Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal11221

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal11221

  1. Nie drogo to za 450 zl mam z rozlanym wyświetlaczem od a6 c5
  2. No wiec jak chcesz moge ci sprzedać ten wkład lusterka za 350 plus kw
  3. Tanio nie bedzie...najbogatsza opcja minimum 350 zl
  4. Nr szkła jest na tej małej białej naklejce nie tu...
  5. Ile za ten klimatronik?
  6. nie pamiętasz nr bo 2013 to już polift ja mam z q5 2011 i moje b8 tez 2011 to może będzie git?
  7. to tylko przez błąd wymieniłeś ten wzmacniacz czy radio gubiło fale?
  8. tak można reklamować tylko cala procedura tej reklamacji może trwać nawet pol roku I nie ma gwarancji że coś uzyskasz... a większości takie przypadki kończą się tak że nic nie uzyskasz. co do świadków że radio u mnie działało to mogę mieć ich nawet dziesięciu więc się już nie licytujmy. oskarżeń żadnych nie wysylam to są moje przypuszczenia...I ostatnia najwazniejsza sprawa "Potwierdzam otrzymałem przelew tylko michal11221 nie wiem czemu w tytule piszesz ZWROT ZA SPRAWNE RADIO RNSE AUDI A4 Radio które mi wysłałes nie jest sprawne, nikt go nie naprawił i jak dotarło do mnie po podłaczeniu nie działało. To przypominam." przypominam wysłałem sprawne radio które prawdopodobnie zostało uszkodzone podczas transportu lub w innych późniejszych okolicznościach...mam nadzieję że mój elektronik dojdzie do tego i poinformuję o tym na forum.
  9. przelew zrobiony proszę o odesłanie MOJEGO radia....bez pozamienianych części w srodku. Po odebraniu postaram się udowodnić datę wgrania softu bo jest taka możliwość.
  10. stan wizualny na pewno nie jest przyczyna usterki. bo mam juz potwierdzony to że radio na pewno nie jest po powodzi i nie było zalane. a pl menu I mapa była wgrana na prośbę kupującego. chciałem jeszcze tylko zaznaczyc że kupujący miał wyslac radio do serwisu po czym wysłał do gościa z forum od którego nie mamy żadnego protokołu jakie radio dostał jakie sprawdził i jakie teraz odeślę... mniejsza o to ale caly czas jest opcja spr daty wgrania pl menu do tego radia i potwierdzenia że radio działało. niestety w tej kwestii wszyscy milczą więc wyślijmy to radio teraz do innego serwisu który to ogarnie
  11. trudno czyta się ze zrozumieniem ? kupione z szopy i nie kumpla tylko nieznajomego sprzedawcy i jezdzililo w a3? coś nie jasnego w tym jest?obejrzyj dobrze zdjecia I zobacz czy kurz jest Gdziekolwiek na zewnatrz czy dopiero po otwarciu ekranu
  12. raczej nie było bo to anglik a nie niemiec teraz w imię czego ja mam za to zapłacić.? wytłumaczyć mi to ktoś??? odpowie ktoś czemu radio u mnie działało? tera na tym wszystkim tylko ja będę stratny a jestem nie winny
  13. do swojego elektronika w sensie ze u mnie na miejscu a nie znajomego bo też takich znajomych nie mam... chodziło o to że zobaczył bym co mi odesłałeś i miałbym 100% pewosci ze to moje. jeśli możesz wstrzymaj się z rym mecenasem do jutra bo chciałbym też to wyjaśnić ze sprzedającym... tak jak pisałem jeśli zalane było auto oddam kasę. koles ma swoją firmę wiec policja mu nic nie zrobi bojest wszystko legal więc nie wiem po co robić zamieszanie?
  14. jeszcze płytę z mapa przeczytało więc jak to możliwe skoro lasery w tych radiach są bardzo czule a ja wgrałem język z płyty i spr płyte z mapa? dla mnie to nie realne więc to chyba jakieś cuda. ale jutro dowiem się czy auto z którego kupilem radio było po zalaniu i jeśli tak no to mój pech oddam kasę.
  15. ja krece? tak bylo w a3 mojej żony i nie wsuwalo się do końca dlatego je wyjalem i leżało na półce jakby morelo wstawił vala moja odpowiedź a nie urywki to byłoby to jasne. i tak pytalem cię o czesci celowo by wykluczyć to że nimi handlujesz i nie kręcisz coś z tym radiem...to teraz odpowiedź mi czy jest możliwe to że radio grało po tym zalaniu? i czy możesz spr kiedy był wgrany język polski
  16. zachęcam wszystkich do udziału w grze "znajdź roznice" i sondzie czy to dwa te same radia! naprawdę nie oszukalem morelo... no ale to juz pewnie rozstrzygnie sąd
  17. nie przeterminowala się ale czas w takim wypadku działa na twoja niekorzysc bo najpierw wmawiasz mi i jestem osadzany o uszkodzenie 100%sprawnej lampy po czym wszystko dogadujemy i czekam na paczkę, a tu nagła cisza i odzywasz się po miesiącu ,skąd mam wiedzieć co ty z nią robiłeś i czy czegoś nie kombinujesz? A kwota niższa czyli 150 a nie 200 dlatego że kolejny raz powtarzam lampa była sprawna i nie czuje się winny więc nie będę ponosił kosztów kogoś nie uwagi lub braku kompetencji
  18. kolego przestań już kłamać i robić z siebie aniołka.miales wysłane zdjęcia na maila na których widać że to tyc.z niczym cie nie oszukalem i nic Ci w ciemno nie wcisnalem.. potwierdzam że lampy były u.mnie 100% sprawne . jeżeli nie uszkodził się w wysyłce to pewnie diagnosta złamał kręcąc za mocno. innej opcji nie ma poza tym i tak zachowałem się fair bo znalazłem druga lampę na wymianę chciałem zwrot tej i oddać pieniądze... no ale bez przesady ile można czekać. taki tematy załatwia się na gorąco A kupujący nie odzywał się miesiąc.
  19. brawo. najlepiej zrobić komus anty reklamę A samemu być bez winy. dla twojej wiadomości covid miałem i nie przeszkadzało mi to w wysyłaniu i odbieranie paczek...
  20. Czyli że jakbym chciał założyć do zwykłej A4 Avant przedlift zderzak od rs4 czyli polift to nie będzie pasować?
  21. Trochę odświeże, czy zderzak od rs4 czyli tylko polift będzie pasował do zwykłej A4 2010 rok Avant chodzi o tyl?
  22. Trochę odświeże, czy zderzak od rs4 czyli tylko polift będzie pasował do zwykłej A4 2010 rok Avant chodzi o tył??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.