Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KYLOMC

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KYLOMC

  1. kolego raczej mi sie wydaje ze ma on linke od gazu ....
  2. jutro podjadę do zaufanego mechanika zobaczymy co powie ,mysle ze bedzie grzał śrubę tylko żeby miska nie pękła
  3. g62 -> 01 blok 003 g2 -> 17 instrument 003 blok ,,,, chyba ;p
  4. Ok sprobuje w poniedziałek a wyssanie oleju odpada (boje sie ze ukręcę śrubę) ?
  5. Witam chciałem dziś wymienić olej (klasycznie) ale niestety korek nie chciał drgnąć ;/ zostawiłem to bo jeszcze mi urwie się . Mam pytanko czy ktoś stosował taka metodę przez bagnet w 1.8t ?
  6. Sprawdz zawór n75 !!! wszystkie wyjscia z tego zaworu i ten z kabelkami
  7. 100% to będzie ta klapka w gorącej części turbiny !!! tez to mam i na wiosnę muszę to jakoś przyspawać ;/ macie jakieś sposoby aby to jakoś unieruchomić bez wyciągania turbo? A ten magik to niezłe bajery wali ,jakby tak tarło to długo by nie pochodziło ....
  8. JA już mam rok rezaw-plast i nie narzekam !!! autko obniżone tak ze trę nie miłosiernie ... miałem tylko problem z dopasowaniem dziurek z lewej strony polecam
  9. powinno sie zmieniać przy 2000rpm -max 2500rpm spokojana jazda oczywisćie na czwórce kończysz przy prędkości 90 km/h a dalej to wiesz
  10. Wczoraj luknełem dokładnie ten czujnik vagiem klima itp i wychodziło ze czujnik do wymiany ,ale ostatnia rzeczą która powinienem zrobić na pierwszym miejscu było zobaczyć na styki Styki były zaśniedziałe ;/ oczyściłem i temperatura ładnie idzie w górę czyli 90 a jeśli chodzi o czas ile idzie to po 10km mam 90
  11. Kanał 51 , (90 stała tem nie zmienia sie) a na wskaźniku skacze z 75 na 85 i 90 i tak w kółko a na vagu to tez lekko szaleje ;/
  12. A ja mam pytanko czy to czujnik czy termostat Na vagu temperatura jest 77(szaleje) ,na klima troniku 90 (stała tem) a na wskaźniku 85(raz 70 raz 90) ;/
  13. KYLOMC odpowiedział(a) na Buba temat w Audi A4 B5
    tzn nie wiem czy ma ale jak miałem kable zlutowane z sobą to mi ten bezpiecznik poszedł ;/ nie pamiętam jaki chyba 21 lub 29
  14. Duzo jest przyszczyn nie zapalania ;( - MAF - świece - cewki zapłonowe - czujnik temperatury cieczy G62 - nieszczelności w dolocie - pompa paliwa / filtr paliwa ale mym zdaniem to może być filtr paliwa może być w nim woda ;/ jak zamarznie to na pewno nie odpalisz .... ale to przypuszczenie ,po sprawdzaj te graty
  15. KYLOMC odpowiedział(a) na Buba temat w Audi A4 B5
    Sprawdz kolego bezpiecznik od sondy chyba nr 21 sterowanie silnikiem ... miałem cos podobnego ,kable od sondy sie zlutowały od temperatury i zwarcie poszło ;/
  16. A do mojego motorka jaki olej byście polecili AEB 1.8t 180000 km ? Mam teraz zalany półsyntetykiem ,wrócić do syntetyka?
  17. Bardzo ciekawy przedmiot mam chrapkę
  18. Dziwne ja w swoim mam dolny zimny (taki troche ciepławy ) a górny ciepły ... ale wszystko jest ok nic mi nie bulgocze itp
  19. tylko lekko ci spalanie wzrośnie ;( uprzedzam.... ale dobra rzecz wielu chwali sobie to .... a zobacz czy na cewkach nie masz pęknięć jak są to do wymiany lub polskim sposobem sylikonem liznąć heeee
  20. Albo wtryski wystarczy ze zasyfione i będzie szarpać ... ja tak bynajmniej miałem Wlałem STP do wtrysków i po problemie filtr paliwa tez bym wymienił ;0
  21. tez mam to teraz tylko z mniejszym wyciekiem na szczęście na wiosne ruszam z budowa :gwizdanie:
  22. tez mam teraz (zima)11-12 litrów miasto dodam ze mam błąd podgrzewacza sondy ;///
  23. nic ci nie siada tak jest przy takich temperaturach (-15 -18) mam to samo ,po przejechaniu 3km z nawiewów leci lawa (żart) a po 14 km już jest 90 stopni ... inaczej jest jak na zewnątrz jest 0 stopni to po 4km mam już 90 ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.