Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KYLOMC

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KYLOMC

  1. 6,5v to dobrze a co do szczelności to na włączonym silniku nic nie usłyszysz i na jałowym niema takiego ciśnienia , sprawdź tak jak ci mówiłem wtedy będziesz miał pewność ze nie ucieka ,a jak obroty lekko ci nie skaczą może ?
  2. a jak to sprawdziłeś ? jak nie nieszczelność to zawór n75 zobacz czy sprawny ,no i gruszkę (WG) czy nie puszcza
  3. sprawdź szczelność dolotu z filtra -turbina i turbina przepustnica ,najlepiej wepnij ciśnienie tylko nie duże w wężyk od podciśnienia i zatkaj wlot dolotu wtedy sprawdzisz całość .Jak będzie gdzieś upuszczać to już będziesz wiedział ;D mam to samo co ty ,ja tak zrobiłem i wyszło ze IC mi puszcza ;/
  4. pracuje i ładnie trzyma .... troche poszusowałem po necie i nie którzy mówią ze ECU bierze dane z sondy i prze pływki kiedy ma pójść napięcie do n75 czy to prawda ?
  5. mi własnie pompuje gdzieś ok 1.3 bara ale wężyk jest na miejscu ładnie zaciśnięty . Kolega mówisz ze gdzieś nieszczelność miedzy turbo a przepustnica i tu chyba moze być przyczyna bo jak wziąłem pompkę i dmuchnąłem w muszle turbiny a wlot zamknąłem ręką to gdzieś ulatywało powietrze w okolicach ICJak myślicie ? a i jak jest max to moc faluje jakby ?
  6. mi tez ostanio pękła wziąłem kupiłem silikon czarny i ładnie to za łatałałem
  7. Witam mam problem z przeładowaniem pompuje powyżej 0.6 bara ,sprawdzałem szczelność przewodów wychodzących z N75 ok a sam zawór też ok WG nie puszcza co jeszcze może być przyczyna przeładowania ?
  8. W sumie to polecał by ci kupno auta z takim silnikiem bo zmian to raczej sie nie opłaca chyba ze masz czas kasę chęć narzędzia itp
  9. KYLOMC odpowiedział(a) na KYLOMC temat w 1.8T
    ok najpierw zobaczę bez odkręcania przodu [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 14:16_________________________________________________własnie jestem po wymianie paska i wymieniłem bez ściągania przodu oczywiście niebyło miodu nie miałem jak odkręcić napinacza klimy wrrr ale jak każdy polak dało rady podważyć pasek i jakoś zszedł
  10. dałem fotkę jak powinno być podłączone.... do muszli powinien być połączony dolny króciec zaworka
  11. KYLOMC odpowiedział(a) na KYLOMC temat w 1.8T
    nie no będzie trzeba odchylić trochę pas przedni bo znać życie jak człowiek pójdzie na łatwiznę to więcej stresu się naje
  12. kolego cos masz namieszane z zaworkiem n75 !!!(lub wogóle nie podłączony sprawdź wtyczkę ) n75 powinien być tak podłączony albo WG jest otwarte zawieszone i nie pompuje
  13. KYLOMC odpowiedział(a) na KYLOMC temat w 1.8T
    a zderzaka nie trzeba zdejmować
  14. KYLOMC opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam mam problem z paskiem gdyż zaczął pękać ;/ i odrywać się .Moje pytanie to czy przy wymianie paska trzeba ściągać przód ? i jaki pasek wybrać ?
  15. raczej mu chyba chodzi o odmę ?
  16. oczywiscie idz do hurtowni z przewodami teflonowymi w oplocie stalowym ,weź końcówki i ci do robia
  17. KYLOMC odpowiedział(a) na KYLOMC temat w Audi A4 B5
    oczywiscie !!! ostatnio wymieniałem i jest nawet 3mm nad stan
  18. KYLOMC odpowiedział(a) na KYLOMC temat w Audi A4 B5
    nie no zawieszenie to raczej nie to cos pojawia sie jak dam lekko gazu lub spuszczę gaz i dokładnie przy 1100-1200 RPM [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 12:38_________________________________________________Może teraz ktoś wie (( Dźwięk jest przerażający .... a moze to kolektor wydechowy ?
  19. KYLOMC odpowiedział(a) na combat temat w 1.8T
    12v zobacz wszystkie bezpieczniki od sterowania silnikiem może jakiś przepalony
  20. KYLOMC odpowiedział(a) na combat temat w 1.8T
    jedynie to wysokie napięcie nic innego albo wadliwe kupujesz sprawdź dokładnie z nimi trzeba sie bawić
  21. kolego tak mi się zdaje ze kat zapchany będzie po takim wyczynie ,a jak moc
  22. ja przy 2000obrotów mam 50 km/h
  23. a mi sie zdaje ze puszcza miedzy goraca czescia turbiny a środkiem ,a co do połączenia kompa to zajrzyj w konfiguracje laptopa bo może zle wszystko ustawiłeś
  24. Najlepiej odkręca się na ciepłym ale nie gorącym Dużo wd-40 i pójdzie jak pęknie śruba to niestety i tak trzeba dać ta uszczelkę a co do mechanika to jakaś d*pa nie obrażając

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.