Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KYLOMC

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KYLOMC

  1. z koncówka e kupiłem
  2. dzis podpiełem stary sterownik i niema tego błędu czyli komp walnięty muszę kupić innego Czyli twój wytrzymał z 2 lata
  3. tak latam na twoim spróbuje dla pewności wymienić kompa na mojego starego
  4. mam błąd który się nie usuwa .. 17967 - Throttle Valve Control part (J338): Fault in basic settings P1559 - 35-10 - - - Intermittent i niestety przy adaptacji wyskakuje error nie patrzyłem jeszcze na ścieszki potencjometru . próbowałem podpiąć inna ale przy niej to samo nie wiem co to możne być ... dodatkowo pompuje tylko do 0,3 barka
  5. ma ktoś pożyczyć przepustnice do AEB ? musze sprawdzic czy mi padła ...
  6. KYLOMC opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam dziś z ciekawości luknąłem do kompa czy niema błędów i niestety znalazł sie jeden ... próbuje go usunąć a on wraca ... wiec podłączyłem na podmiankę przepustnice która miałem w zapasie która jest dobra i dalej ten sam błąd .... z obrotami jest wszystko ok dziwna sprawa... ma ktoś jakieś rozwiązanie ? Przy próbie adaptacji wychodzi error ! 17967 - Throttle Valve Control part (J338): Fault in basic settings P1559 - 35-10 - - - Intermittent
  7. heloo ma ktoś pożyczyć podjazdy przenośne ?
  8. 007 blok tak mnie sie wydaje a co do tej klapki to wystarczy podkręcić nakrętkę i nie będzie dzwonić
  9. KYLOMC odpowiedział(a) na KYLOMC temat w 1.8T
    Dzis kupilem cewki ori uzywane i jak ręką objął . Wszystko wróciło do normy
  10. KYLOMC opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam mam problem od dwóch dni silnik mi przerywa ,szarpie itp na początku na gazie mi szarpało a na PB nie a dzis juz na benzynie też ... Sprawdzałem błedy i żadnych nie ma , odłączałem przepływke też taka sama sytuacja , świece sprawdzałem wyglądają wzorowo wymieniane w tamtym roku. Sonda lambda wymieniana w tamtym roku na ori nowa . Zrobiłem logi http://vaglog.pl/log_204159.html z tego co zobaczyłem po logach to ze spada oscylacja sondy gdy szarpie , odłączałem sonde ale dalej tak samo szarpie .. Moze ktos wie co moze być przyczyna tego szarpania Cewki ?
  11. Witam wszystkich ! Chciałem się pochwalić co mnie powitało po pracy ;(
  12. jeszcze czas na zimówki najlepiej jak temperatura za dnia będzie do 7stopni
  13. u mnie rodzinka wpadła wiec nima mnie
  14. założyłem niedawno tzn pół roku temu komplet ferodo i niestety ale nie jestem zadowolony z skuteczności następny raz cos innego
  15. Mam pytanko czy ktoś nie posiada jeszcze ramek klubowych a chciałby kupić ? To by się jakoś zgadało na zakup tak owych ramek z napisem 3D zawsze mniej za przesyłkę
  16. bry
  17. i to jest dobre pytanie
  18. Kur....a to by była tragedia dla mojego portfela .....a i przez rok przepisowo ....
  19. Spartan i jak miałaś stracha przy zjedzie z estakady ? dobrze że się już zmywali
  20. ja wpadnę fajnie jak by te furki podjechały
  21. Lubie to !
  22. Arek ja mam wpięty miedzy regulator paliwa a kolektor i nie szaleje
  23. ja niestety nie dojadę
  24. spratan już kupujesz skrobaczkę ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.