Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KYLOMC

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KYLOMC

  1. są jakieś błędy ? najpierw to czym robiłeś foty ?
  2. co do nieszczelności to jedyne co słychać gdzie ulatuje ciśnienie to jak odkręcę korek wlewu oleju ( oczywiście odma odłączona ) no chyba ze ten moduł lub cewki .. nie mam na podmianę
  3. spoczko zrobie na pb jak niebyło LPG to tez tak szarpał tak ze można wykluczyć lpg ---------- Post dopisany 24-04-2014 at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2014 at 19:48 ---------- zrobiłem dzis logi 007 ,013 ,002 Log (15 - 002,007,013,002,007,013,002,007,013) tu jest na koncu test Log (16 - 002,007,025,002,007,025) tu tez tylko 5300obr. auto wyjechało
  4. jutro zrobię logi zobaczymy co wyjdzie... na lpg czy na pb zrobić ?
  5. świece wymieniałem miesiąc temu padniętą cewkę bardziej bym stawiał tylko nie mam na podmianę
  6. Witam mam problem na jałowym biegu tzn szarpie mi tak jakby silnikiem co czuć na całej budzie .. myślałem ze to załcze elastyczne wydechu ale wymieniłem i dalej szarpie a jak by to były poduchy to by nonstop szarpało ,a szarpie nie zawsze . A szarpie jak na PB to i na LPG ... i czy zimny czy rozgrzany .. mam tu logi statystyczne na zimnym silniku możne coś z nich można wyczytać : Log (12 - 002,007,013,002,007,013) Log (13 - 025,007,013) Log (14 - 025,007,002) zastanawia mnie blok 013 powinno byc cały czas chyba 0 a jak daje lekkko gazu to pojawia sie nawet 1.5 na 2 cylindrze robiłem też test szczelności wszystko szczelne tylko ciśnienie ulatuje wewnątrz silnika nie wiem czemu
  7. olej ma być ale nie za dużo normalna rzecz objawy są różne nie równe obroty ,falowanie itp jest na forum pewnie pełno tego trzeba poszukać schematy jak wygląda cały układ odpowietrzenia silnika użyj szukajki
  8. jak jest drożna to można ale nie polecam .... ale jak jest zatkana to lepiej nie wyruszaj , trzeba zdemontować i wyczyszczać zobaczyć co jest do wymiany i wymienić ewentualnie mozna dorobić to jakoś rurkami itp.
  9. odma kolego trzeba wszystko przeglądnąć czy niema nieszczelności
  10. KYLOMC odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    a macie takie cos ?
  11. Wesołych świąt !!!
  12. Zdrówko panowie !!
  13. bry
  14. Pełno gimbazy... Wysłane z monopola 24/7 najlepszy to by był grill mmmm juz nie moge sie doczekać
  15. ja wam proponuje melanż na pasażu niepolda piwko 4zł ewentualnie mozna powyginać się a i przed tym pizza
  16. ma ktoś do sprzedania maskę w dobrej cenie ?
  17. To ja też parę foteczek dodam
  18. w rzeczywistości gorzej wygląda ;/ i ta szpachla hahah wcześniej tez był bity
  19. Ide spac :najechlaany:
  20. Współczuję ci, ja wypilem za swoja audi zeby sie naprawila juz mam dosyc hehe
  21. bardzo interesująca propozycja
  22. byłem w szpitalu zrobili mi przeswietlenie i zastrzyk w dupe ;/// bolało heheh ale żadnego kołnierza nie dali i teraz co ? pujsc do firmy która zajmuje sie odszkodowaniem od ubezpieczyciela ?
  23. coś chyba boli
  24. jest ok nic nie boli ... no tylko sobie wargę przegryzłem hehehe
  25. łokeyy jutro dryndne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.