Treść opublikowana przez KYLOMC
-
[B5 AEB] Dziwny Dźwięk
Jeszcze tego nie sprawdzałem jak do pracy będę jechał to sprawdzę a co sugerujesz?
-
[B5 AEB] Dziwny Dźwięk
Nikt nie miał takiego problemu??[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 22:39_________________________________________________Dodam ze dźwięk jest bardziej słyszalny z tyłu silnika ;(
-
[B5 AEB] Turbina świszczy na zimnie
A czytałeś to http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_awaria_turbiny_18_t-t24348.0.html
-
[B5 AEB] Dziwny Dźwięk
ok zrobię na dniach filmik [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 23:01_________________________________________________W końcu dodaje ten filmik POmocy Siara z tym Dźwiękiem jechać
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
Jak szklanki sie odzywają to przez parę sekund po odpaleniu klekocze (metalicznie) szkoda tysiaka :(kto ci to zaproponował?
-
[B5 ANB] Na dużym mrozie dymi na biało
ok (chmura dymu hmm ,odma czysta) możliwe ze masz gdzies wyciek na turbinie lub uszczelka pod głowica a olej ci nie ubywał i płyn chłodzenia?
-
[B5 ANB] Na dużym mrozie dymi na biało
jak by to był olej spalany to było by niebiesko z tyłu a biało to raczej para (w tłumikach masz trochę wody i ona tak paruje )chyba to normalna sprawa ,bynajmniej u mnie to tez jest A jak by był smok zatkany to kontrolka oleju by się odezwała
-
[B5 ADR] Co to za węże i skąd maź w jednym z nich
to pewnie za niedługo będzie cie czekała wymiana go ;/ niestety ale będziesz wiedział kiedy jak obroty będą falowały ;D
-
[B5 ADR] Co to za węże i skąd maź w jednym z nich
ta maź bierze sie ze płyn chłodzący miesza się z olejem albo po prostu za krótkie trasy odbywasz w zależności ile tego jest ;/ zobacz w płynie czy niema oleju jak niema to to drugie
-
[B5 ADR] Co to za węże i skąd maź w jednym z nich
A czasem nie faluja obroty moze cos od odmy
-
[B5 ADR] Usterka układu chłodzenia i samodzielna naprawa
Wiskoza Do Wymiany ;(( Wiskoza powinna się zatrzymać ręka na zimnym silniku ,a na ciepłym to nie radził bym Ja mam np tez problem z wiskoza gdyż jest zasprzeglona non stop próbuj nie jeździć z taka temperatura bo to może zakończyć się zle
-
[B5 ADR] Silnik sie grzeje w trakcie jazdy dochodzi do 100 stopni
coś mi się wydaje ze do wymiany Czujnik temperatury i termostat !!!
-
[B5 AEB] Pytanko o łacznik sta.
ok juz zrobiłem była na coś białego klejona i ciężko wychodziła musiałem grzać;/
-
[B5 AEB] Pytanko o łacznik sta.
Witam mam problem i pytanie czy jak wymienialiście łacznik stabilizatora mieliście problemy bo ja mam problem z górna śruba . Nie mogę jej odkręcić ;/ tzn nakrętkę odkręciłem ale śruby nie da rady wyciągnąć ona jest na jakimś gwincie jescze w wachaczu?;/ jak wybrnać z tego???
-
[B5 AEB] Problemy z zapłonem i olejem
Zobacz czy ci kopci na czarno ,jak nie to turbo ok - i gdzieś masz wyciek i to niezły
-
[B5 AEB] Dziwny Dźwięk
Od niedawna irytuje mnie dźwięk z pod maski , a dokładniej przypomina dźwięk otwieranych starych drzwi . Dźwięk wydobywa się zawsze z rana jak jest mniej niz 0 stopni .Co to moze być ?
-
[ALL] Napięcie ładowania
koledzy a czy takie wartości są ok? Bez zapłonu - bez obciążenia -> 11.8V ---II------- - z obciążeniem -> 11.4V Z zapłonem - bez obciążenia -> 13.5V ----II----- - z obciążeniem -> 13V Aku 70Ah 620a (nowy)
-
[ALL B6] Po jakim czasie powinno być 90*C
Czujnik kolego
-
[ALL B5] Problem z zapalaniem
To sa propozycje na nie odpalanie .. -przewody zapłonowe itd - świece - czujnik temperatury cieczy G62 - nieszczelności w dolocie - pompa paliwa / filtr paliwa Jak by to imo było to by zapalił a potem zgasł ;/ Zapnij Vaga to ci coś pokaże
-
[ALL] Pali olej i sonda
to ze kopci ci jak trabant to stawiam na rozszczelnienie turbo ;/ a do ogrzewania to jest to normalne chyba ;p
-
[B5 AEB] Dzwięk silnika
No! Coś nie jest dobrze ... a po drugie to ile ma on obrotów na jałowym bo wydaje mi się ze jakby było z 2tys obr.
-
[B5 AEB] Strasznie wolno się nagrzewa
koledzy jestem świeżo po wymianie termostatu i czujnika mam święty spokój (Nagrzewa mi się po 6km jest elegancko ) pozdro
-
[B5 AEB] Jak sprawdzić wtryskiwacze? Benzyna w oleju.
ja kolego stawiam na pompe oleju niestety .....
-
[B5 AEB] Wymiana oleju wyssysarka ?
I olejek wymieniony tradycyjnie Ciężko było odkręcić korek ,ale poszło
-
[B5 ADP] Jak wyczyścić przepływomierz ?
Lepiej zacznij od przepustnicy potem czy jest wszystko szczelne a na końcu przepływke ....