Treść opublikowana przez KYLOMC
-
Spoty wrocławskie
jakbyś nie miał dobrych uszczelek to podjedź mam dwie wolne na stanie to Ci dam. to pierwszy lift nie bedziesz musiał instalacji przekładac ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- gdzie co za ile i czy z dotykiem czy sama szyba ? Bez dotyku bo z dotykiem 650zl A te uszczeki to przednie od kierowcy ?
-
Spoty wrocławskie
gwarancji raczej nie przyjmą bo to raczej nie była wina fabryczna''pękniecie szybki '' ja mam s3 i tam jak mi szybka pęknie to wymieniam za 200zł
-
Spoty wrocławskie
jutro dryndnę do obu jak sie cenią lampy z 98r
-
Spoty wrocławskie
lampy poszły, zawitały ori a z turbo czekam aż będzie cieplej żeby ja wyjąć muszę felgi przednie wyprostować bo się trochę rozjebały po wrocławskich ulicach no i odświeżyć rancik
-
Spoty wrocławskie
koledzy wiecie gdzie mógłbym dać felunek do prostowania i polerowania ?
-
wymiana uszczelki pod miska olejowa? b5 1.8t
odkrecasz poduchy lewa prawa i tylne jak na glebie robisz bo np niemasz wyciagarki to umieszczasz podnośnik pod mocowanie sprężarki klimy i dymasz do góry uważając na wiatrak chłodnicy i czujnik temperatury
-
Uszczelka miedzy turbosprężarką a wydechem w A4 B5 1.8T
foty nie widać i nagraj ten świst
-
wymiana uszczelki pod miska olejowa? b5 1.8t
szczerze przejeb....e sam robiłem i to na plecach
-
Różnica temperatur w zimie
witam wkoncu kupiłem ori czujnik i okazało sie ze to czujnik był walnięty , bo od tygodnia miałem nonstop 65-70 stopni
-
wymiana odmy
mam toprana dwa lata i jest git .....
-
Jaka Turbosprężarka do 1.8 T AEB
058145703lx
-
Różnica temperatur w zimie
jak ta gume zapiąc ?
-
Różnica temperatur w zimie
ok czymś tam zaslonie tym bardziej ze mam nonstop wiskozę załączona ;P
-
Różnica temperatur w zimie
Witam mam pytanko czy to normalne że gdy na liczniku pokazuje 90 stopni a na climatroniku 82-83 stopni dopiero jak pojeżdżę z 30km dochodzi do 91 stopni ?
-
Siłownia
koledzy a co polecacie na spalanie tłuszczu lub przemianę jej na masę mięśniowa ,chodzę na siłke 3 razy w tyg
-
1.8t szarpanie na LPG
Gregru mialem to samo byl nawet temat moj o tym problemie , problem tkwil ze sonda niedostawala napiecia i niebylo pomiaru
-
1.8t szarpanie na LPG
jak instalacja to spoko najlepszy wariant bo ecu czy sonda to wiadomo więcej niepotrzebnych zmartwien
-
1.8t szarpanie na LPG
grzesiu zrozum to ze ci szarpie to wina tego błędu nic wiecej a to ze go ci wywala tto albo sonda , instalacja sondy i ostatnia możliwość to ecu .. ja miałem tak samo a to ze ci ciężko pali to coś juz innego np ecu , moduł zapłonowy , cewki , świece ,zatkany filtr paliwa /powietrza itp najpierw zajmij sie tym błędem ,spróbij od kogoś podmienić komputer i zobaczysz czy to przez ecu czy iinstalacja/ sonda
-
1.8t szarpanie na LPG
kolego miałem to samo ... na PB było ok a na gazie wariował jak mu depnełem winna było ze sonda była nieżywa .... sonda była ok ale w kompie cos nie tak po wymianie kompa juz moge śmigać na gazie no i błędu niema zlukaj najpierw czy c oscyluje sonda na rozgrzanym
-
1.8t szarpanie na LPG
kolego zobacz mojego temata tam masz odpowiedz miałem to samo sonda ma własnie dużo do gazu u mnie powodem było ze na kompie miałem coś popalone i ecu wyzucał brak podgrzewania sondy
-
Dolot w 1.8 T
jak celujesz w 200km to wypadało by wtryski większe założyć będzie zapętlać no podstawa to DP i FIMIC bo inaczej turbo bedzie ci puchło w lato np pęknie korpus po stronie wydechu ... tak jak ja mam ;/ a co do TIP to nie zmienię zdania nic nie daje przy K03
-
Spalanie LPG w waszych Audi A4 B5 1.8T po mieście
u mnie jara 11.2 L
-
Dolot w 1.8 T
jak chcesz mieć dźwięk to starczy tylko stożek tylko dobrze zabezpiecz przepławkę
-
Dolot w 1.8 T
Nie zgodze sie z tym. Daje i moc (nie duzo ale jednak) i dzwiek. przy k03 dźwięk tylko daje i nic więcej ... jedynie przydaje sie przy programie bo k03 tak szybko nie puchnie jak chcesz tip, dp, stożek to to trzeba założyć k04 i więcej, wtryski itp wtedy to jest bardzo potrzebne
-
Dolot w 1.8 T
miałem tip , filtr ITG szczerze nic to nie dawało Sprzedałem ;P na pewno daje wtedy jak masz mocniejszą turbine ale z k03 .... szkoda kasy