Treść opublikowana przez KYLOMC
-
duze spalanie.podejrzany czujnik temperatury
są jakieś błędy ? najpierw to czym robiłeś foty ?
-
Szarpnięcia silnikiem na jałowym biegu
co do nieszczelności to jedyne co słychać gdzie ulatuje ciśnienie to jak odkręcę korek wlewu oleju ( oczywiście odma odłączona ) no chyba ze ten moduł lub cewki .. nie mam na podmianę
-
Szarpnięcia silnikiem na jałowym biegu
spoczko zrobie na pb jak niebyło LPG to tez tak szarpał tak ze można wykluczyć lpg ---------- Post dopisany 24-04-2014 at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2014 at 19:48 ---------- zrobiłem dzis logi 007 ,013 ,002 Log (15 - 002,007,013,002,007,013,002,007,013) tu jest na koncu test Log (16 - 002,007,025,002,007,025) tu tez tylko 5300obr. auto wyjechało
-
Szarpnięcia silnikiem na jałowym biegu
jutro zrobię logi zobaczymy co wyjdzie... na lpg czy na pb zrobić ?
-
Szarpnięcia silnikiem na jałowym biegu
świece wymieniałem miesiąc temu padniętą cewkę bardziej bym stawiał tylko nie mam na podmianę
-
Szarpnięcia silnikiem na jałowym biegu
Witam mam problem na jałowym biegu tzn szarpie mi tak jakby silnikiem co czuć na całej budzie .. myślałem ze to załcze elastyczne wydechu ale wymieniłem i dalej szarpie a jak by to były poduchy to by nonstop szarpało ,a szarpie nie zawsze . A szarpie jak na PB to i na LPG ... i czy zimny czy rozgrzany .. mam tu logi statystyczne na zimnym silniku możne coś z nich można wyczytać : Log (12 - 002,007,013,002,007,013) Log (13 - 025,007,013) Log (14 - 025,007,002) zastanawia mnie blok 013 powinno byc cały czas chyba 0 a jak daje lekkko gazu to pojawia sie nawet 1.5 na 2 cylindrze robiłem też test szczelności wszystko szczelne tylko ciśnienie ulatuje wewnątrz silnika nie wiem czemu
-
co to za część z wężykiem
olej ma być ale nie za dużo normalna rzecz objawy są różne nie równe obroty ,falowanie itp jest na forum pewnie pełno tego trzeba poszukać schematy jak wygląda cały układ odpowietrzenia silnika użyj szukajki
-
co to za część z wężykiem
jak jest drożna to można ale nie polecam .... ale jak jest zatkana to lepiej nie wyruszaj , trzeba zdemontować i wyczyszczać zobaczyć co jest do wymiany i wymienić ewentualnie mozna dorobić to jakoś rurkami itp.
-
co to za część z wężykiem
odma kolego trzeba wszystko przeglądnąć czy niema nieszczelności
-
Buczy przy porannym odpaleniu
a macie takie cos ?
-
Spoty wrocławskie
Wesołych świąt !!!
-
Spoty wrocławskie
Zdrówko panowie !!
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Pełno gimbazy... Wysłane z monopola 24/7 najlepszy to by był grill mmmm juz nie moge sie doczekać
-
Spoty wrocławskie
ja wam proponuje melanż na pasażu niepolda piwko 4zł ewentualnie mozna powyginać się a i przed tym pizza
-
Spoty wrocławskie
ma ktoś do sprzedania maskę w dobrej cenie ?
-
GALERIA Spotów Wrocławskich
To ja też parę foteczek dodam
-
Spoty wrocławskie
w rzeczywistości gorzej wygląda ;/ i ta szpachla hahah wcześniej tez był bity
-
Spoty wrocławskie
Ide spac :najechlaany:
-
Spoty wrocławskie
Współczuję ci, ja wypilem za swoja audi zeby sie naprawila juz mam dosyc hehe
-
Spoty wrocławskie
bardzo interesująca propozycja
-
Spoty wrocławskie
byłem w szpitalu zrobili mi przeswietlenie i zastrzyk w dupe ;/// bolało heheh ale żadnego kołnierza nie dali i teraz co ? pujsc do firmy która zajmuje sie odszkodowaniem od ubezpieczyciela ?
-
Spoty wrocławskie
coś chyba boli
-
Spoty wrocławskie
jest ok nic nie boli ... no tylko sobie wargę przegryzłem hehehe
-
Spoty wrocławskie
łokeyy jutro dryndne