Treść opublikowana przez KYLOMC
-
[ALL] Uskok na pedale gazu
kolego raczej mi sie wydaje ze ma on linke od gazu ....
-
[B5 AEB] Wymiana oleju wyssysarka ?
jutro podjadę do zaufanego mechanika zobaczymy co powie ,mysle ze bedzie grzał śrubę tylko żeby miska nie pękła
-
[ALL B6] Po jakim czasie powinno być 90*C
g62 -> 01 blok 003 g2 -> 17 instrument 003 blok ,,,, chyba ;p
-
[B5 AEB] Wymiana oleju wyssysarka ?
Ok sprobuje w poniedziałek a wyssanie oleju odpada (boje sie ze ukręcę śrubę) ?
-
[B5 AEB] Wymiana oleju wyssysarka ?
Witam chciałem dziś wymienić olej (klasycznie) ale niestety korek nie chciał drgnąć ;/ zostawiłem to bo jeszcze mi urwie się . Mam pytanko czy ktoś stosował taka metodę przez bagnet w 1.8t ?
-
[B5 AEB] Doładowanie 0,1 Bar :/ a auto jedzie - błędy
Sprawdz zawór n75 !!! wszystkie wyjscia z tego zaworu i ten z kabelkami
-
[B5 AEB] Czy takie turbo nadaje sie do eksploatacji? fotki w linkach
100% to będzie ta klapka w gorącej części turbiny !!! tez to mam i na wiosnę muszę to jakoś przyspawać ;/ macie jakieś sposoby aby to jakoś unieruchomić bez wyciągania turbo? A ten magik to niezłe bajery wali ,jakby tak tarło to długo by nie pochodziło ....
-
[ALL B5] Dolna osłona silnika i skrzyni lub nadkole z Allegro
JA już mam rok rezaw-plast i nie narzekam !!! autko obniżone tak ze trę nie miłosiernie ... miałem tylko problem z dopasowaniem dziurek z lewej strony polecam
-
[B5 AEB] Przy jakich obrotach zmieniać bieg? / Przy jakiej prędkości zmieniać bieg?
powinno sie zmieniać przy 2000rpm -max 2500rpm spokojana jazda oczywisćie na czwórce kończysz przy prędkości 90 km/h a dalej to wiesz
-
[ALL B6] Po jakim czasie powinno być 90*C
Wczoraj luknełem dokładnie ten czujnik vagiem klima itp i wychodziło ze czujnik do wymiany ,ale ostatnia rzeczą która powinienem zrobić na pierwszym miejscu było zobaczyć na styki Styki były zaśniedziałe ;/ oczyściłem i temperatura ładnie idzie w górę czyli 90 a jeśli chodzi o czas ile idzie to po 10km mam 90
-
[ALL B6] Po jakim czasie powinno być 90*C
czyli co czujnik?
-
[ALL B6] Po jakim czasie powinno być 90*C
Kanał 51 , (90 stała tem nie zmienia sie) a na wskaźniku skacze z 75 na 85 i 90 i tak w kółko a na vagu to tez lekko szaleje ;/
-
[ALL B6] Po jakim czasie powinno być 90*C
A ja mam pytanko czy to czujnik czy termostat Na vagu temperatura jest 77(szaleje) ,na klima troniku 90 (stała tem) a na wskaźniku 85(raz 70 raz 90) ;/
-
[B5 AGB] Zjarałem sonde?
tzn nie wiem czy ma ale jak miałem kable zlutowane z sobą to mi ten bezpiecznik poszedł ;/ nie pamiętam jaki chyba 21 lub 29
-
[B5 ADP] Problem z odpalaniem (wymienione wszystko)
Duzo jest przyszczyn nie zapalania ;( - MAF - świece - cewki zapłonowe - czujnik temperatury cieczy G62 - nieszczelności w dolocie - pompa paliwa / filtr paliwa ale mym zdaniem to może być filtr paliwa może być w nim woda ;/ jak zamarznie to na pewno nie odpalisz .... ale to przypuszczenie ,po sprawdzaj te graty
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Dzięki kolego !!!
-
[B5 AGB] Zjarałem sonde?
Sprawdz kolego bezpiecznik od sondy chyba nr 21 sterowanie silnikiem ... miałem cos podobnego ,kable od sondy sie zlutowały od temperatury i zwarcie poszło ;/
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
A do mojego motorka jaki olej byście polecili AEB 1.8t 180000 km ? Mam teraz zalany półsyntetykiem ,wrócić do syntetyka?
-
[ALL] 1,8t 20v Kolektor dolotowy 2-komorowy
Bardzo ciekawy przedmiot mam chrapkę
-
[B5 ADP] Gotowanie wody i wywalanie przez zbiornik
Dziwne ja w swoim mam dolny zimny (taki troche ciepławy ) a górny ciepły ... ale wszystko jest ok nic mi nie bulgocze itp
-
[B6 AWA] Czasami trzęsie i wywala wypadanie zapłonów
tylko lekko ci spalanie wzrośnie ;( uprzedzam.... ale dobra rzecz wielu chwali sobie to .... a zobacz czy na cewkach nie masz pęknięć jak są to do wymiany lub polskim sposobem sylikonem liznąć heeee
-
[B6 AWA] Czasami trzęsie i wywala wypadanie zapłonów
Albo wtryski wystarczy ze zasyfione i będzie szarpać ... ja tak bynajmniej miałem Wlałem STP do wtrysków i po problemie filtr paliwa tez bym wymienił ;0
-
[B5 AEB] Ogromny wyciek oleju
tez mam to teraz tylko z mniejszym wyciekiem na szczęście na wiosne ruszam z budowa :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Strasznie wolno się nagrzewa
tez mam teraz (zima)11-12 litrów miasto dodam ze mam błąd podgrzewacza sondy ;///
-
[B5 AEB] Strasznie wolno się nagrzewa
nic ci nie siada tak jest przy takich temperaturach (-15 -18) mam to samo ,po przejechaniu 3km z nawiewów leci lawa (żart) a po 14 km już jest 90 stopni ... inaczej jest jak na zewnątrz jest 0 stopni to po 4km mam już 90 ....