Treść opublikowana przez KYLOMC
-
[B5 AEB] Temperatura silnika (cieczy chlodzacej)
Ja stawiam na czujnik !!! Ja przy jeździe mam 89-90C
- [B5 AEB] Migajaca kontrolka oleju
-
[B5 AEB] Migajaca kontrolka oleju
Inżynier mechaniki sie znalazł ;P
-
[B5 AEB] Migajaca kontrolka oleju
RACZEJ SMAROWANIA do tematu .... Najpierw sprawdź ciśnienie oleju , nic nie kupuj !!!! za sprawdzenie ciśnienia z 15zł jak bedzie ok to wymiana czujnika pewnie , a ewentualnie wymień olej chyba ze był wymieniany ....
-
[B5 AEB] Po dłuższym staniu ,rozładowuje się ... POMOCY
Kupiłem dziś aku 70 Ah 600A i zobaczymy co bedzie po 3 dniach Dam znać jak cos
-
[B5 AEB] Po dłuższym staniu ,rozładowuje się ... POMOCY
elektrolitu jest w sam raz czyściutki jak łzza ale ile ma ten aku to niewiem [br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 15:06_________________________________________________po przebadaniu akumulatora okazało się ze juz jest wyeksploatowany dosyć i co najważniejsze do mojego silnika zalecane jest 75Ah a ten ma 55Ah ;/ poprzedni właściciel chciał mi na złość zrobić kij mu w du...e[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 11:44_________________________________________________chyba ze sie myle??
-
[B5 AEB] Brak klapki od WG czyli mały "duży" problem
ja tez mam wg z klapeczka do sprzedania
-
[B5 AEB] Po dłuższym staniu ,rozładowuje się ... POMOCY
Mam od pewnego czasu problem z elektryka tzn gdy auto trochę dużej postoi (2dni-3) to po prostu sie rozładowuje i nie odpali .... ale o dziwo gdy podłącze prostownik to po 3 min ładowania auto odpali . Dziwne bo jak aku rozładowane to trzeba dłużej ładować. Co o tym myślicie ?
-
[B5 AEB] Początek końca turbosprężarki - co dalej
SOrki ze sie wtranżalam do tematu ,ale mam pytanko jakie są średnice seryjnej przepływki i wlotu turbiny w aeb??
-
[B5 AEB] Problem z sondą lambda
zwarcie do plusa czyli gdzies przerwany .... polecał bym sprawdzenie całej wiązki od złączki pod zbiornikiem chłodniczym do ecu
-
[B5 AEB] Stuki w silniku ;filmik;
to jak nie panewki chodź one to tez juz dostały po pupie , to popychacze (szklanki )klekocza ..... pewnie ten silnik dostał w tyry niestety
-
[B5 AEB] Stuki w silniku ;filmik;
oczywiscie mozna zaryzykować bez szlifu ale odradzam
-
[B5 AEB] Stuki w silniku ;filmik;
miałem w innym silniku takie stuki metaliczne zawsze ukazywały sie po odpaleniu a po 10 min ucichły ale słyszałem ze jak wali cały czas to trzeba wymienić panewki a i tez słyszałem ale niewiem czy to prawda mechanior gadał ze taka wymiana jest ryzykowna przy uruchomieniu nowych panewek w starym silniku , bo wiadomo co moze sie stać ale nie jestem w 100% pewny
-
[B5 AJL] 1.8t 180ps 120 koni mniej
GAz to syf i smierdzi jajem
-
[B5 AJL] 1.8t 180ps 120 koni mniej
turbina się sama nie otwiera to WG się porusza na tym ciśnieniu(0.3) . Z kompa idzie sygnał do n75 ze ma pościć ciśnienie do WG i wtedy turbina nie pompuje dalej .... podłącz wskaźnik miedzy DV a kolektorem ssącym ...a co do obrotów to może zaadoptuj przepustnice i wyczyść bo może być syf z tego gazu
-
[B5 AEB] Wahania Temperatury
dzieki za potwierdzenie przyp[uszczen
-
[B5 AEB] Wahania Temperatury
A ja mam takie pytanko jak mi teperatura skacze z 90 na 80 i tak w kółko czy to czujnik temperatury chłodziwa ?
-
[B6 BFB] Brak 40stu koni mechanicznych
ja by posprawdzał wszystkie wtyczki ,przewody ...a szczególnie ten kabel od n75 ja miałem przy wtyczce urwany kabel i tez się zastanawiałem co jest ze nie ma buta i szukał dziury w całym a tu taka pierdołka a co to za kabel to nie muszę ci tłumaczyć a najlepiej logi zrób
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Może to ja nieraz wpadam do ponika :gwizdanie:A co do spotów to byłem parę razy
-
[B5 ABC] Głeboki bas, ale nie pierdzioch, jak to uzyskać??
jaka jest średnica rury dolotowej seryjnego tłumika końcowego w 1.8t ???
-
[B5 ABC] Głeboki bas, ale nie pierdzioch, jak to uzyskać??
http://allegro.pl/tlumik-sportowy-rm-motors-t76p-opaska-gratis-i1232833619.html Mam w planach założenie jakiegoś wydechu .... wiec taka sie rozglądam co otym myślicie ???
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
nom to ściągnę te chromy ;p a co do naklejki kolega z roboty mi dał a co to jakiś patent ktoś wynalazł??[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 17:53_________________________________________________Tu jest fotka zrobiona w pancie z zaślepkami w kolorze teraz mi się wydaja pasować ??
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
mnie irytuje ten chrom co byl w komplecie będę musiał go wyy.... to miałeś na myśli czy ogólnie lampy ci się nie podobają ?
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
NOm siemka furka się sprawuje doskonale he na szczęście i żeby dalej było dobrze .. bałem się troszkę ze mogę jakiegoś parcha kupić ale jest ok bo wiadomo jak może być w komisach pozdrawiam [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 18:20_________________________________________________Miesiąc temu miałem lekka stłuczkę ;/ i straciłem lampę lewa wiec trzeba było kupić jakieś lampeczki co o tym myślicie ???