Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KYLOMC

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KYLOMC

  1. a gdzie dzis spocik ?
  2. zapieeerdaaa...ć
  3. .uj tam kostka brukowa .... ta je...bana Milicka tam to dopiero płuca mam obite ;( niedawno skoczyli poświęcką moze coś zrobią zaczną z tą padaką
  4. Pkp tzn ?
  5. Siema !
  6. no to były właściciel coś na pewno uknuł jest dużo takich przypadków a jak nie właściciel to jego znajomy
  7. auto świeżo kupione ? jak tak to bym sie przyczaił na byłego właściciela
  8. elo mam pytanko ma ktoś może pozyczyć dobry prostownik ? mój ładuje tylko do 11.85 v i dalej nie ładuje ;(
  9. Siemka !
  10. ujowa pogoda ... :/
  11. Pierwszy raz takie cos widze ... tragedia
  12. Siema !!! Ale sie dzis natknąłem na za***isty patent ..... .....
  13. :polew: :polew:
  14. no nie płacz bo mi też smutno
  15. szamanko
  16. Eee wypraszam sobie , jestem taki mily ze go odwioze do chaty takiego kompana to ze świeca szukać
  17. panicz ma od tego szofera
  18. spróbuj od gruchy wężyk podpiąć bezpośrednio pod muszle turbiny powinno być 0.4 bara a jak nie bedzie 0.4bara np wiecej to zle ustawiona grucha (mozliwe ze jest na maxa podkrecona )
  19. trochę wietrzno
  20. Hmm ok sprzeglo ale tez moze byc wysprzeglik byc zapowietrzony lekko i co hehh posprawdzaj po koleii
  21. To dobra grzechotka i nasadka tez idealna i prubuj walic lapą bo rura mozesz ukrecic
  22. Powiem tak ja wszystkiego prubowalem oprócz spawania nic nie dalo całą śrubę obrobilem niewiem co mechanior zrobil ale odkrecil .. jak masz spawarke to pospawaj to odkrecisz
  23. hmm co do poduch to jak nigdy nie były wymieniane to lepiej wymienić wszystkie i masz z głowy ale też są inne przyczyny jak kolega wyżej podał Kłopoty z wbijaniem biegów: - mało oleju w skrzyni, - złe ustawienie wybieraka (jest regulacja), - wyrobienie wybieraka, - walnięte poduchy silnika/skrzyni - inne ułożenie silnika/skrzyni względem wybieraka, - zużycie skrzyni, - zużycie sprzęgła, nie wysprzęgla do końca, - zapowietrzony układ wysprzęglnika. a co do obrotów to mi na clima pokazuje 780-840obr
  24. wszystkie poduchy mogą sie przyczynić .. a poduch jest jedna z przodu ,dwie silnika po bokach i 3 skrzyni jak sie nie myle
  25. jedz do mechanika odkręci ci go bez problemu (ma różne sposoby pewnie ) ja miałem tak doje-ny ze grzanie nic nie pomogło ,przecinaki też ... pojechałem do mechanika i powiedział ze zwykłymi grzechotkami tego sie nie odkręca nie wiem co miał na myśli jak możne być inna grzechotka ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.