Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KYLOMC

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KYLOMC

  1. nie wiem czemu tak nagle teść go odpalał z rana i było ok a wieczorem kaplica
  2. nowość ,poszedłem na całość odłączyłem pompę paliwa z bezpiecznika i wyjęciem filtra powietrza (ITG) ... Szok odpalił !!!ale po paru sek zgasł oczywiście z powodu ze pompa nie działa wpiełem bezpiecznik pompy (bez filtra pow.) odpalił i pracował cały czas .i mam pytanie czy filtr gąbkowy tak sie zapchał ze nie było tlenu ? będę musiał go dokładnie wyczyścić ostatnio puł roku temu go myłem , a i jak odpaliłem to troche sie zadymiło na biało to znak ze dobrze był zalany ?
  3. jak kręcę to czuć wache ... odłączyłem ten przewód a tam sucho nawet przy kręceniu , a jak go zatkam to co wtedy się stanie ? ludzie co to może być ze tak zalewa
  4. Więc panowie ....po dzisiejszym sprawdzeniu stwierdziłem ze dostaje za dużo paliwa bo świece były zalane a iskra jest po wysuszeniu świec i odłączeniu listwy paliwowej silnik odpalił ,czy to moze byc regulator paliwa ?
  5. Witam mam poważny problem otóż wczoraj wybierałem sie do roboty a tu zonk silnik nie chce odpalić tzn kreci rozruch i silnik tez kreci , pompa paliwa działa .co to może być ? Może ktoś coś podobnego miał :)a vag nic nie pokazuje....
  6. ja mam toprana ponad rok na razie nic się nie dzieje
  7. jak masz takie ciśnienie i czujnik oliwy nie świeci to czujnik wymienić i pompę oleju a co do turbiny i 10w40 to różnie bywa ,kumpel ma taki motor jeździ pare ładnych lat na takim i nic mu sie nie dzieje a co do klepania to ja mam dobre ciśnienie na rozgrzanym i tez mi klepie ;/ heheh
  8. helo mam pytanko czy ktoś mógł by mi polecić studio tatuażu oczywiście wro .. a bardziej Karłowice , różanka ?
  9. ta końcówka co jest nie podpięta to jest w nie typowym miejscu ;/ .. a masz podpięty N75 ten środkowy króciec pod muszlę turba ? bo jak nie to właśnie tak ma być
  10. ile za to ci wzięli ? a co do kolektora turba to też ma popękany
  11. A mówiłem ze to klapka devon devon nie sr** żarem hehe bierzesz narzędzia i jedziesz to jest proste tylko czasu zjada chyba ze mieszkasz w bloku ;/
  12. Dobre pytanie,otóż jak odpale to terkotanie jest w drugą stronę,czyli jak zwiększam obroty.Jak już autko trochę pochodzi (ok.1 min.) to terkotanie objawia się przy zejściu z obrotów. Devon00-masz takie same objawy jak u mnie?Jaki może być powód że ta sztanga niedomaga już? nie sztanga tylko ta klapka w wydechu jest luźna na nicie i drży pod wpływem ciśnienia ,dlatego wystarczy podkręcić lekko cięgno gruchy (LEKKO) tak żeby nie było luźne i gra muza dobijanie czy spawanie nie radze a co do terkotania to na zimnym jak i na ciepłym ..... P.S na Forum o tym problemie jest trochę
  13. u mnie z tym dźwiękiem turbo elegancko się wkręcało i pompuje 1 bara nic nie kopci chłopie nie kombinuj bo to na bank ta klapka !
  14. weź ta rurę i się do wiesz usrali się z tym łańcuchem ;/
  15. weź rurkę i przyłóż do muszli turba strona wyde. i bedziesz miał odpowiedz z tego co wiem to łańcuch tez mi chałasuje ale to nie to co u ciebie
  16. zaden łańcuch to klapka jest luźna i lata lekko podciagasz i tyle jak bys był uparty to nawet pod blokiem to zrobisz z tą klapka jeździłem 4 lat nic sie nie dzieje tylko denerwuje ;/
  17. Klapka WG 100% !!! miałem to samo wystarczy podciągnąć cięgno gruszki i już nie będzie hałasować ja odkręcałem kolektor żeby podkręcić
  18. to pewnie łańcuszek lub napinacz pod pokrywą zaworów
  19. no po prostu jest luźna i trzeba podciągnąć ją
  20. na forum pełno tego... Klapka WG poszukaj
  21. kolego muwie ci ze to klapka WG !!! albo jeszcze coś ci tam pierdzi ,porównaj sobie z innymi filmikami na YT bo tez są ja np. mam proble z tym dzwiekim ;// ale tylko jak jest chłodno
  22. żeby sprawdzić skąd to jest wystarczy rurka przykładasz do muszli turba i wszycho ja to robiłem tak odkręciłem kolektor bo i tak miałem uszczelkę do wymiany ,a potem to już sami wiecie jak na dłoni aha trzeba kata odkręcić zobaczyć w jakim jest stanie klapka i wtedy podkręcasz do momentu aż nie będzie luźna tylko nie za bardzo !!!!
  23. jak nie wierzysz to kup stetoskop lub rurkę i przyłóż do ucha i szukaj , każdy mechanior tak powinien zrobić
  24. to klapka WG tak jak kolega wyżej napisał też z tym jeździłem z 2 lata aż w końcu wziąłem się za to wystarczy lekko podkręcić gruszkę WG tak żeby już nie była luźna klapka ,spawanie lub dobijanie nie radze tego robić ...
  25. kolego jak oleju jest mało to prawdopodobnie z odmy leci normalna rzecz..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.