Treść opublikowana przez KYLOMC
-
Spoty wrocławskie
z koncówka e kupiłem
-
Spoty wrocławskie
dzis podpiełem stary sterownik i niema tego błędu czyli komp walnięty muszę kupić innego Czyli twój wytrzymał z 2 lata
-
Spoty wrocławskie
tak latam na twoim spróbuje dla pewności wymienić kompa na mojego starego
-
Spoty wrocławskie
mam błąd który się nie usuwa .. 17967 - Throttle Valve Control part (J338): Fault in basic settings P1559 - 35-10 - - - Intermittent i niestety przy adaptacji wyskakuje error nie patrzyłem jeszcze na ścieszki potencjometru . próbowałem podpiąć inna ale przy niej to samo nie wiem co to możne być ... dodatkowo pompuje tylko do 0,3 barka
-
Spoty wrocławskie
ma ktoś pożyczyć przepustnice do AEB ? musze sprawdzic czy mi padła ...
-
Problem z adaptacja
Witam dziś z ciekawości luknąłem do kompa czy niema błędów i niestety znalazł sie jeden ... próbuje go usunąć a on wraca ... wiec podłączyłem na podmiankę przepustnice która miałem w zapasie która jest dobra i dalej ten sam błąd .... z obrotami jest wszystko ok dziwna sprawa... ma ktoś jakieś rozwiązanie ? Przy próbie adaptacji wychodzi error ! 17967 - Throttle Valve Control part (J338): Fault in basic settings P1559 - 35-10 - - - Intermittent
-
Spoty wrocławskie
heloo ma ktoś pożyczyć podjazdy przenośne ?
-
Wyciągniecie turbosprężarki oraz ustawienie sztangi wastegate w Audi A4 B5 1.8T AEB
007 blok tak mnie sie wydaje a co do tej klapki to wystarczy podkręcić nakrętkę i nie będzie dzwonić
-
Szarpie ,przerywa ...
Dzis kupilem cewki ori uzywane i jak ręką objął . Wszystko wróciło do normy
-
Szarpie ,przerywa ...
Witam mam problem od dwóch dni silnik mi przerywa ,szarpie itp na początku na gazie mi szarpało a na PB nie a dzis juz na benzynie też ... Sprawdzałem błedy i żadnych nie ma , odłączałem przepływke też taka sama sytuacja , świece sprawdzałem wyglądają wzorowo wymieniane w tamtym roku. Sonda lambda wymieniana w tamtym roku na ori nowa . Zrobiłem logi http://vaglog.pl/log_204159.html z tego co zobaczyłem po logach to ze spada oscylacja sondy gdy szarpie , odłączałem sonde ale dalej tak samo szarpie .. Moze ktos wie co moze być przyczyna tego szarpania Cewki ?
-
Spoty wrocławskie
Witam wszystkich ! Chciałem się pochwalić co mnie powitało po pracy ;(
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
jeszcze czas na zimówki najlepiej jak temperatura za dnia będzie do 7stopni- Spoty wrocławskie
u mnie rodzinka wpadła wiec nima mnie- czy te klocki są coś warte?
założyłem niedawno tzn pół roku temu komplet ferodo i niestety ale nie jestem zadowolony z skuteczności następny raz cos innego- Spoty wrocławskie
Mam pytanko czy ktoś nie posiada jeszcze ramek klubowych a chciałby kupić ? To by się jakoś zgadało na zakup tak owych ramek z napisem 3D zawsze mniej za przesyłkę- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
i to jest dobre pytanie- Spoty wrocławskie
Kur....a to by była tragedia dla mojego portfela .....a i przez rok przepisowo ....- Spoty wrocławskie
Spartan i jak miałaś stracha przy zjedzie z estakady ? dobrze że się już zmywali- Spoty wrocławskie
ja wpadnę fajnie jak by te furki podjechały- Spoty wrocławskie
Lubie to !- Spoty wrocławskie
Arek ja mam wpięty miedzy regulator paliwa a kolektor i nie szaleje- Spoty wrocławskie
ja niestety nie dojadę- Spoty wrocławskie
spratan już kupujesz skrobaczkę ? - Spoty wrocławskie