Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KYLOMC

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KYLOMC

  1. KYLOMC odpowiedział(a) na KYLOMC temat w Audi A4 B5
    Jeszcze tego nie sprawdzałem jak do pracy będę jechał to sprawdzę a co sugerujesz?
  2. KYLOMC odpowiedział(a) na KYLOMC temat w Audi A4 B5
    Nikt nie miał takiego problemu??[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 22:39_________________________________________________Dodam ze dźwięk jest bardziej słyszalny z tyłu silnika ;(
  3. A czytałeś to http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_awaria_turbiny_18_t-t24348.0.html
  4. KYLOMC odpowiedział(a) na KYLOMC temat w Audi A4 B5
    ok zrobię na dniach filmik [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 23:01_________________________________________________W końcu dodaje ten filmik POmocy Siara z tym Dźwiękiem jechać
  5. Jak szklanki sie odzywają to przez parę sekund po odpaleniu klekocze (metalicznie) szkoda tysiaka :(kto ci to zaproponował?
  6. ok (chmura dymu hmm ,odma czysta) możliwe ze masz gdzies wyciek na turbinie lub uszczelka pod głowica a olej ci nie ubywał i płyn chłodzenia?
  7. jak by to był olej spalany to było by niebiesko z tyłu a biało to raczej para (w tłumikach masz trochę wody i ona tak paruje )chyba to normalna sprawa ,bynajmniej u mnie to tez jest A jak by był smok zatkany to kontrolka oleju by się odezwała
  8. to pewnie za niedługo będzie cie czekała wymiana go ;/ niestety ale będziesz wiedział kiedy jak obroty będą falowały ;D
  9. ta maź bierze sie ze płyn chłodzący miesza się z olejem albo po prostu za krótkie trasy odbywasz w zależności ile tego jest ;/ zobacz w płynie czy niema oleju jak niema to to drugie
  10. A czasem nie faluja obroty moze cos od odmy
  11. Wiskoza Do Wymiany ;(( Wiskoza powinna się zatrzymać ręka na zimnym silniku ,a na ciepłym to nie radził bym Ja mam np tez problem z wiskoza gdyż jest zasprzeglona non stop próbuj nie jeździć z taka temperatura bo to może zakończyć się zle
  12. coś mi się wydaje ze do wymiany Czujnik temperatury i termostat !!!
  13. ok juz zrobiłem była na coś białego klejona i ciężko wychodziła musiałem grzać;/
  14. Witam mam problem i pytanie czy jak wymienialiście łacznik stabilizatora mieliście problemy bo ja mam problem z górna śruba . Nie mogę jej odkręcić ;/ tzn nakrętkę odkręciłem ale śruby nie da rady wyciągnąć ona jest na jakimś gwincie jescze w wachaczu?;/ jak wybrnać z tego???
  15. Zobacz czy ci kopci na czarno ,jak nie to turbo ok - i gdzieś masz wyciek i to niezły
  16. Od niedawna irytuje mnie dźwięk z pod maski , a dokładniej przypomina dźwięk otwieranych starych drzwi . Dźwięk wydobywa się zawsze z rana jak jest mniej niz 0 stopni .Co to moze być ?
  17. koledzy a czy takie wartości są ok? Bez zapłonu - bez obciążenia -> 11.8V ---II------- - z obciążeniem -> 11.4V Z zapłonem - bez obciążenia -> 13.5V ----II----- - z obciążeniem -> 13V Aku 70Ah 620a (nowy)
  18. To sa propozycje na nie odpalanie .. -przewody zapłonowe itd - świece - czujnik temperatury cieczy G62 - nieszczelności w dolocie - pompa paliwa / filtr paliwa Jak by to imo było to by zapalił a potem zgasł ;/ Zapnij Vaga to ci coś pokaże
  19. to ze kopci ci jak trabant to stawiam na rozszczelnienie turbo ;/ a do ogrzewania to jest to normalne chyba ;p
  20. KYLOMC odpowiedział(a) na hohlik7 temat w Audi A4 B5
    No! Coś nie jest dobrze ... a po drugie to ile ma on obrotów na jałowym bo wydaje mi się ze jakby było z 2tys obr.
  21. koledzy jestem świeżo po wymianie termostatu i czujnika mam święty spokój (Nagrzewa mi się po 6km jest elegancko ) pozdro
  22. ja kolego stawiam na pompe oleju niestety .....
  23. I olejek wymieniony tradycyjnie Ciężko było odkręcić korek ,ale poszło
  24. Lepiej zacznij od przepustnicy potem czy jest wszystko szczelne a na końcu przepływke ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.