Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KYLOMC

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KYLOMC

  1. czyli jak bede u niego za 1000km to mu wspomne o tym ...
  2. w sumie niewiem jak to ustawił ... wiem ze mam przyjechać z 1000km i ma mi zrobić przeglad tzn jakieś kalibracje ... jak przyjade do niego to mu to powiem
  3. Witam dzis odebrałem autko od montażysty warsztat rekomendowany Stag zamontował mi Stag 4 eco , wtryski hanna 2000 A , r01 250 wszystko ok przy normalnej jezdzie ... zdiwkoo dostrzegłem przy przyciśnięciu w deche na 3 biegu ... po prostu odcina mi mocy na wysokich obrotach ... autko ma wiruska na 180-190KM ... moze to normalne ?albo po przejechaniu 1000km zrobi mi kalibracje czy jak ? wiecie moze dlaczego tak sie dzieje ? ---------- Post dopisany 03-10-2013 at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2013 at 22:32 ---------- nikt nie wie co moze sie dziac ?
  4. ooo to z takimi rozmiarami to masakra ---------- Post dopisany 22-09-2013 at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany 24-07-2013 at 23:00 ---------- nowe foto
  5. byłem wczoraj u elektryka powiedział ze mam immoboxx i ze bedzie musiał go wyjać i wstawić emulator ... dobrze mówi ? jest moze możliwość samemu cos zrobić ?
  6. panowie a jaki olej wlac do auta z przebiegiem 349 tys 1.8t ?
  7. panowie ktoś poleci jakis zakład LPG we wro ?
  8. Panowie mam problem z połączeniem Vag Commander z autem a dokładnie łączy sie z 01 motor ale nie moge odczytać przebiegu a w 07 nie moge sie w ogóle połączyć (pin) . kabel mam vag can+k auto z 98r wie ktos moze co zrobić żeby było ok ? potrzebuje wymienic ecu ...
  9. napisał o stronie Ross-tech ale tam cos znalesc ...
  10. witam mam pytanko chciałbym wymienić komputer i po przeczytaniu forum ludziska mówią ze trzeba przekodować immo . Ktoś wie jak to sie robi , jakies instrukcje ? czy lepiej do elektronika ?
  11. KYLOMC odpowiedział(a) na Kali89 temat w Audi A4 B5
    Ładnie to wyszło
  12. sprawdzałem napiecie na przewodach idealne 12.5v na biegu jałowym ... a co to zapentlone wtryski ?
  13. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM (002,007,013) VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM (002,007,025) problemy to nierówna praca na jałowym i Błąd 16519 podgrzewacz sondy który pojawia sie po rozgrzaniu auta i jak kasuje to pojawia sie non stop "16519 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Heating Circuit Malfunction P0135 - 35-10 - - - Intermittent."
  14. gwincik jest tuningart ogólnie dałem wyżej przód bo tarło na wybojach tył za bardzo nie ,ale bede musiał i tak troche wypchac bo jak daje na glebie to trze i tak felgi tył 9J , przód 8J et35 oponki tył 235/40/18 , przód 225/40/18
  15. nowe nabytki jak pasują ? potrzebuje tylko lekko wypchać nadkola bo trze
  16. ma ktoś możne maszynkę do zagniaania rantów nadkoli ?
  17. ja pociągnełęm o pare milimetrów i juz mnie nie wkurw...a ten dźwięk
  18. wystarczy podciagnąć cięgno gruchy
  19. spokojnie poobserwuje go jeszcze trochę ---------- Post dopisany 22-11-2012 at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany 19-11-2012 at 17:20 ---------- minęła połowa tygodnia jak na razie jest wszystko w porządku miał ktoś taki przypadek ze filtr itg tak się zapchał ze powietrza nie dawał ?
  20. KYLOMC odpowiedział(a) na Łepski temat w 1.8T
    może świece ;/ lub cewki
  21. ale jak filtr jest przytkany to sterownik dawał więcej paliwa i tak pewnie go zalewało ?
  22. juz kolego pisałem ze jak odłączyłem filtr silnik zaczoł pracować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.