Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KYLOMC

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KYLOMC

  1. kurde to jakiś debil założył odwrotnie ;/ hhehe nieźle
  2. po wymianie już nic nie stuka także ten przedni jest może jeszcze ok teraz mi zostały stuki z tylu auta z prawej i lewej strony auta nie wiem co to może być AAA mam jeszcze pytanko gdy wymieniałem wahacz to zauważyłem ze jedna sprężyna amora jest odwrotnie ustawiona niż po drugiej stronie tak ma być ?
  3. długa nóżka do dolotu środkowa w muszle turbo a pozostały w gruche
  4. mam stuki gdy jadę na nierównościach kostka itp a gdy kopne w koło to jest taki dzwiek co to?>[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 21:20_________________________________________________okazło się ze to tzn bananik niestety ;//
  5. mym zdaniem jest ok tylko ta sonda do wymiany lub sprawdzić przewody
  6. hmmm z logów podejrzewam zepsuty N75 lub gdzieś jest nieszczelność i sprawdź ile ci pompuje
  7. a do gwintu potrzeba rozporki ?
  8. Witam mam pytanko czy ktoś stosował filtr K&N HP-3001 do 1.8t ,czy to coś polepsza?
  9. Siemka... ostatnio kupiłem tłumiczek i mam pytanko czy dobrze leży , czy go lekko schować ,czy ok ? fotki na pierwszej stronie !
  10. Są kolanka jedynie 44,5 mm lub 48,2mm wybór należy do ciebie http://www.askotech.com.pl/produkt_10_130.html stronka z wymiarami koszt kolanek i redukcji 60zł spawanie to z 30zł także się dziwie ze nie które osoby sprzedają za 400zł lub mniej ;/ jak coś to mogę załatwić łączniki sylikonowe z zbrojone (x4) za rozsądną cenę
  11. turbo ma 45mm prawdopodobnie ?
  12. tutaj macie inny link moze lepiej pokazane http://vw-passat.pl/vaglog/myChart.php[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 13:40_________________________________________________Jak kolega Buba Powiedział żebym zobaczył czy wskaźnik źle wskazuje ,wiec kupiłem monomer i okazało sie ze pompuje dokładnie 1,1 bara a nie 1,3 bara jak w tamtym
  13. No nieźle popękane ja mam pękniecie widoczne z zewnątrz już za wirnikiem w tym dołku a wew. to juz sie domyślam jak jest
  14. ja mam pękniecie na części gorącej jak ty ale mi nic nie dymi , tylko nieźle Gwizda luzów nie mam ,no może z 1mm -2mm a u ciebie tyle to na bank już jest rozszczelniony ..... to tylko pędzić regenerować http://vaglog.rtnet.pl/kylomc89_47044.html tu masz moje logi .
  15. kolego tez mam takie coś jak ty . tez mi pompuje ponad 1 bar i mam szarpnięcia na jałowym także to chyba przez wiruska
  16. jutro zerknę bo pewnie trzeba odkręcać ta osłonę , no ale coś powiesz mi na temat tych logoów czy sa ok ? lambda ?
  17. nie podmieniałem, a program nie wiem czy mam ale gadają ze coś tam siedzi
  18. myślcie chłopaki co z tym autem się dzieje
  19. http://vaglog.rtnet.pl/kylomc89_47044.html nowy log tym razem do 6000 obrotów, pierwszy mi się nie udał a doładowanie 1.3 bARA co o tym myślicie
  20. zgadam się bo mi spada do ok. 0,6 bara na wysokich obrotach
  21. czyli do ilu kręcić silnik żeby było bezpieczniej ?
  22. a co z ADR wałki są mocniejsze ? czyli za długo nie kręcić tak silnika ?
  23. noo oczywiście juz go tak kręciłem a ile powinno się dokładnie zakręcić? zeby logi były poprawne ?oczywiście na 3 biegu?
  24. ok na dniach zrobię ;)do 6500 obrotów
  25. wiem własnie na drugi raz zrobię tak jak powinno być ,pompuje do 1bara i trzyma ładnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.