Treść opublikowana przez KYLOMC
-
Ucina moc na wysokich obrotach
czyli jak bede u niego za 1000km to mu wspomne o tym ...
-
Ucina moc na wysokich obrotach
w sumie niewiem jak to ustawił ... wiem ze mam przyjechać z 1000km i ma mi zrobić przeglad tzn jakieś kalibracje ... jak przyjade do niego to mu to powiem
-
Ucina moc na wysokich obrotach
Witam dzis odebrałem autko od montażysty warsztat rekomendowany Stag zamontował mi Stag 4 eco , wtryski hanna 2000 A , r01 250 wszystko ok przy normalnej jezdzie ... zdiwkoo dostrzegłem przy przyciśnięciu w deche na 3 biegu ... po prostu odcina mi mocy na wysokich obrotach ... autko ma wiruska na 180-190KM ... moze to normalne ?albo po przejechaniu 1000km zrobi mi kalibracje czy jak ? wiecie moze dlaczego tak sie dzieje ? ---------- Post dopisany 03-10-2013 at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2013 at 22:32 ---------- nikt nie wie co moze sie dziac ?
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
ooo to z takimi rozmiarami to masakra ---------- Post dopisany 22-09-2013 at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany 24-07-2013 at 23:00 ---------- nowe foto
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
byłem wczoraj u elektryka powiedział ze mam immoboxx i ze bedzie musiał go wyjać i wstawić emulator ... dobrze mówi ? jest moze możliwość samemu cos zrobić ?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
dzieki
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
panowie a jaki olej wlac do auta z przebiegiem 349 tys 1.8t ?
-
Spoty wrocławskie
panowie ktoś poleci jakis zakład LPG we wro ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie mam problem z połączeniem Vag Commander z autem a dokładnie łączy sie z 01 motor ale nie moge odczytać przebiegu a w 07 nie moge sie w ogóle połączyć (pin) . kabel mam vag can+k auto z 98r wie ktos moze co zrobić żeby było ok ? potrzebuje wymienic ecu ...
-
Wymiana komputera 1.8T
napisał o stronie Ross-tech ale tam cos znalesc ...
-
Wymiana komputera 1.8T
witam mam pytanko chciałbym wymienić komputer i po przeczytaniu forum ludziska mówią ze trzeba przekodować immo . Ktoś wie jak to sie robi , jakies instrukcje ? czy lepiej do elektronika ?
-
Przeróbka zderzaka:)
Ładnie to wyszło
-
Prośba o sprawdzenie logów
sprawdzałem napiecie na przewodach idealne 12.5v na biegu jałowym ... a co to zapentlone wtryski ?
-
Prośba o sprawdzenie logów
czemu do wymiany ?
-
Prośba o sprawdzenie logów
VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM (002,007,013) VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM (002,007,025) problemy to nierówna praca na jałowym i Błąd 16519 podgrzewacz sondy który pojawia sie po rozgrzaniu auta i jak kasuje to pojawia sie non stop "16519 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Heating Circuit Malfunction P0135 - 35-10 - - - Intermittent."
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
gwincik jest tuningart ogólnie dałem wyżej przód bo tarło na wybojach tył za bardzo nie ,ale bede musiał i tak troche wypchac bo jak daje na glebie to trze i tak felgi tył 9J , przód 8J et35 oponki tył 235/40/18 , przód 225/40/18
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
nowe nabytki jak pasują ? potrzebuje tylko lekko wypchać nadkola bo trze
-
Spoty wrocławskie
ma ktoś możne maszynkę do zagniaania rantów nadkoli ?
-
Dziwny dźwięk w komorze silnika
moze to to
-
1.8T dziwny odgłos
ja pociągnełęm o pare milimetrów i juz mnie nie wkurw...a ten dźwięk
-
1.8T dziwny odgłos
wystarczy podciagnąć cięgno gruchy
-
Nie odpala , POMOCY !!!
spokojnie poobserwuje go jeszcze trochę ---------- Post dopisany 22-11-2012 at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany 19-11-2012 at 17:20 ---------- minęła połowa tygodnia jak na razie jest wszystko w porządku miał ktoś taki przypadek ze filtr itg tak się zapchał ze powietrza nie dawał ?
-
1.8T Nie odpala, brak iskry
może świece ;/ lub cewki
-
Nie odpala , POMOCY !!!
ale jak filtr jest przytkany to sterownik dawał więcej paliwa i tak pewnie go zalewało ?
-
Nie odpala , POMOCY !!!
juz kolego pisałem ze jak odłączyłem filtr silnik zaczoł pracować