Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KYLOMC

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KYLOMC

  1. wygląda jak jakiś ulep z powrotu do przyszłości nie lubię takiego bajeranckiego ospoilerowania... jestem za !!! trochę przegiął ....
  2. jak nie drgnie to spróbuj na rozgrzanym oleju lub podgrzej palnikiem troszkę wokół korka możne puści a jak nie to do mechanika miałem tak samo
  3. 36 litrów na 240km to dużo mi jara ok. 39l na 350km a co do talepania budą to stawiał bym na poduchy tzn silnik lata jak chce i to moze być też przyczyna złego wbijania biegów (przesunie sie o parę milimetrów i d*pa ) ... z reszta mam tak samo
  4. podobny przypadek jak u mnie też ecu trzeba było wymienić bo ładowało ponad 1 bar chyba ze właśnie ktos coś przy nim na przestawiał ....
  5. potwierdzam !
  6. KYLOMC odpowiedział(a) na KYLOMC temat w Audi A4 B5
    no taki lekarski tyle ze na kocówce jest rurka .... pompe bede wymieniał za rok bo ma termin wymiany rozrządu teraz na dworku sie zrobiło cieplej to juz niema takiego dźwięku tylko przy przymrozkach ,, niewiem o to moze być
  7. KYLOMC odpowiedział(a) na KYLOMC temat w Audi A4 B5
    a no tyle lat ostatnio usłyszałem taki dźwięk u kolegi w aucie ale w 1.8 adr był identyczny ale on tez nie wie co to może być ;/ moze te rolki ,niewiem
  8. KYLOMC odpowiedział(a) na KYLOMC temat w Audi A4 B5
    odświeżam temacik możne ktoś sie natknął na taki dźwięk ?
  9. ja tak samo ...
  10. No bardzo mi sie podobaja takie i za***istym rancikiem twoja tez ladna ... a jakie oponki dales na te 8,5 cala ?
  11. KYLOMC odpowiedział(a) na KYLOMC temat w 1.8T
    Dzieki
  12. ja mam odboje z volviaka tzn z autobusu bycze jaja przy nich to gąbka
  13. Ja laduje swoje s3 raz dziennie ... juz mam 5% bateri ..
  14. Tylne lampy poszly ala lexus teraz ori i w ogóle jest wszystko seria oprócz wydechu ktory i tak bedzie ori za niedlugo ; ) a no i gwincik zostaje z felunkiem
  15. KYLOMC opublikował(a) temat w 1.8T
    Hej dzis zaobserwowalem ze pompa paliwa mi sie nie nie odzywa po przekreceniu kluczyka ... jak odpale to dziala , nie mam problemow z odpalaniem i na vagu nic ... co to moze byc ? Co sprawdzic ?
  16. no miałem heheh trochę mnie poniosło
  17. no jestem !!!
  18. a gdzie mam byc pod magnolią ?
  19. milenijny ? 17:30 ?
  20. będzie cos dziś i gdzie ?
  21. ładna !!! tylko te Lampy wymień na ori i będzie pięknie
  22. dodał bym jeszcze czujnik tem. nieszczelność za turbo raczej nie bo ja mam niezłe pękniecie na turbo a spalanie ok stawiał bym wtryski
  23. a uszczelki miałem tak ze spoko ale dzięki
  24. Tzn ja nie biorę 200zl za to tylko tak krzycza na miescie , ale dobrze wiedziec ze bierzesz 80zl wpadne jak mi sie znow zj**ie telefon na glebe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.