Treść opublikowana przez KYLOMC
-
[B5 ADR] Co piszczy pod maską??
hmm jakaś roleczka popiskuje podjedz do jakiegoś mechanika i ci zbada co to ... (Dobrego mechaniiora ) a z tym odpalaniem to coś z zapłonem a najlepiej vaga podłącz
-
[B5 AEB] Dźwięk z Silnika ?
banany wymieniałem ostatnio .. dźwięk jest słyszalny gdy jadę na jedynce powoli bez gazu i wciskam sprzęgło daje dwójkę i nagle puszczam sprzęgłu i jest tak jakby stukało o karoserie w prawym kole normalnie jeżdżąc tego nie słyszę
-
[B5 AEB] Dźwięk ze skrzyni ?
tez to słyszałem ze się komplet wymienia ;/ a koło dwumasowe ?
-
[B5 AEB] Dźwięk z Silnika ?
a hmm to tego to nie wiem czy aż tak podskakuje ze wali o maskę ,bo jak przyspieszam nagle z dwójki jak i z trójki to słyszę głuche pukanie z prawego koła coś jakby waliło o karoserie wkurza mnie to bo jest dość słyszalne na zewnątrz jak otworze okno .a łańcuch to nie rozumie ?
-
[B5 AEB] Dźwięk z Silnika ?
hmm no ci powiem ze jest jakiś luźny ten silnik
-
[B5 AEB] Dźwięk z Silnika ?
hhahaaha ha haha ..... poważnie się pytam weźcie koledzy z tym samym silniczkiem sprawdźcie jak tam u was
-
[B5 AEB] Dźwięk z Silnika ?
mam pytanko czy wy tez macie taki dźwięk gdy ręcznie szarpiesz silnikiem na przykład za kolektor ssący a dźwięk przypomina jakby woda się przelewała
-
[B5 ADR] Co piszczy pod maską??
najlepiej żebyś nagrał to tak to wszystko może piszczeć
-
[B5 AEB] Dźwięk ze skrzyni ?
hmmm a to ciekawe a ile taka operacja by kosztowała + część ?
-
[B5 AEB] Problem z Turbiną (chyba)
na forum są pewne informacje co do chinszczyzny jak masz forsę to kup nową ori a jak cienko z kasa to regeneracja zostaje ,ale najpierw posprawdzaj wszystkie elementy! Odkręć rurę od turba i zobacz jak środek wygląda !
-
[B5 AEB] Problem z Turbiną (chyba)
kurde masakra nie rozumie ciebie wyszło 15 błędów ,których mechanior nie powiedział i po skasowaniu błędów zaczęło kopcić ;/ może to nie turbo a uszczelniacze już poszczają a turbo wydaje jakies dźwięki ? jak n75 sprawne i grucha tez szczelność ok a nic nie pompuje to wygląda mi na to ze to klapka WG jest zawieszona lub jej nie ma
-
[B5 AEB] Problem z Turbiną (chyba)
oczywiście kolego
-
[B5 AEB] Problem z Turbiną (chyba)
monomer w łapę i mierzymy ja jeździłem rok bez doładowania ;/ jak podłączyłem n75 to zostałem zaskoczony jaka jest moc
-
[B5 AEB] Problem z Turbiną (chyba)
jest dobrze podłączony sprawdzałem tam i tu są takie same wartości
-
[B5 AEB] Problem z Turbiną (chyba)
najlepiej to wymontuj lampę albo od dołu
-
[B5 AEB] Dźwięk ze skrzyni ?
Witam mam pytanko czy u was jest to samo co u mnie gdy stoje na jałowym i bawię się sprzęgłem to gdy go puszcze to słychać coś bardzo cicho takie jakby szuranie i jak wciskam już nie szura ?
-
[B5 AEB] Problem z Turbiną (chyba)
ja miałem podobny problem z doładowaniem było 0,0 barra sprawdziłem wszystko i okazało się ze jeden kabelek od n75 był przeciętny , nie wiem czemu ;/
-
[B5 AEB] Problem z Turbiną (chyba)
a sprawdziłeś te elementy n75 ,grucha ,
-
[B5 AEB] Problem z Turbiną (chyba)
kolego sprawdź połączenie N75 elektryczne i te ciśnieniowe jest tego pełno na forum
-
[B5 AEB] Nietypowe elementy rozrządu.
miałem to samo co ty tydzień auto było w warsztacie bo nie mogli znaleźć odpowiednich części ,dopiero zadzwonili do aso do wawy i tam zamówili ponoc napnacz kosztował 800zł ale pewnie mnie naciągnęli
-
[B5 AEB] Demontaż katalizatora
wystarczy podnieść auto z prawej strony tak żebyś wszedł pod nie , odkręcić łącznik na środku auta ,wspornik rury i przy turbo zdemontować filtr i kręcić rura w prawo i lewo az wyjdzie inaczej chyba nie da rady ;/
-
[B5 AEB] Bardzo głośne wycie przy wysokich obrotach
najpierw wymień ten napinacz ja mam podobny dźwięk ale na niskich obr. w zimnych warunkach i to turbina prawdopodobnie (popękana )
-
[B5 AEB] Szarpniecie przy gazie w podłoge
kolego Vagg trzeba podłączyć wtedy wiele nie wydasz bo może być wiele przyczyn
-
[B5 AEB] Bardzo głośne wycie przy wysokich obrotach
ten osad to raczej płyn chłodniczy uszczelka chyba poszła ,a jak w zbiorniku ?
-
[B5 AFF] Piszczy przy kręceniu kierownicą
ja mam takie pisk rana wczoraj sprawdzałem wczoraj przy wymianie wahacza z skąd to piszczy ruszałem tarcza i dźwięk dochodzi z magla ;/