Treść opublikowana przez KYLOMC
-
[ALL B6] Wandalizm - ktoś psiknął sprayem
polerka jedynie bo z rozpuszczalnikiem to lepiej bym uważał ;/ (zmyjesz srebrzankę a swój kolor wymatujesz )
-
[B5 AEB] 1.8T Klekocze po zmianie oleju
ja miałem taką sytuacje ze mechanior przy wymianie rozrządu ,wymienił mi olej na 10w40 skończyło sie tym ze po 3 miechach turbina zaczęła piszczeć i słychać było albo popychacze albo coś innego wymieniłem na 5w40 i dalej słychać ;/
-
[B5 AEB] Hałas z okolic łańcuszka rorządu
to czekam na odpowiedz mechanika u mnie ciśnienie oleju jest w normie także wykluczam to
-
[B5 AEB] Hałas z okolic łańcuszka rorządu
a jeszcze jedno pytanko ,przykład może zdawać się chyba nie możliwy , ale może być tak ze gdy ta klapka WG jest luźna i hałasuje to ten hałas może przechodzić na wałek i pochodzić z pokrywy ? hehehe [br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 16:48_________________________________________________ tez tak myślałem z tym olejem wymiana oleju pomoże ?[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 16:49_________________________________________________sprostowanie w sprawie oleju jesli chodzi po tych fotach http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php?topic=14263.0 to mam ori olej
-
[B5 AEB] Hałas z okolic łańcuszka rorządu
zalałem motula 5w40 (z Allegro) w lutym (dużo nie jeżdżę ) [br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 20:12_________________________________________________ to jest takii dzwiek
-
[B5 AEB] Hałas z okolic łańcuszka rorządu
napinacz był wymieniany , ale jak przyłożywszy ucho do pokrywy to słyszałem ze problem jest nie na łańcuchu tylko tak jakby na walku wydechowym a dokładnie w tym miejscu (zaznaczone) panowie co to może się dziać (popychacze) ?
-
[B5 AEB] Hałas z okolic łańcuszka rorządu
luknąłem dziś na ten łańcuch i jest chyba ok według instrukcji 16 oczek a pokrywa nie jest starta czyli to coś innego sprawdzę ciśnienie na mocno rozgrzanym oleju
-
[B5 AEB] Hałas z okolic łańcuszka rorządu
qtwa powiedział żeby łańcuszek wymienić trzeba rozwalać rozrząd cały i cały przód ;/ jak to wymienić
-
[B5 AEB] Hałas z okolic łańcuszka rorządu
jestem po wymianie mechanik nie wymienił łańcucha bo stwierdził ze jest ok ,wymienił tylko napinacz bo był walnięty, ten dolny nie trzymał . Tylko mnie wkurza ze , oczywiście go nie słychać jak w tedy . na zimnym go nie słychać a na rozgrzanym słuchać go jak sobie chodzi , czy u was tez jest tak ?
-
[B5 AEB] Dziwny dźwięk w danym przedziale obrotów.
czy to jest taki dźwięk ? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=182447.0
-
[B5 AEB] Dziwny Dźwięk
hmm sprawdzę w przyszłości ,ale dziwne jest to ze występuje to na mrozach
-
[B5 AEB] Dziwny Dźwięk
kolega omzig odnalazł źródło tego gwizdu w swoim silniku okazało sie ze to był przewód podciśnieniowy od serwa ,wiec od razu poszedłem do swego . Niestety przewód był elegancki ,wiec porozglądałem sie po innych przewodach tez wszystkie całe .Jedno co mnie zaciekawiło nie mogłem znaleźć ezektor ,wiec pytanie gdzie on sie znajduje ?[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 18:11_________________________________________________witam powracam do pytania co to za dźwięk może być ,bo zaczęły się mrozy i znowu piszczy
-
[B5 AEB] Hałas z okolic łańcuszka rorządu
kupiłem zestaw Febiego całość z uszczelkami ( pokrywy kpl.) 590zł ;//// ale jak trzeba wrr . mechanik krzyczy za wymianę 200zł dużo czy mało ?
-
[B5 AEB] Hałas z okolic łańcuszka rorządu
180000 km ale niewiem czy prawdziwy
-
[B5 AEB] Hałas z okolic łańcuszka rorządu
to skąd miałeś te części ja chyba kupie te febi co myslisz?
-
[B5 AEB] Hałas z okolic łańcuszka rorządu
Ile to cie wyniosło ? i jaki napinacz ?
-
[B5 AEB] Hałas z okolic łańcuszka rorządu
Witam mam problem jak w temacie , czy to może być winną napinacza ? ciśnienie sprawdziłem oleju wyszło tak na rozgrzanym i lekkim ostudzeniu przy 70st. 2-3 bar na jałowym przy dodaniu gazu jest 6-7bar ,czyli ok ? jak myślicie czy to będzie napinacz czy tylko łańcuszek ?jak to sprawdzić ten napinacz czy jest ok ?
-
Spoty wrocławskie
ja we wro mieszkam już 3 lata a wcześniej Jelczornia masz moze jak sprawdzić cisnienie oleju ? bo łańcuszek hałasuje
-
Spoty wrocławskie
hmmm:) ale mi chodzi o sprawdzenie ciśnienia jakie daje pompa oleju ,bo mam podejrzenia ze słabo daje ;//
-
Spoty wrocławskie
a masz może przyrząd do sprawdzenia ciśnienia oleju ?
-
Spoty wrocławskie
ma ktoś przyrząd do sprawdzenia ciśnienia oleju ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja miałem małą nieszczelność na jednej opasce przy samym Turbo i tam buczało :)sprawdzę
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
hmm dzwiek to takie buczenie basowe , możliwa plecionka?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Siemako mam pytanko założyłem TIPA z filtrem itg ,wszystko jest ok ale dziwi mnie dźwięk pojawiający się gdy przyspieszam powyżej 2 tyś obrotów (takie buczenie ) trwa 2 sek .Do nagrania raczej nie możliwe bo jest dość ciche . CZy to normalne ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dokładnie 0280142114 raczej mi się wydaje ze 06A 145 710N jest od TT