Treść opublikowana przez KYLOMC
-
Spoty wrocławskie
a gdzie dzis spocik ?
-
Spoty wrocławskie
zapieeerdaaa...ć
-
Spoty wrocławskie
.uj tam kostka brukowa .... ta je...bana Milicka tam to dopiero płuca mam obite ;( niedawno skoczyli poświęcką moze coś zrobią zaczną z tą padaką
-
Spoty wrocławskie
Pkp tzn ?
- Spoty wrocławskie
-
[B6 AVF] Skradziono we Wrocławiu
no to były właściciel coś na pewno uknuł jest dużo takich przypadków a jak nie właściciel to jego znajomy
-
[B6 AVF] Skradziono we Wrocławiu
auto świeżo kupione ? jak tak to bym sie przyczaił na byłego właściciela
-
Spoty wrocławskie
elo mam pytanko ma ktoś może pozyczyć dobry prostownik ? mój ładuje tylko do 11.85 v i dalej nie ładuje ;(
-
Spoty wrocławskie
Siemka !
-
Spoty wrocławskie
ujowa pogoda ... :/
-
Spoty wrocławskie
Pierwszy raz takie cos widze ... tragedia
-
Spoty wrocławskie
Siema !!! Ale sie dzis natknąłem na za***isty patent ..... .....
-
Spoty wrocławskie
:polew: :polew:
-
Spoty wrocławskie
no nie płacz bo mi też smutno
-
Spoty wrocławskie
szamanko
-
Spoty wrocławskie
Eee wypraszam sobie , jestem taki mily ze go odwioze do chaty takiego kompana to ze świeca szukać
-
Spoty wrocławskie
panicz ma od tego szofera
-
Po wymianie turbiny doładowanie szaleje, na kompie zero błędów
spróbuj od gruchy wężyk podpiąć bezpośrednio pod muszle turbiny powinno być 0.4 bara a jak nie bedzie 0.4bara np wiecej to zle ustawiona grucha (mozliwe ze jest na maxa podkrecona )
-
Spoty wrocławskie
trochę wietrzno
-
trzęsie silnikiem, budą przy 900obr/min
Hmm ok sprzeglo ale tez moze byc wysprzeglik byc zapowietrzony lekko i co hehh posprawdzaj po koleii
-
Zapieczony korek spustowy oleju.
To dobra grzechotka i nasadka tez idealna i prubuj walic lapą bo rura mozesz ukrecic
-
Zapieczony korek spustowy oleju.
Powiem tak ja wszystkiego prubowalem oprócz spawania nic nie dalo całą śrubę obrobilem niewiem co mechanior zrobil ale odkrecil .. jak masz spawarke to pospawaj to odkrecisz
-
trzęsie silnikiem, budą przy 900obr/min
hmm co do poduch to jak nigdy nie były wymieniane to lepiej wymienić wszystkie i masz z głowy ale też są inne przyczyny jak kolega wyżej podał Kłopoty z wbijaniem biegów: - mało oleju w skrzyni, - złe ustawienie wybieraka (jest regulacja), - wyrobienie wybieraka, - walnięte poduchy silnika/skrzyni - inne ułożenie silnika/skrzyni względem wybieraka, - zużycie skrzyni, - zużycie sprzęgła, nie wysprzęgla do końca, - zapowietrzony układ wysprzęglnika. a co do obrotów to mi na clima pokazuje 780-840obr
-
trzęsie silnikiem, budą przy 900obr/min
wszystkie poduchy mogą sie przyczynić .. a poduch jest jedna z przodu ,dwie silnika po bokach i 3 skrzyni jak sie nie myle
-
Zapieczony korek spustowy oleju.
jedz do mechanika odkręci ci go bez problemu (ma różne sposoby pewnie ) ja miałem tak doje-ny ze grzanie nic nie pomogło ,przecinaki też ... pojechałem do mechanika i powiedział ze zwykłymi grzechotkami tego sie nie odkręca nie wiem co miał na myśli jak możne być inna grzechotka ...