga opcja to:

Im thinking of these L.E.D. tails.

te srebrna na dole i ta poniżej srebrnej, ta opcja też jest kozak, i jeśli chodzi o tą wersję to trzeba by było pomalować lakierem czerwonym do lamp ranty górne żeby uzyskać ten efekt. Co o tym myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją tam wolę ori,kiedyś zastanawiałem sie nad ledami,ale jednak co orginal to orginal... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...