Treść opublikowana przez KYLOMC
-
[B5 AEB] Szybkie pytanko AEB(syczenie)
tak do dolotu a z ta odmą to tez można sprawdzić czy gdzieś nie pękła ale pod mniejszym ciśnieniem ,ale i tak nie polecam bo niebieski dymek może polecieć
-
[B5 AEB] Szybkie pytanko AEB(syczenie)
wystarczy zatkać dolot od filtra i odłączyć odme i zatkać ,a ciśnienie wpuszczać w przewód np. od zaworu recyk. .wtedy masz wszystko pod ciśnieniem oprócz układu korbowego bez ściągania dolotu ,bo dolot i tak trzeba sprawdzić
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wiedziałem bo sam tez dałem odwrotnie hehehe
-
[B5 AEB] Szybkie pytanko AEB(syczenie)
kolego tylko odłączaj odmę od dolotu bo jak masz słabe uszczelniacze to może puścić olej do kolektora ;/
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
albo odwrotnie dałeś przepływke :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Skaczącze doładowanie turbiny
coś nie szczelnego w dolocie ....
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
Ciekawa ta twoja osłona muszę coś takiego wytworzyć
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
hmmm sam jestem zaskoczony myślałem ze będzie ryczał jak koza na takim tłumiku ,ale ładnie mruczy:) Tłumik to WM za 150zł [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 10:33_________________________________________________ [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 19:03_________________________________________________Dobrze to koledzy wygląda ,czy jakieś osłony dać ?
-
[B5 AEB] Tłuczenie na nierównościach tył
myślę dlatego ze mam te sprężyny obniżające ...chyba
-
[B5 AEB] Tłuczenie na nierównościach tył
czyli jednym słowem amor do wymiany ... zastanawiam się nad tymi amorkami http://moto.allegro.pl/amortyzatory-sportowe-audi-a4-b5-tylne-tyl-i1871691640.html a co do tego sylikonu to poprzedni chyba nałożył
-
[B5 AEB] Tłuczenie na nierównościach tył
co o tym myślicie tak powinno być ?
-
[B5 AEB] Tłuczenie na nierównościach tył
tuleje dokręcałem w spoczynkowej pozycji na dniach zrzucę te amorki i zobaczymy tylko ściągacz będzie potrzebny ..
-
[B5 AEB] Tłuczenie na nierównościach tył
67% ,jutro zobaczę te mocowanie wrr ...
-
[B5 AEB] Tłuczenie na nierównościach tył
adadur dzięki, zawieszenie mam standard na w lepie jest 1ba tylko ze są założone czerwone sprężyny , także obniżone . Na stacji diag. gdy sprawdzaliśmy amorki było słychać ten stukot ;/ i wyszło ze są dobre ,diagnosta mówi ze to może być coś z mocowaniem ...
-
[B5 AEB] Tłuczenie na nierównościach tył
byłem przed chwilka u diagnosty i wyszło ze amory są dobre i mówi ze to gdzieś w górnym mocowaniu ;/ chyba będę musiał znowu wyciągnąć te amory ;/
-
[B5 AEB] Tłuczenie na nierównościach tył
Bo się spuścisz kolego !jak nie masz co do powiedzenienia to nie pisz
-
[B5 AEB] Tłuczenie na nierównościach tył
a te poduszki na amorze to gdzie mozna kupić?
-
[B5 AEB] Tłuczenie na nierównościach tył
nom ma takie wrażenie . jakie amorki polecacie ?
-
[B5 AEB] Tłuczenie na nierównościach tył
amor jest luźny ale gdy karoseria nie buja az tak
-
[B5 AEB] Tłuczenie na nierównościach tył
Siemka mam problem z stukami na nierównościach na tyle ,tuleje belki juz wymieniłem i dalej tłucze czy to amory tak tłuką , dźwięk jest jakby ktoś walił w karoserie w kabinie .Amory sprawdzałem i tłok można bez problemu wciskać i wyciągać czy to znaczy ze sa do d*py?
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
jeśli chodzi o zaworek to zauważyłem ze poprawiła mi się reakcja na pedał gazu ,ale i tak wmontuje stożek i TIPa musi być piko belo ')
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
mam ten zaworek Properfekt typ II od 2 miechów ,fajny ,głośny , praca silnika w normie ,spalanie tez ale powoli się nudzi
-
[B5 AEB] Dźwięk z Silnika ?
koledzy troche to dawno było ale to była wina poduchy prawej
-
[ALL B5] Dziwne dzwięki z tyłu
kolego to samo mam ;/ to jest masę dźwięków można powiedzieć ... najlepiej wymień tuleje belki ,dokręć łożyska , klocki nasmaruj prowadnice i zobacz jak tam amory się sprawują ,jak będziesz jechał brukowana droga to otwórz okno i jednym uchem słuchaj dźwięków z zewnątrz a drugim środek jak dźwięki się pokrywają to będziesz miał odpowiedz ze coś z zewnątrz
-
[B5 AJL] Którą DV wbrać ? Forge 007p ? ProPerferkt ? The SUN Motorsports ?
kup od tt-ki tańsza i lepsza 80zł chyba końcówka N